Star wars fórum
Star wars fórum
Star wars fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Star wars fórum

Fórum o star wars
 
DomovGalleryLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Vaše názory, moja reakcia

Goto down 
+5
Peter
Hard Tomy
JoeMandel
Hawk
lucius
9 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorSpráva
Stalker
Council Member
Council Member
Stalker


Počet príspevkov : 264
Age : 54
Planeta pôvodu : Corellia
Varovania :
Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : svetlá
Epizóda : Epizóda I
Registration date : 10.03.2009

Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaše názory, moja reakcia   Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Icon_minitimePo marec 15, 2010 6:57 pm

Kedze sa vlakno Nove logo presunulo do archivu tak sa pytam na tomto mieste, bude sa menit s prichodom jari logo ???
Návrat hore Goto down
Hard Tomy
Webmaster
Hard Tomy


Počet príspevkov : 3262
Age : 30
Planeta pôvodu : Haruun Kal
Varovania :
Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : Republikán
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 25.08.2008

Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaše názory, moja reakcia   Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Icon_minitimeUt marec 16, 2010 9:50 pm

jasne ze bude, uz pracujem na predbeznom navrhu
Návrat hore Goto down
Obi - Wan Kenobi
Adept
Adept
Obi - Wan Kenobi


Počet príspevkov : 30
Planeta pôvodu : Kashyk
Varovania :
Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : Light side of the Force
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 10.02.2010

Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaše názory, moja reakcia   Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Icon_minitimeUt marec 16, 2010 10:37 pm

No aj ked som zelenac tuna na fore....no nejaku tu skusenost s forami uz mam a tak mam par tipov.

1. Zmena grafiky stranky...nie je na skodu obcasne zmenenie pozadia a tiez by nebolo zle aby tu bola aj zastupena nova trilogia.

2. Jasne propagacia..naco je forum ked o nom nikdo nevie. Takze by to chcelo nejake bannery na vymenu s inymy strankamy.

3. Hm ma pocit ze niektore sekcie su trochu zbytocne..myslim tym na zaciatku. Samostatna cast Napady a Pripomienky a otázky a este Problemy. Co som na inych forach vacsinou su taketo veci spojene v jednej sekci na fore.

4. Tiez by nebolo zle mat tu nejaku miestnost ktora bude pristupna len registrovanym ucastnikom. Proste aby to vyznelo tak ze byt registrovany sa oplati..a tam by mohlo byt napr. odkazy na stiahnutie Star wars the clone wars a jasne aj ine veci..

5. Co tak skusit zmenit program na ktorom forum frci.. ja sice neviem ako to funguje ale jedno forum na ktorom som bezi na http://www.phpbb.com/
Návrat hore Goto down
Hard Tomy
Webmaster
Hard Tomy


Počet príspevkov : 3262
Age : 30
Planeta pôvodu : Haruun Kal
Varovania :
Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : Republikán
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 25.08.2008

Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaše názory, moja reakcia   Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Icon_minitimeSt marec 17, 2010 8:43 am

mno k tomu sa najprv musi vyjadrit Lucius

ale suhlasim s 2, 3 a 4
Návrat hore Goto down
lucius
Admin fóra
Admin fóra
lucius


Počet príspevkov : 1605
Age : 30
Planeta pôvodu : Tatooine
Varovania :
Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : Temná
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 22.08.2008

Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaše názory, moja reakcia   Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Icon_minitimeSt marec 17, 2010 12:27 pm

Takže:

1. zmenu grafiky ma na starosti hard tomy.

2. pridat novu trilogiu nie je zly napad naozaj.

3. Banner existuje (je v galérii). Pokúšal som saa už o výmenu, či inú propagáciu s banermi,no zatiaľ bezúspešne.

4. Osobne si myslím že keby na to všetko existovala jedna sekcia je to dosť neprehľadné, no môžem spojiť sekciu nápady so sekciou pripomienky a otázky.

5. zmena hostingu bola zamýšľaná, no tento systém neposkytuje databázu na prenášanie. tj. pri prechode na nový hosting by sa muselo začínať od nuly.


Naposledy upravil lucius dňa St marec 17, 2010 5:48 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Stalker
Council Member
Council Member
Stalker


Počet príspevkov : 264
Age : 54
Planeta pôvodu : Corellia
Varovania :
Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : svetlá
Epizóda : Epizóda I
Registration date : 10.03.2009

Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaše názory, moja reakcia   Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Icon_minitimeSt marec 17, 2010 2:45 pm

Obi - Wan Kenobi napísal:

...tiez by nebolo zle aby tu bola aj zastupena nova trilogia.

Co myslis tymto? Fotky, alebo nejaka faktografia?
Návrat hore Goto down
Obi - Wan Kenobi
Adept
Adept
Obi - Wan Kenobi


Počet príspevkov : 30
Planeta pôvodu : Kashyk
Varovania :
Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : Light side of the Force
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 10.02.2010

Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaše názory, moja reakcia   Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Icon_minitimeSt marec 17, 2010 4:49 pm

No ja som myslel hlavne zmenit ten motiv na vrchnej stranke fora...ze aby aj tam bola zastupena nova trilogia..

Tu som nasiel celkom fajn obrazok:
http://www.slashfilm.com/wp/wp-content/images/starwarssagaposterbig.jpg
Návrat hore Goto down
Stalker
Council Member
Council Member
Stalker


Počet príspevkov : 264
Age : 54
Planeta pôvodu : Corellia
Varovania :
Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : svetlá
Epizóda : Epizóda I
Registration date : 10.03.2009

Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaše názory, moja reakcia   Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Icon_minitimeSt marec 17, 2010 11:00 pm

Hm, cakal som nieco ine. Ked sa bude menit logo moze sa zmenit aj zanrovo, teda nahradit obrazky techniky a postav z povodnych epizod obrazkami z novej trilogie.

Co sa tyka uprav vzhladu fora, tak zmenu pozadia som navrhoval pred casom aj ja. Mozno by stalo za to vypisat nejaku anketu. Neviem sa vsak zbavit dojmu, ze tu nie je chut pustat sa do velkych zmien. Jasne, jednoducho sa kibicuje ked to nakoniec niekto iny vo svojom volnom case musi odmakat. Nie som programator ani neviem robit s grafikou (ak sa nepocita Irfan View), ale rychlo sa ucim. Keby bolo treba, som samozrejme ochotny pomoct.

Inak, o kvalite sa pise vo dvoch vlaknach, navrhujem cast tohoto vlakna presunut do vlakna "Kvalita".
Návrat hore Goto down
Peter
Moderátor hry
Moderátor hry
Peter


Počet príspevkov : 1088
Age : 29
Planeta pôvodu : Kamino
Varovania :
Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : svetla aj temna
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 16.06.2009

Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaše názory, moja reakcia   Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Icon_minitimePi marec 19, 2010 12:03 am

No pomoct by som samozrejme mohol aj ja, ale skor mi to pripada tak, ze prave to naucenie sa toho, by bola pre Hard Tommyho nevitana pomoc, on sam to vie urobit a zbytocne by sme ho zdrziavali keby musel zaucat aj nas, v podstate by sme boli asi len na obtiaz, ale keby chcel kludne nas o to moze poziadat.
Návrat hore Goto down
Hard Tomy
Webmaster
Hard Tomy


Počet príspevkov : 3262
Age : 30
Planeta pôvodu : Haruun Kal
Varovania :
Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : Republikán
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 25.08.2008

Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaše názory, moja reakcia   Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Icon_minitimeSo marec 20, 2010 5:28 pm

Ak som dobre pochopil, tak tu ide aj o zmenu celkoveho vzhladu fora.
Na to nie je potrebne vediet programovat, lebo v administracii fora je kazdy obrazok do kazdej listy uz predom stanopveny a ak ho chceme zmenit len ho nahradime inym. Staci len mat ako sa hovori "cit pre farby" pretoze treba vytvorit okolo 50 a viac roznych obrazokv list, pozadi, tlacidiel... Jednoducho kazda tabulka aj lista musi mat svoj graficky vzhlad v podobe nejakeho suboru s obrazkom.

A je dost tazke navrhnut rozhranie farieb v ktore k sebe "idu".
Ja osobne s tym nemam skusenosti a este nikdy som nerobil takuto celkovu zmenu vhladu fora alebo webu (vacsinou len male upravy).

ale na druhu stranu nie je pre mna problem potom tie obrazky vytvorit, len potrebujem akusi "predlohu" alebo "nacrt"

A co sa tyka LOGA, pocitam s tym, ze mi date nejake navrhy do prislusnej temy.
Návrat hore Goto down
Stalker
Council Member
Council Member
Stalker


Počet príspevkov : 264
Age : 54
Planeta pôvodu : Corellia
Varovania :
Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : svetlá
Epizóda : Epizóda I
Registration date : 10.03.2009

Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaše názory, moja reakcia   Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Icon_minitimeNe marec 21, 2010 2:38 pm

Nie, myslim, ze si dobre nepochopil. Laughing Nie je nutne menit farby, ani robit razantnejsie zasahy do grafiky. Uz sme dvaja ktori by privitali zmenu pozadia. I ked... spociatku ma dost rusilo, ale uz som si nan stihol zvyknut... Dala by napr. natiahnut sirka textu? Myslim, ze by sa zuzili okraje v neprospech cierneho pozadia.

Jar v sebe skryva zaludnost v duchu Velkej noci. Neviem si predstavit logo s Darthom Vaderom a velkonocnym zajacom alebo kraslicami. Alebo s vazou bahniatok, kde by miesto vajicok na stuzkach viseli Tie fightre. scratch Mozno by sa dal pouzit motiv z Naboo z Ep.II, zo sceny, kde Amidala a Anakin na luke diskutuju o poslani politikov a potom sa zacne vozit na tej velkej blche. Prip. druha verzia opat z Naboo ale zo serialu CW, ked sa Amidala a Jar-Jar vybrali patrat po zdroji znecistenia a prisli k rieke, kde boli napadnuti Gungankou, ktora tam prisla napojit tie blchy. Je to mozno ujete ale ako prvoaprilovy zart by to mohlo ujst.
Návrat hore Goto down
Hard Tomy
Webmaster
Hard Tomy


Počet príspevkov : 3262
Age : 30
Planeta pôvodu : Haruun Kal
Varovania :
Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : Republikán
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 25.08.2008

Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaše názory, moja reakcia   Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Icon_minitimeNe marec 21, 2010 6:47 pm

celkom dobry napad
Návrat hore Goto down
Peter
Moderátor hry
Moderátor hry
Peter


Počet príspevkov : 1088
Age : 29
Planeta pôvodu : Kamino
Varovania :
Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : svetla aj temna
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 16.06.2009

Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaše názory, moja reakcia   Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Icon_minitimeNe marec 21, 2010 11:08 pm

Nj, pridavam sa tiez, ten napad sa mi lubi, viac teda ten prvi z epizody 2, treba nieco take "nerusive". No a pridavam svoj vlastny napad. Mohlo by to byt aj z epizody 1, nejake vystrizky, teda hlavne, aby tam bola scena z Tatoinu ako Qui-Gon zhana tie suciastky a napr moze tam byt aj scena uplne zo zaciatku 1 epizody na tej bojovej lodi.
Návrat hore Goto down
Hard Tomy
Webmaster
Hard Tomy


Počet príspevkov : 3262
Age : 30
Planeta pôvodu : Haruun Kal
Varovania :
Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : Republikán
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 25.08.2008

Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaše názory, moja reakcia   Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Icon_minitimeSt marec 24, 2010 5:49 pm

to tam vsetko chces napchat?
Návrat hore Goto down
lucius
Admin fóra
Admin fóra
lucius


Počet príspevkov : 1605
Age : 30
Planeta pôvodu : Tatooine
Varovania :
Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : Temná
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 22.08.2008

Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaše názory, moja reakcia   Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Icon_minitimeSt marec 24, 2010 7:06 pm

Myslim si ze to skor boli napady, a ty si z nich mas vybrat.
Návrat hore Goto down
Peter
Moderátor hry
Moderátor hry
Peter


Počet príspevkov : 1088
Age : 29
Planeta pôvodu : Kamino
Varovania :
Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : svetla aj temna
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 16.06.2009

Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaše názory, moja reakcia   Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Icon_minitimeSt marec 24, 2010 8:14 pm

Presne tak, su to len navrhy a ako sa zariadis uz necham na tebe.
Návrat hore Goto down
Hard Tomy
Webmaster
Hard Tomy


Počet príspevkov : 3262
Age : 30
Planeta pôvodu : Haruun Kal
Varovania :
Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : Republikán
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 25.08.2008

Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaše názory, moja reakcia   Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Icon_minitimeSt marec 24, 2010 8:34 pm

okej budem sa snazit ich respektovat

a ohladne samotneho napisu STAR WARS - aky motiv??
Návrat hore Goto down
Peter
Moderátor hry
Moderátor hry
Peter


Počet príspevkov : 1088
Age : 29
Planeta pôvodu : Kamino
Varovania :
Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : svetla aj temna
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 16.06.2009

Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaše názory, moja reakcia   Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Icon_minitimeŠt marec 25, 2010 7:45 pm

Noo tak zalezi na tom kde alebo aku cast bude logo vyjadrovat, takze skus nam len tak povedat o com asi to bude ci Tatooine alebo Naboo alebo nieco ine a potom sa na motive dohodneme. Smile
Návrat hore Goto down
lucius
Admin fóra
Admin fóra
lucius


Počet príspevkov : 1605
Age : 30
Planeta pôvodu : Tatooine
Varovania :
Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : Temná
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 22.08.2008

Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaše názory, moja reakcia   Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Icon_minitimeŠt marec 25, 2010 9:19 pm

Motiv je Jar.
Návrat hore Goto down
Peter
Moderátor hry
Moderátor hry
Peter


Počet príspevkov : 1088
Age : 29
Planeta pôvodu : Kamino
Varovania :
Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : svetla aj temna
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 16.06.2009

Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaše názory, moja reakcia   Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Icon_minitimeŠt marec 25, 2010 10:49 pm

Ach tak, som myslel, ze pismo star wars akym bude, tak ako napr teraz s tym Hothom zmrazene. Tu sa potom viac hodi najskor to naboo alebo ako to chcete urobit, aby to sedelo s rocnym obdobim? Aku mas predstavu o tom ty Hard Tomy?
Návrat hore Goto down
Stalker
Council Member
Council Member
Stalker


Počet príspevkov : 264
Age : 54
Planeta pôvodu : Corellia
Varovania :
Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : svetlá
Epizóda : Epizóda I
Registration date : 10.03.2009

Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaše názory, moja reakcia   Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Icon_minitimePi marec 26, 2010 12:37 am

Aby ostala zachovana logika tak napr. napravo moze byt zelena luka z Naboo a nalavo vyjav z Wattovej dielne. Velmi by som Tatooin nezobrazoval v jeho podstate pustnej krajiny, lebo sa to k jari nehodi. Mos Espa alebo Mos Eisley by sa skor hodili na horuce leto. Nenadarmo sa hovori 'hice jak v Africe'... Very Happy
Návrat hore Goto down
Peter
Moderátor hry
Moderátor hry
Peter


Počet príspevkov : 1088
Age : 29
Planeta pôvodu : Kamino
Varovania :
Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : svetla aj temna
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 16.06.2009

Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaše názory, moja reakcia   Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Icon_minitimePi marec 26, 2010 6:41 pm

Jj, suhlasim, Tatooine sa viac hodi na leto ako na jar, takze by som tam dal nejake sceny z Naboo, pekna by mohla byt aj scena s Jar jarom ako ked sa prvykrat stretli spolu s Qui-Gonom a Obi-Wanom. Inak ako to bude priblizne vyzerat? Porozdelovane obrazky alebo jeden celistvy?
Návrat hore Goto down
Hard Tomy
Webmaster
Hard Tomy


Počet príspevkov : 3262
Age : 30
Planeta pôvodu : Haruun Kal
Varovania :
Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : Republikán
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 25.08.2008

Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaše názory, moja reakcia   Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Icon_minitimeSo marec 27, 2010 10:08 pm

asi to bude nieco ako toto co je teraz: ze v strede napis a na kazdej strane nieco ine

suhlasim s napadom Stalkera, je to dost dobry napad ta Wattova dielna na jednej strane a na druhu by som dal Theed alebo nejake luky na Naboo - len ako pozadie do toho by som mohol vlozit nejake oblubene scenky na kazdu stranu od napisu. Aby som sa neopakoval a nedaval tam len tak postavy ako su teraz.

Len stale som nevyriesil konkretny motiv napisu STAR WARS. Mozno by som mohol do pismen vlozit obrazky, ale toby asi bolo moc chaotcike.
Tiez ma napadlo dat len "klasiku" - zlty napis na ciernom pozadii, ale to by sa k celkovemu vzhladu obrazku (ked tam bude to Naboo a Tatooine) nehodilo.

Alebo by som predsalen mohol dat obrazok do textu napr tento:

Priklad
Návrat hore Goto down
Norman03
Kancelár
Kancelár
Norman03


Počet príspevkov : 525
Age : 29
Planeta pôvodu : Naboo
Varovania :
Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : Svetla
Epizóda : Epizóda VI
Registration date : 26.01.2009

Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaše názory, moja reakcia   Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Icon_minitimeUt marec 30, 2010 11:33 pm

napis sa mi paci ten klasicky zlty ako mas v podpise...
Návrat hore Goto down
filipkod
Wanderer
Wanderer



Počet príspevkov : 5
Varovania :
Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Right_bar_bleue

Registration date : 18.12.2009

Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaše názory, moja reakcia   Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Icon_minitimeSt august 18, 2010 10:18 pm

Ja by som navrhol zalozit "sekciu" inzercia alebo take nieco... Like a Star @ heaven
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vaše názory, moja reakcia   Vaše názory, moja reakcia - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Vaše názory, moja reakcia
Návrat hore 
Strana 2 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Star wars fórum :: Nápady-
Prejdi na: