Star wars fórum
Star wars fórum
Star wars fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Star wars fórum

Fórum o star wars
 
DomovGalleryLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Utapaunska stihacka P-38

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Peter
Moderátor hry
Moderátor hry
Peter


Počet príspevkov : 1088
Age : 29
Planeta pôvodu : Kamino
Varovania :
Utapaunska stihacka P-38 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Utapaunska stihacka P-38 Right_bar_bleue

Stránka Sily : svetla aj temna
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 16.06.2009

Utapaunska stihacka P-38 Empty
OdoslaťPredmet: Utapaunska stihacka P-38   Utapaunska stihacka P-38 Icon_minitimePo júl 06, 2009 11:46 am

Zakladne udaje o tomto plavidle.

Projekt a vyroba: Vyrobna opatstvia Buuper Torsckil
Typ: hviezdna stihacka Porax-38 (P-38)
Rozmery: dlzka 12,7m, sirka 12,88m, vyska 2,71m
Najvyssie zrychlenie (linearne, vo volnom vesmire) : 3300G
Najvyssia rychlost (v standartnej atmosfere) : 61000 km/h
Hypermotor: trieda 2 efektivny dolet 3000 svetelnych rokov
Zasoby vzduchu, paliva, potravin: na 20 dni
Posadka: 1
Zbrane: 2 laserove dela


Odlahla planeta Utapau, nachadzajuca sa vo vzdialenom sektore Tarabba, spolieha pri utocnych i obrannych akciach na hviezdne stihacky Porax-38 (P-38). Tieto odolne, hypermotorom vybavene stroje maju medzihviezdny dolet a vysoko efektivne dialkove senzory, ktore ich vcas varuju pred nepriatelskou aktivitov. Vdaka svojim univerzalnym tryskam, dvojicou reaktorov si Tion Medon, spravca pristavu na Utapau, uvedomi, ze na planete co nevidiet pristane presila separatistickych jednotiek generala Grievousa, nariadi stihacky P-38 ukryt. Po priletu generala Kenobiho sa vsak objavi nadej na vojensky zasah loajalistov a Medon privola svojich pilotov z tajnych hangarov a chladnych hlbin vesmiru spat, aby sa zufalo pokusili znovu ziskat svobodu.


V odlahlych oblastiach galaxie haji Obchodna federacia svoje postavenie tim, ze uvaluje embarga na predaj zbrani planetarnym vladam. Utapaunovia su tiez odkazany na male lode svojej vlastnej vyroby. Ich najvetsie plavidlo, rendilisky dreadnaught nasadzovany proti piratom, je patkrat mensi ako bojova lod Obchodnej federacie. Utapaunovia postradaju tazke kozmicke lode, ale zato disponuju vela malymi vykonnymi stihackami. Velke stihacky P-38 dokazu samostatne robit skoky hyperpriestorom, takze mozu branit bezpecie Utapau i daleko od planety v hlbinach sektoru Tarabba. Medzihviezdny dolet tymto lodiam umoznuje plnit dlhsie a obtiaznejsie misie, ako u drobnych strojov odkazanych na flotily, ako su napr. droidske stihacke separatistov, republikove V-wingy a stihacky rytierov Jedi.


Tu je par fotografii

Utapaunska stihacka P-38 353361dfe725_Main400

Utapaunska stihacka P-38 300px-P38
Návrat hore Goto down
Hard Tomy
Webmaster
Hard Tomy


Počet príspevkov : 3262
Age : 30
Planeta pôvodu : Haruun Kal
Varovania :
Utapaunska stihacka P-38 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Utapaunska stihacka P-38 Right_bar_bleue

Stránka Sily : Republikán
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 25.08.2008

Utapaunska stihacka P-38 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Utapaunska stihacka P-38   Utapaunska stihacka P-38 Icon_minitimeSo júl 11, 2009 9:51 pm

no myslim ze ten clanok je viac o Utapau ako o tej stihacke
Návrat hore Goto down
Peter
Moderátor hry
Moderátor hry
Peter


Počet príspevkov : 1088
Age : 29
Planeta pôvodu : Kamino
Varovania :
Utapaunska stihacka P-38 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Utapaunska stihacka P-38 Right_bar_bleue

Stránka Sily : svetla aj temna
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 16.06.2009

Utapaunska stihacka P-38 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Utapaunska stihacka P-38   Utapaunska stihacka P-38 Icon_minitimeŠt júl 16, 2009 5:47 pm

Ano mas pravdu, ale nic inaksie som nemal k dispozicii. Ak sa vam to nelubi, ze je to viac o tej planete tak mozme cast clanku vybrat a dat ako uvod do sekcie planety a do Utapau a bude v tom poriadok. Inak uz davnejsie som sa prihlasil do skupiny moderatory a nikto sa mi neozval, tak neviem. Chcel by som este nejake veci dodat do sekcie technika na, ktore som zabudol a nestihol editnut.
Návrat hore Goto down
Hard Tomy
Webmaster
Hard Tomy


Počet príspevkov : 3262
Age : 30
Planeta pôvodu : Haruun Kal
Varovania :
Utapaunska stihacka P-38 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Utapaunska stihacka P-38 Right_bar_bleue

Stránka Sily : Republikán
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 25.08.2008

Utapaunska stihacka P-38 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Utapaunska stihacka P-38   Utapaunska stihacka P-38 Icon_minitimeŠt júl 16, 2009 6:46 pm

no k tomu moderatorstvu - bol by som za to aby si moderoval iba sekciu technika a prijat ta moze iba Lucius ja mopzem prijat iba tych co sa prihlasia k moderom hry

a k tomu clanku - bol to iba postreh zatial je to OK
Návrat hore Goto down
Peter
Moderátor hry
Moderátor hry
Peter


Počet príspevkov : 1088
Age : 29
Planeta pôvodu : Kamino
Varovania :
Utapaunska stihacka P-38 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Utapaunska stihacka P-38 Right_bar_bleue

Stránka Sily : svetla aj temna
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 16.06.2009

Utapaunska stihacka P-38 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Utapaunska stihacka P-38   Utapaunska stihacka P-38 Icon_minitimeŠt júl 16, 2009 6:56 pm

No presne tak som to myslel, mal by som sekciu technika a este by som chcel potom moderovat tu novu hru. Inak co s tymi pribehmi porozpraval si sa o tom s adminom? Tie pribehy ak by sa darili tak by mohli byt zaujimave.
Návrat hore Goto down
Hard Tomy
Webmaster
Hard Tomy


Počet príspevkov : 3262
Age : 30
Planeta pôvodu : Haruun Kal
Varovania :
Utapaunska stihacka P-38 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Utapaunska stihacka P-38 Right_bar_bleue

Stránka Sily : Republikán
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 25.08.2008

Utapaunska stihacka P-38 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Utapaunska stihacka P-38   Utapaunska stihacka P-38 Icon_minitimeŠt júl 16, 2009 7:42 pm

hej sak ale najprv sa musia napisat
Návrat hore Goto down
Peter
Moderátor hry
Moderátor hry
Peter


Počet príspevkov : 1088
Age : 29
Planeta pôvodu : Kamino
Varovania :
Utapaunska stihacka P-38 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Utapaunska stihacka P-38 Right_bar_bleue

Stránka Sily : svetla aj temna
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 16.06.2009

Utapaunska stihacka P-38 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Utapaunska stihacka P-38   Utapaunska stihacka P-38 Icon_minitimeŠt júl 16, 2009 8:12 pm

Nie ja som myslel, aby najprv vznikla sekcia a potom uz do nej napiseme pribehy, nech je vtom poriadok. O pribehy sa nemusis bat, mna to bavi pisat, ale najprv musi byt kam pisat a potom sa dufam pripoja aj ostatny.
Návrat hore Goto down
Hard Tomy
Webmaster
Hard Tomy


Počet príspevkov : 3262
Age : 30
Planeta pôvodu : Haruun Kal
Varovania :
Utapaunska stihacka P-38 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Utapaunska stihacka P-38 Right_bar_bleue

Stránka Sily : Republikán
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 25.08.2008

Utapaunska stihacka P-38 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Utapaunska stihacka P-38   Utapaunska stihacka P-38 Icon_minitimeŠt júl 16, 2009 8:13 pm

no ok
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Utapaunska stihacka P-38 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Utapaunska stihacka P-38   Utapaunska stihacka P-38 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Utapaunska stihacka P-38
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Star wars fórum :: Star Wars :: Technika-
Prejdi na: