Star wars fórum
Star wars fórum
Star wars fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Star wars fórum

Fórum o star wars
 
DomovGalleryLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Články

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Hard Tomy
Webmaster
Hard Tomy


Počet príspevkov : 3262
Age : 30
Planeta pôvodu : Haruun Kal
Varovania :
Články Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Články Right_bar_bleue

Stránka Sily : Republikán
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 25.08.2008

Články Empty
OdoslaťPredmet: Články   Články Icon_minitimePo apríl 27, 2009 2:59 pm

tuto rtema zakladam preto, aby ste sem pisali navrhy na clanky na web

to znamena, ze ak niekto chce aby som o niekom/niecom napisal na web (teda star wars) nech to sem napise a dohodneme sa
Návrat hore Goto down
Peter
Moderátor hry
Moderátor hry
Peter


Počet príspevkov : 1088
Age : 29
Planeta pôvodu : Kamino
Varovania :
Články Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Články Right_bar_bleue

Stránka Sily : svetla aj temna
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 16.06.2009

Články Empty
OdoslaťPredmet: Re: Články   Články Icon_minitimeSo jún 19, 2010 6:37 pm

No takže rozhodol som sa sem niečo napísať o možnom vylepšení alebo skôr upravení webu. V zásade sa jedná len o drobnosti.

1. Hard Tomy urobil sekcie na webe veľmi prehladné, čo je fajn, ale jedna vec sa mi tam zdá byť akosi nadbytočná. Tou sú podsekcie techniky a postáv alebo naopak samotná sekcia Smile. Aby ste ma dobre pochopili, ak kliknem na sekciu Technika, tak sa dostanem k výberu separatistickej alebo republikovej. Ibaže tam sa môžem dostať už cez hlavné menu, keď kliknem rovno na podsekciu. Takže sa mi to zdá byť nadbytočné. Môj návrh je buď zrušiť podsekcie a dostať sa k nim až po kliknutí na hlavnú sekciu alebo urobiť to tak, aby sa na hlavnú sekciu kliknúť nedalo a nechať podsekcie. To isté potom urobiť aj s postavami. Môže to byť urobené ako sekcia Organizácie, kde keď na ňu kliknem sa dostanem k výberu podsekcií.

2. Ďalej v rozdelení techniky podla majitela by som upravil názov Republika - vzdušná a Separatisti - vzdušná. Je to len drobnosť, ale podla mňa by sa ten názov používať nemal, kedže je tam technika, ktorá nemusí operovať len vo vzduchu, ale aj vo vesmíre, takže hodil by sa sem skôr názov vesmírna alebo ešte lepšie letecká, kedže to čo operuje vo vesmíre zasa nemusí aj na planétach Smile.

3. No a ešte jedna drobnosť Smile. V podsekcii droidi máme všetkých droidov, čo je dobre, ale zasa už podla mňa nepatria aj do podsekcie Separatisti - pozemná, čiže do techniky. Jednak sa až tak úplne nejedná o klasickú techniku, ale hlavne to už je v jednej sekcii, takže nemusí to byť v 2.


Sú to len také pripomienky, ale podla mňa to bude po upravení vyzerať predsa len krajšie/lepšie. Wink
Návrat hore Goto down
Hard Tomy
Webmaster
Hard Tomy


Počet príspevkov : 3262
Age : 30
Planeta pôvodu : Haruun Kal
Varovania :
Články Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Články Right_bar_bleue

Stránka Sily : Republikán
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 25.08.2008

Články Empty
OdoslaťPredmet: Re: Články   Články Icon_minitimeUt jún 22, 2010 4:16 pm

1. To už som vyriešil.

2. Myslím, že to je zanedbateľná vec. A mnohí ľudia si rýchlejšie vybavia predstavu Vzdušnej techniky ako Vesmírnej techniky.

3. Títo sú len výnimka, keďže sú to droidi a zároveň aj technika separatistov.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Články Empty
OdoslaťPredmet: Re: Články   Články Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Články
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Star wars fórum :: Pripomienky a dotazy-
Prejdi na: