Star wars fórum
Star wars fórum
Star wars fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Star wars fórum

Fórum o star wars
 
DomovGalleryLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Vas naj kriznik/vlajkova lod

Goto down 
4 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next

Ktora sa vam z nich najviac paci?
Imperial
Vas naj kriznik/vlajkova lod I_vote_lcap13%Vas naj kriznik/vlajkova lod I_vote_rcap
 13% [ 1 ]
Venator
Vas naj kriznik/vlajkova lod I_vote_lcap63%Vas naj kriznik/vlajkova lod I_vote_rcap
 63% [ 5 ]
Neviditelna ruka
Vas naj kriznik/vlajkova lod I_vote_lcap0%Vas naj kriznik/vlajkova lod I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Mon Calamari
Vas naj kriznik/vlajkova lod I_vote_lcap13%Vas naj kriznik/vlajkova lod I_vote_rcap
 13% [ 1 ]
Eclipse
Vas naj kriznik/vlajkova lod I_vote_lcap13%Vas naj kriznik/vlajkova lod I_vote_rcap
 13% [ 1 ]
Executor
Vas naj kriznik/vlajkova lod I_vote_lcap0%Vas naj kriznik/vlajkova lod I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Nejaka ina lod
Vas naj kriznik/vlajkova lod I_vote_lcap0%Vas naj kriznik/vlajkova lod I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Celkom hlasov : 8
 

AutorSpráva
Peter
Moderátor hry
Moderátor hry
Peter


Počet príspevkov : 1088
Age : 29
Planeta pôvodu : Kamino
Varovania :
Vas naj kriznik/vlajkova lod Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vas naj kriznik/vlajkova lod Right_bar_bleue

Stránka Sily : svetla aj temna
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 16.06.2009

Vas naj kriznik/vlajkova lod Empty
OdoslaťPredmet: Vas naj kriznik/vlajkova lod   Vas naj kriznik/vlajkova lod Icon_minitimePo júl 20, 2009 3:43 pm

Tu su obrazky jednotlivych lodi pre prehlad.

Imperial
Spoiler:

Neviditelna ruka
Spoiler:

Mon Calamari
Spoiler:

Eclipse
Spoiler:

Executor
Spoiler:

Venator
Spoiler:

Mame tu celkom slusny vyber velmi peknych lodi, takze cakam na vase nazory a hlasy. Ja som sa rozhodol hlasovat pre Venator. Lubi sa mi na nom hlavne jeho tvar krasne urobenych kridiel a vzletovej drahy. Dalej ma silnu vyzbroj, aby sa o seba postaral a slusny deflektorny stit, no aj ked mu zlyha stit ma mohutne samotne pancierovanie trupu, co zvysuje jeho sancu na prezitie. Dalej moze niest velky pocet stihaciek a bombarderov, dokonca dokaze i obsadit planetu viz. Utapau. Rozmyslal som este nad Imperialom kvoli tiez peknemu trojuholnikovemu tvaru, no o Venatoru viem viac ako o Imperialy. Myslim si, ze i tak bude tazke rozhodnu ktorej dat hlas. Ked odhlasujete, prosim napiste aj preco ste tak urobili a trocha to rozvite nech to nie je len jedna kratka veta. Ak sa vam lubi nejaka lod co tu nieje tak hlasujte za: nejaka ina a potom aj prihodte foto k vasej lodi, hlasuje sa len za vlajkove alebo bojove lode, nie korvety ani fregaty a stihacky.
Návrat hore Goto down
Hard Tomy
Webmaster
Hard Tomy


Počet príspevkov : 3262
Age : 30
Planeta pôvodu : Haruun Kal
Varovania :
Vas naj kriznik/vlajkova lod Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vas naj kriznik/vlajkova lod Right_bar_bleue

Stránka Sily : Republikán
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 25.08.2008

Vas naj kriznik/vlajkova lod Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vas naj kriznik/vlajkova lod   Vas naj kriznik/vlajkova lod Icon_minitimePo júl 20, 2009 6:04 pm

1. nemal si dat lod ale kriznik - lebo pod pojmom lod si predstavujem aj Millenium Falcon a stihacky
2. Najviac sa mi paci Venator a hned po nom Executor

Venator kvoli jeho primeranej velkosti a pohyblivosti

a Executor (za ktory som nehlasoval) kvoli jeho mohutnosti a respektu ktory vo mne vzbudzuje ked sa nan pozriem

3. mohol si to dat do spoileru aby to tak neroztahovalo stranku

4. urobil som to vsetko za teba Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Hard Tomy
Návrat hore Goto down
Peter
Moderátor hry
Moderátor hry
Peter


Počet príspevkov : 1088
Age : 29
Planeta pôvodu : Kamino
Varovania :
Vas naj kriznik/vlajkova lod Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vas naj kriznik/vlajkova lod Right_bar_bleue

Stránka Sily : svetla aj temna
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 16.06.2009

Vas naj kriznik/vlajkova lod Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vas naj kriznik/vlajkova lod   Vas naj kriznik/vlajkova lod Icon_minitimePo júl 20, 2009 6:39 pm

1. Vtedy mi to nenapadlo, ale napisal som, ze sa nehlasuje za stihacky, takze by to malo byt v pohode.
2. Zda sa, ze mame spolocny nazor, som zvedavy ake budu mat ostatny.
3. Keby som vedel ako si to urobil tak by som to spravil.
4. Dakujem, prosim vysvetli mi to s tym spojlerom.
Návrat hore Goto down
Hard Tomy
Webmaster
Hard Tomy


Počet príspevkov : 3262
Age : 30
Planeta pôvodu : Haruun Kal
Varovania :
Vas naj kriznik/vlajkova lod Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vas naj kriznik/vlajkova lod Right_bar_bleue

Stránka Sily : Republikán
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 25.08.2008

Vas naj kriznik/vlajkova lod Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vas naj kriznik/vlajkova lod   Vas naj kriznik/vlajkova lod Icon_minitimePo júl 20, 2009 10:18 pm

no v tych ponukach ako mas Bold, vlozit obrazok atd... - mas aj others a to stlac a tam si najdi ze spoiler

staci len oznacit text misou a stlacit ten spoiler
Návrat hore Goto down
Peter
Moderátor hry
Moderátor hry
Peter


Počet príspevkov : 1088
Age : 29
Planeta pôvodu : Kamino
Varovania :
Vas naj kriznik/vlajkova lod Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vas naj kriznik/vlajkova lod Right_bar_bleue

Stránka Sily : svetla aj temna
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 16.06.2009

Vas naj kriznik/vlajkova lod Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vas naj kriznik/vlajkova lod   Vas naj kriznik/vlajkova lod Icon_minitimeUt júl 21, 2009 2:45 pm

Dakujem za vysvetlenie, myslel som si, ze to bude niekde vtom. No ja sa vtom moc nevyznam a preto som sa pytal. Skoda, ze to nie je v slovencine.
Návrat hore Goto down
Hard Tomy
Webmaster
Hard Tomy


Počet príspevkov : 3262
Age : 30
Planeta pôvodu : Haruun Kal
Varovania :
Vas naj kriznik/vlajkova lod Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vas naj kriznik/vlajkova lod Right_bar_bleue

Stránka Sily : Republikán
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 25.08.2008

Vas naj kriznik/vlajkova lod Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vas naj kriznik/vlajkova lod   Vas naj kriznik/vlajkova lod Icon_minitimeUt júl 21, 2009 2:49 pm

skoda ale to uz neni v mojej moci
Návrat hore Goto down
Stalker
Council Member
Council Member
Stalker


Počet príspevkov : 264
Age : 54
Planeta pôvodu : Corellia
Varovania :
Vas naj kriznik/vlajkova lod Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vas naj kriznik/vlajkova lod Right_bar_bleue

Stránka Sily : svetlá
Epizóda : Epizóda I
Registration date : 10.03.2009

Vas naj kriznik/vlajkova lod Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vas naj kriznik/vlajkova lod   Vas naj kriznik/vlajkova lod Icon_minitimeUt júl 21, 2009 7:39 pm

Tiež hlasujem za Venator, má dobrý tvar a vydaril sa ja farebne. Čo ma v Clone Wars prekvapilo je akoby malá palebná sila a odolnosť oproti krížnikom separatistov. Až príliš často prichádzalo k stratám týchto krížnikov.
Executor vyzerá pozoruhodne, kde sa objavil tento typ krížnika?
Návrat hore Goto down
Peter
Moderátor hry
Moderátor hry
Peter


Počet príspevkov : 1088
Age : 29
Planeta pôvodu : Kamino
Varovania :
Vas naj kriznik/vlajkova lod Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vas naj kriznik/vlajkova lod Right_bar_bleue

Stránka Sily : svetla aj temna
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 16.06.2009

Vas naj kriznik/vlajkova lod Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vas naj kriznik/vlajkova lod   Vas naj kriznik/vlajkova lod Icon_minitimeUt júl 21, 2009 8:18 pm

Executor ak sa nemylim sa objavil v poslednej epizode star wars a je to vlajkova lod Dartha Vadera, Eclipse je vlajkova lod zasa imperatora Palpatina. S tou odolnostou a palebnou silou nesuhlasim, Venator mal 8 tazkych turbolaserovych vezi co urobi peknu paseku. Informacie o nom su tiez v sekcii technika, je tam toho dost napisane.
Návrat hore Goto down
Hard Tomy
Webmaster
Hard Tomy


Počet príspevkov : 3262
Age : 30
Planeta pôvodu : Haruun Kal
Varovania :
Vas naj kriznik/vlajkova lod Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vas naj kriznik/vlajkova lod Right_bar_bleue

Stránka Sily : Republikán
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 25.08.2008

Vas naj kriznik/vlajkova lod Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vas naj kriznik/vlajkova lod   Vas naj kriznik/vlajkova lod Icon_minitimeUt júl 21, 2009 11:21 pm

hej ale predsalen ich vela padlo v clone wars - vojnova obet
Návrat hore Goto down
Peter
Moderátor hry
Moderátor hry
Peter


Počet príspevkov : 1088
Age : 29
Planeta pôvodu : Kamino
Varovania :
Vas naj kriznik/vlajkova lod Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vas naj kriznik/vlajkova lod Right_bar_bleue

Stránka Sily : svetla aj temna
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 16.06.2009

Vas naj kriznik/vlajkova lod Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vas naj kriznik/vlajkova lod   Vas naj kriznik/vlajkova lod Icon_minitimeSt júl 22, 2009 9:35 am

Ano ja predsa nehovorim, ze nie, ale vo vojne je vzdy vela znicenych bojovych vozidiel, lodi atp. No straty separatistov museli byt ovela vacsie, pretoze tie ich lode sa stavali len preto aby nicili a nebrali vobec ohlad na droidov ktorych stratia pri zniceni hoc len jednej svojej lode. Ak si pozries udaje o posadkach ich lodi tak pochopis, ze tie straty su nenormalne vysoke. Lode loajalistov boli stavane aby mohli bojovat a vyhrat aj proti napr. 3 destruktorom triedy Recusant a tie to lode boli dokonca dlhsie ako Venatory. Dalej straty posadky jedneho krizniku je pre republiku uz nejaka rana, ale ta posadka ma maximalnu kapacitu 7400 ludi, co je to oproti 150000 bojovym droidom fregaty Munificent. Ano bojovy droid sa da rychlo vyrabat, ale pochybujem ci to separatisti urobili dobre s ochranou svojich plavidiel, predstav si ako by sa ti droidi dali vyuzit.
Návrat hore Goto down
Hard Tomy
Webmaster
Hard Tomy


Počet príspevkov : 3262
Age : 30
Planeta pôvodu : Haruun Kal
Varovania :
Vas naj kriznik/vlajkova lod Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vas naj kriznik/vlajkova lod Right_bar_bleue

Stránka Sily : Republikán
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 25.08.2008

Vas naj kriznik/vlajkova lod Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vas naj kriznik/vlajkova lod   Vas naj kriznik/vlajkova lod Icon_minitimeSt júl 22, 2009 10:21 am

no kazdopadne na tom boli separatisti horsie
Návrat hore Goto down
Peter
Moderátor hry
Moderátor hry
Peter


Počet príspevkov : 1088
Age : 29
Planeta pôvodu : Kamino
Varovania :
Vas naj kriznik/vlajkova lod Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vas naj kriznik/vlajkova lod Right_bar_bleue

Stránka Sily : svetla aj temna
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 16.06.2009

Vas naj kriznik/vlajkova lod Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vas naj kriznik/vlajkova lod   Vas naj kriznik/vlajkova lod Icon_minitimeSt júl 22, 2009 11:12 am

Ano, ale iba z hladiska ztrat. Klonovany vojaci boli zvyknuty bojovat proti presile a robit nepriatelovi take ztraty. No zaujimave je, ze separatisti si vo vojne az tak zle nepocinali, ale o dalsich informaciach by bolo vhodne najst nejaky clanok alebo nieco o klonovanych vojnach, lebo inak su to len spekulacie.
Návrat hore Goto down
Hard Tomy
Webmaster
Hard Tomy


Počet príspevkov : 3262
Age : 30
Planeta pôvodu : Haruun Kal
Varovania :
Vas naj kriznik/vlajkova lod Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vas naj kriznik/vlajkova lod Right_bar_bleue

Stránka Sily : Republikán
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 25.08.2008

Vas naj kriznik/vlajkova lod Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vas naj kriznik/vlajkova lod   Vas naj kriznik/vlajkova lod Icon_minitimeSt júl 22, 2009 12:18 pm

ale na to je tu to forum Very Happy

seperatisti si nepocinali vo vojne zle pretoze mali obrovsku flotilu, ktora sa stihala rozrastat tak ako ju rapublikani nicili, pretoze sepaci mali vybornu ekonomiku a dostatok penazi na rozvoj, ktori tajne podporoval palpatine
Návrat hore Goto down
Peter
Moderátor hry
Moderátor hry
Peter


Počet príspevkov : 1088
Age : 29
Planeta pôvodu : Kamino
Varovania :
Vas naj kriznik/vlajkova lod Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vas naj kriznik/vlajkova lod Right_bar_bleue

Stránka Sily : svetla aj temna
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 16.06.2009

Vas naj kriznik/vlajkova lod Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vas naj kriznik/vlajkova lod   Vas naj kriznik/vlajkova lod Icon_minitimeSt júl 22, 2009 12:41 pm

To mas pravdu, ze na to je tu forum, ale nechcem diskutovat len tak do sucha pokial o tom nic neviem. Cital som si vase temy ked som tu este nebol a vacsinou to bolo tak, ze kazdy hovoril nech niekto nahodi temu, potom tam boli same suhlasy a kopa smajlov, ale iba raz za cas nejake informacie o konkretnej veci. Takto to bola len vasa diskusia do ktorej sa novy clen nevie zapojit. Ano je to forum na diskutovanie ale nie je to skype. To diskutovanie sa musi zakladat na niecom a to nieco mala byt tema, ktoru ste nevedeli nahodit, pretoze aj ked star wars pozname, tak ho pozname len okrajovo a jadro nam unika. Viem, ze to je len vymysel, no je to vymysel, ktory sa vo svete uchytil a dostal alternativnu historiu, su knizky, filmy, hry. Autori z toho spravili fiktivnu skutocnost-neviem ako to inak nazvat a o tomto vela nevieme.
Návrat hore Goto down
Hard Tomy
Webmaster
Hard Tomy


Počet príspevkov : 3262
Age : 30
Planeta pôvodu : Haruun Kal
Varovania :
Vas naj kriznik/vlajkova lod Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vas naj kriznik/vlajkova lod Right_bar_bleue

Stránka Sily : Republikán
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 25.08.2008

Vas naj kriznik/vlajkova lod Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vas naj kriznik/vlajkova lod   Vas naj kriznik/vlajkova lod Icon_minitimeSt júl 22, 2009 4:09 pm

no myslis ze o tom vieme dostatok na to aby sme tu o tom diskutovali
Návrat hore Goto down
Peter
Moderátor hry
Moderátor hry
Peter


Počet príspevkov : 1088
Age : 29
Planeta pôvodu : Kamino
Varovania :
Vas naj kriznik/vlajkova lod Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vas naj kriznik/vlajkova lod Right_bar_bleue

Stránka Sily : svetla aj temna
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 16.06.2009

Vas naj kriznik/vlajkova lod Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vas naj kriznik/vlajkova lod   Vas naj kriznik/vlajkova lod Icon_minitimeSt júl 22, 2009 5:50 pm

Sorry nechcel som ta urazit, samozrejme vieme o tom dostatok na diskutovanie len som sa zle vyjadril. Chcel som len, ze ak vznikne nova tema, mohol by k nej byt uvodny prispevok, ktory popisuje onu konkretnu vec, aby bolo mozne na zaklade toho prispevku mozne viac diskutovat, nech nove temy nekoncia tak rychlo na nedostatok informacii o teme. Okrem toho mozme nahodit temu akukolvek co nas napadne, ved star wars pozname vcelku dobre. Tym jadrom som myslel technicke parametre a minulost niecoho o com sa diskutuje, pretoze to som tu nikde nevidel.
Návrat hore Goto down
Hard Tomy
Webmaster
Hard Tomy


Počet príspevkov : 3262
Age : 30
Planeta pôvodu : Haruun Kal
Varovania :
Vas naj kriznik/vlajkova lod Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vas naj kriznik/vlajkova lod Right_bar_bleue

Stránka Sily : Republikán
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 25.08.2008

Vas naj kriznik/vlajkova lod Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vas naj kriznik/vlajkova lod   Vas naj kriznik/vlajkova lod Icon_minitimeŠt júl 23, 2009 11:56 am

takze myslim, ze tento problem uz rozoberame inde takze to tu stopnem

KONEC OT
Návrat hore Goto down
DAVID
Uploader
Uploader
DAVID


Počet príspevkov : 1413
Age : 30
Planeta pôvodu : Coruscant
Varovania :
Vas naj kriznik/vlajkova lod Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vas naj kriznik/vlajkova lod Right_bar_bleue

Stránka Sily : aj aj
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 25.10.2008

Vas naj kriznik/vlajkova lod Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vas naj kriznik/vlajkova lod   Vas naj kriznik/vlajkova lod Icon_minitimePi júl 24, 2009 12:35 am

mne sa najviac luby ten ventar(inak kurnik to su jake odborne nazvy)
Návrat hore Goto down
http://www.gameexpres.sk
Hard Tomy
Webmaster
Hard Tomy


Počet príspevkov : 3262
Age : 30
Planeta pôvodu : Haruun Kal
Varovania :
Vas naj kriznik/vlajkova lod Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vas naj kriznik/vlajkova lod Right_bar_bleue

Stránka Sily : Republikán
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 25.08.2008

Vas naj kriznik/vlajkova lod Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vas naj kriznik/vlajkova lod   Vas naj kriznik/vlajkova lod Icon_minitimePi júl 24, 2009 12:03 pm

mam taky pocit ze sa vola VENATOR Very Happy
Návrat hore Goto down
DAVID
Uploader
Uploader
DAVID


Počet príspevkov : 1413
Age : 30
Planeta pôvodu : Coruscant
Varovania :
Vas naj kriznik/vlajkova lod Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vas naj kriznik/vlajkova lod Right_bar_bleue

Stránka Sily : aj aj
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 25.10.2008

Vas naj kriznik/vlajkova lod Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vas naj kriznik/vlajkova lod   Vas naj kriznik/vlajkova lod Icon_minitimeSo júl 25, 2009 2:09 pm

no ja som si musel kuknut kazdy obrazok lebo som nechapal co je co
Návrat hore Goto down
http://www.gameexpres.sk
Hard Tomy
Webmaster
Hard Tomy


Počet príspevkov : 3262
Age : 30
Planeta pôvodu : Haruun Kal
Varovania :
Vas naj kriznik/vlajkova lod Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vas naj kriznik/vlajkova lod Right_bar_bleue

Stránka Sily : Republikán
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 25.08.2008

Vas naj kriznik/vlajkova lod Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vas naj kriznik/vlajkova lod   Vas naj kriznik/vlajkova lod Icon_minitimeSo júl 25, 2009 4:42 pm

sak urcite, kazdy sa urcite pozrel - inak by som o vacsine nevedel ani ja
Návrat hore Goto down
Stalker
Council Member
Council Member
Stalker


Počet príspevkov : 264
Age : 54
Planeta pôvodu : Corellia
Varovania :
Vas naj kriznik/vlajkova lod Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vas naj kriznik/vlajkova lod Right_bar_bleue

Stránka Sily : svetlá
Epizóda : Epizóda I
Registration date : 10.03.2009

Vas naj kriznik/vlajkova lod Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vas naj kriznik/vlajkova lod   Vas naj kriznik/vlajkova lod Icon_minitimeUt júl 28, 2009 12:51 am

Netvrdim, ze to nemoze byt tak ako pises, ale v epizode CW 3 Venator prenasledovali kriznik Malevolence, ktory prisiel o stit a neboli v stave ho znicit.
Moj usudok je dost ovplyvneny tym, co som videl v Clone Wars. Vidim, ze mas dobry prehlad o technike, cerpas informacie z knih o SW (myslim tie paperbackove vydania), alebo z nejakych encyklopedii?
Návrat hore Goto down
Peter
Moderátor hry
Moderátor hry
Peter


Počet príspevkov : 1088
Age : 29
Planeta pôvodu : Kamino
Varovania :
Vas naj kriznik/vlajkova lod Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vas naj kriznik/vlajkova lod Right_bar_bleue

Stránka Sily : svetla aj temna
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 16.06.2009

Vas naj kriznik/vlajkova lod Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vas naj kriznik/vlajkova lod   Vas naj kriznik/vlajkova lod Icon_minitimeUt júl 28, 2009 1:10 am

Informacie cerpam da sa povedat nie od klasickych SW knih kde je aj pribeh, ale z encyklopedie, ktora je zamerana hlavne na techniku, ktora sa pouzivala v CW. Chcel by som sa opytat, kde ste videli epizodie CW? Je mozne si ich pozriet niekde na internete? Inak kniha od ktorej cerpam je od Curtisa Saxtona.
Návrat hore Goto down
Stalker
Council Member
Council Member
Stalker


Počet príspevkov : 264
Age : 54
Planeta pôvodu : Corellia
Varovania :
Vas naj kriznik/vlajkova lod Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vas naj kriznik/vlajkova lod Right_bar_bleue

Stránka Sily : svetlá
Epizóda : Epizóda I
Registration date : 10.03.2009

Vas naj kriznik/vlajkova lod Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vas naj kriznik/vlajkova lod   Vas naj kriznik/vlajkova lod Icon_minitimeUt júl 28, 2009 11:28 am

Takze encyklopedia. Clovek, ktory necital knihy a nehral hry a spolieha sa iba na svoje znalosti zo siestich filmov a animovaneho serialu, moze byt dost zaskoceny ked uvidi techniku a postavy, ktora sa vo filmoch neobjavila... ja som uz tymto stadiom presiel, najviac ma prekvapilo kolko typov TIE fighterov existuje... Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
Peter
Moderátor hry
Moderátor hry
Peter


Počet príspevkov : 1088
Age : 29
Planeta pôvodu : Kamino
Varovania :
Vas naj kriznik/vlajkova lod Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vas naj kriznik/vlajkova lod Right_bar_bleue

Stránka Sily : svetla aj temna
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 16.06.2009

Vas naj kriznik/vlajkova lod Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vas naj kriznik/vlajkova lod   Vas naj kriznik/vlajkova lod Icon_minitimeUt júl 28, 2009 12:15 pm

Pokial som nedostal tu knihu, tak som tiez o vela veciach nevedel a aj s nou toho este kopec nepoznam. Tie TIE fightery prekvapili zozaciatku aj mna. Kazdy si musi prejst poznanim a vzdy sa len ucime a nic neziskavame od zaciatku.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Vas naj kriznik/vlajkova lod Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vas naj kriznik/vlajkova lod   Vas naj kriznik/vlajkova lod Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Vas naj kriznik/vlajkova lod
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Immobilizer-418 interdikcny kriznik

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Star wars fórum :: Star Wars :: Technika-
Prejdi na: