Star wars fórum
Star wars fórum
Star wars fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Star wars fórum

Fórum o star wars
 
DomovGalleryLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 SPHA-T / Self-Propelled Heavy Artillery

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
Peter
Moderátor hry
Moderátor hry
Peter


Počet príspevkov : 1088
Age : 29
Planeta pôvodu : Kamino
Varovania :
SPHA-T / Self-Propelled Heavy Artillery Left_bar_bleue0 / 1000 / 100SPHA-T / Self-Propelled Heavy Artillery Right_bar_bleue

Stránka Sily : svetla aj temna
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 16.06.2009

SPHA-T / Self-Propelled Heavy Artillery Empty
OdoslaťPredmet: SPHA-T / Self-Propelled Heavy Artillery   SPHA-T / Self-Propelled Heavy Artillery Icon_minitimeSt august 05, 2009 11:25 am

Pri bitke o Geonosis celila Konfederacia mohutnemu utoku, Obchodna federacia sa pokusila vypustit z povrchu niekolko obrovskych jadrovych lodi. Kazdu zaplnovali tisice droidov a tazkych jednotiek, a tak obsahovala kazda lod silnu armadu a pokial by sa im podarilo vzlietnut, mala by Republika ovela tazsiu situaciu. Preto pouzila niekolko SPHA-T, ktore sa so svojou rychlostou 35 km/h pomaly dostali do miest, odkial dostrelili na lode, a tie sa behom niekolko malych okamzikov zrutili k zemi a vybuchly. Turbolaser produkuje za pomoci velkeho zaostrovacieho zariadenia paprsok silnej energie (taky isty bol pouzity i pri vyrobe superlaseru hviezdy smrti). Ma obrovsky dostrel a dokaze preniknut i deflektornymi stitmi.


Potrebuje vsak giganticke jadro reaktoru. Hnaciu jednotku tvori niekolko pasov, ktore idu i po nerovnom terene, drti zatarasy a nepriatelski vojaci pred nimi utekaju. Turbolaser nie je otocny, miesto toho sa otaca cely stroj. Zato sa moze zodvihnut a zvysit tak dostrel., pripadne nicit nepriatelske lode. SPHA-T potrebuje k obsluhe turbolaseru, riadene pohonne jednotky a sledovanie jadra raktoru 15 klonovanymi vojakmi. SPHA-T ide vybavit takisto 12 vysuvnymi protipechotnymi blastermi, ktore vyzaduju 10 strelcov. Na malej plosine pod turbolaserom moze naviac cestovat este dalsich 20 klonovanych vojakov.

Fotografie k vozidlu.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Návrat hore Goto down
Hard Tomy
Webmaster
Hard Tomy


Počet príspevkov : 3262
Age : 30
Planeta pôvodu : Haruun Kal
Varovania :
SPHA-T / Self-Propelled Heavy Artillery Left_bar_bleue0 / 1000 / 100SPHA-T / Self-Propelled Heavy Artillery Right_bar_bleue

Stránka Sily : Republikán
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 25.08.2008

SPHA-T / Self-Propelled Heavy Artillery Empty
OdoslaťPredmet: Re: SPHA-T / Self-Propelled Heavy Artillery   SPHA-T / Self-Propelled Heavy Artillery Icon_minitimeSt august 05, 2009 3:05 pm

no ani by som nepovedal ze je to vozidlo - skor pevnost
Návrat hore Goto down
Peter
Moderátor hry
Moderátor hry
Peter


Počet príspevkov : 1088
Age : 29
Planeta pôvodu : Kamino
Varovania :
SPHA-T / Self-Propelled Heavy Artillery Left_bar_bleue0 / 1000 / 100SPHA-T / Self-Propelled Heavy Artillery Right_bar_bleue

Stránka Sily : svetla aj temna
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 16.06.2009

SPHA-T / Self-Propelled Heavy Artillery Empty
OdoslaťPredmet: Re: SPHA-T / Self-Propelled Heavy Artillery   SPHA-T / Self-Propelled Heavy Artillery Icon_minitimeSt august 05, 2009 3:26 pm

No technicky vzato sa to hybe takze je to vozidlo Very Happy. Inak nevies mi povedat co je za vozidlo na prvom obrazku? Je take male a je pred SPHA-T. Pripada mi ako AT-OT, ale nie som si isty.
Návrat hore Goto down
Hard Tomy
Webmaster
Hard Tomy


Počet príspevkov : 3262
Age : 30
Planeta pôvodu : Haruun Kal
Varovania :
SPHA-T / Self-Propelled Heavy Artillery Left_bar_bleue0 / 1000 / 100SPHA-T / Self-Propelled Heavy Artillery Right_bar_bleue

Stránka Sily : Republikán
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 25.08.2008

SPHA-T / Self-Propelled Heavy Artillery Empty
OdoslaťPredmet: Re: SPHA-T / Self-Propelled Heavy Artillery   SPHA-T / Self-Propelled Heavy Artillery Icon_minitimeSt august 05, 2009 9:37 pm

to vozidlo je moje najoblubenejsie z pesich kolosov - AT-TE

a neni az tak male ma tu aj vlastnu temu Very Happy

a mam jeho obrazok aj v profile - ten prvy
Návrat hore Goto down
Peter
Moderátor hry
Moderátor hry
Peter


Počet príspevkov : 1088
Age : 29
Planeta pôvodu : Kamino
Varovania :
SPHA-T / Self-Propelled Heavy Artillery Left_bar_bleue0 / 1000 / 100SPHA-T / Self-Propelled Heavy Artillery Right_bar_bleue

Stránka Sily : svetla aj temna
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 16.06.2009

SPHA-T / Self-Propelled Heavy Artillery Empty
OdoslaťPredmet: Re: SPHA-T / Self-Propelled Heavy Artillery   SPHA-T / Self-Propelled Heavy Artillery Icon_minitimeSt august 05, 2009 10:15 pm

No jasneee, ze ma to nenapadlo AT-TE. Vyzera dost maly, ale zblizky je to poriadny kolos, ktory velmi dopomohol k vitazstvam republiky. Nenavidim proti nemu bojovat v battlefront 2.
Návrat hore Goto down
Stalker
Council Member
Council Member
Stalker


Počet príspevkov : 264
Age : 54
Planeta pôvodu : Corellia
Varovania :
SPHA-T / Self-Propelled Heavy Artillery Left_bar_bleue0 / 1000 / 100SPHA-T / Self-Propelled Heavy Artillery Right_bar_bleue

Stránka Sily : svetlá
Epizóda : Epizóda I
Registration date : 10.03.2009

SPHA-T / Self-Propelled Heavy Artillery Empty
OdoslaťPredmet: Re: SPHA-T / Self-Propelled Heavy Artillery   SPHA-T / Self-Propelled Heavy Artillery Icon_minitimeŠt august 06, 2009 12:17 am

Hm, vo filme sa mihli iba na chvilu a nikde inde som sa s tym uz nestretol. Ked spustili palbu na vzlietajuci core flagship, tak to fakt vyzeralo, ako keby ho krajali.

Na margo prispevku mam jednu pripomienku, bolo by dobre rozmenit skratku SPHA-T na drobne, teda ze to znamena Self-Propelled Heavy Artillery, volnym prekladom asi samohybne tazke delo - nazov ako z WWII. Smile
Pismeno T sa vztahuje k verzii s instalovanym turbolaserom, lebo samotny SPHA walker sluzil ako zakladna pre rozne zbranove platformy.
Dalsie varianty:
SPHA-I - ion-cannon (vybaveny ionovym delom vystrelujucim ionizovane castice alebo ionizovanu plazmu, tieto sposobuju seriozne problemy elektronickych systemov ako skraty - bol pouzity pri uteku rebelov z planety Hoth)
SPHA-V - anti-vehicle laser (vybaveny laserom na nicenie vozidiel)
SPHA-M - mass-driver cannon (typ projektilového dela)
SPHA-C - concussion missile launcher (niečo na spôsob raketometu)
Návrat hore Goto down
Peter
Moderátor hry
Moderátor hry
Peter


Počet príspevkov : 1088
Age : 29
Planeta pôvodu : Kamino
Varovania :
SPHA-T / Self-Propelled Heavy Artillery Left_bar_bleue0 / 1000 / 100SPHA-T / Self-Propelled Heavy Artillery Right_bar_bleue

Stránka Sily : svetla aj temna
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 16.06.2009

SPHA-T / Self-Propelled Heavy Artillery Empty
OdoslaťPredmet: Re: SPHA-T / Self-Propelled Heavy Artillery   SPHA-T / Self-Propelled Heavy Artillery Icon_minitimeŠt august 06, 2009 10:07 am

S tim krajanim suhlasim, bol to naozaj zaujimavy pohlad. No o tej zkratke a dalsich verziach som nic nevedel, preto som to sem nedal, ale doplnil si ma, a presne takto podobne maju prispevky vypadat. Myslim tim vybrat z uvodneho clanku nieco a spytat sa na to alebo doplnit nieco vlastne. Inak docela ma zaujalo kolko bolo az tych verzii.
Návrat hore Goto down
DAVID
Uploader
Uploader
DAVID


Počet príspevkov : 1413
Age : 30
Planeta pôvodu : Coruscant
Varovania :
SPHA-T / Self-Propelled Heavy Artillery Left_bar_bleue0 / 1000 / 100SPHA-T / Self-Propelled Heavy Artillery Right_bar_bleue

Stránka Sily : aj aj
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 25.10.2008

SPHA-T / Self-Propelled Heavy Artillery Empty
OdoslaťPredmet: Re: SPHA-T / Self-Propelled Heavy Artillery   SPHA-T / Self-Propelled Heavy Artillery Icon_minitimeŠt august 06, 2009 11:12 am

toto boli haluzne dela
Návrat hore Goto down
http://www.gameexpres.sk
Hard Tomy
Webmaster
Hard Tomy


Počet príspevkov : 3262
Age : 30
Planeta pôvodu : Haruun Kal
Varovania :
SPHA-T / Self-Propelled Heavy Artillery Left_bar_bleue0 / 1000 / 100SPHA-T / Self-Propelled Heavy Artillery Right_bar_bleue

Stránka Sily : Republikán
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 25.08.2008

SPHA-T / Self-Propelled Heavy Artillery Empty
OdoslaťPredmet: Re: SPHA-T / Self-Propelled Heavy Artillery   SPHA-T / Self-Propelled Heavy Artillery Icon_minitimeŠt august 06, 2009 1:28 pm

kazdy stroj ma svoje verzie - aby bol viacucelovy - tento stroj je cisto prisposobeny na delostrelectvo

P.S. nazov doplneny
Návrat hore Goto down
Peter
Moderátor hry
Moderátor hry
Peter


Počet príspevkov : 1088
Age : 29
Planeta pôvodu : Kamino
Varovania :
SPHA-T / Self-Propelled Heavy Artillery Left_bar_bleue0 / 1000 / 100SPHA-T / Self-Propelled Heavy Artillery Right_bar_bleue

Stránka Sily : svetla aj temna
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 16.06.2009

SPHA-T / Self-Propelled Heavy Artillery Empty
OdoslaťPredmet: Re: SPHA-T / Self-Propelled Heavy Artillery   SPHA-T / Self-Propelled Heavy Artillery Icon_minitimeŠt august 06, 2009 1:31 pm

Diki za ten nazov. No, ale kazdy stroj nemoze mat tolko verzii, ide cisto o to z akej je konstrukcie a comu ta konstrukcia dovoluje. Niektory ma viac verzii, iny menej.
Návrat hore Goto down
Hard Tomy
Webmaster
Hard Tomy


Počet príspevkov : 3262
Age : 30
Planeta pôvodu : Haruun Kal
Varovania :
SPHA-T / Self-Propelled Heavy Artillery Left_bar_bleue0 / 1000 / 100SPHA-T / Self-Propelled Heavy Artillery Right_bar_bleue

Stránka Sily : Republikán
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 25.08.2008

SPHA-T / Self-Propelled Heavy Artillery Empty
OdoslaťPredmet: Re: SPHA-T / Self-Propelled Heavy Artillery   SPHA-T / Self-Propelled Heavy Artillery Icon_minitimeŠt august 06, 2009 1:52 pm

sak ano ale v podstate ma kazdy stoj dve alebo tri verzie - uz len s principu - konstruktery chcu vediet ktora najviac vyhovuje jednotkam
Návrat hore Goto down
Peter
Moderátor hry
Moderátor hry
Peter


Počet príspevkov : 1088
Age : 29
Planeta pôvodu : Kamino
Varovania :
SPHA-T / Self-Propelled Heavy Artillery Left_bar_bleue0 / 1000 / 100SPHA-T / Self-Propelled Heavy Artillery Right_bar_bleue

Stránka Sily : svetla aj temna
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 16.06.2009

SPHA-T / Self-Propelled Heavy Artillery Empty
OdoslaťPredmet: Re: SPHA-T / Self-Propelled Heavy Artillery   SPHA-T / Self-Propelled Heavy Artillery Icon_minitimeŠt august 06, 2009 1:54 pm

Ano, ale kazda verzia sa specializuje na nieco ine a je vyrabana v roznych poctoch. To co si povedal ty o tych konstrukteroch, ktory chcu zistit aka verzia je najlepsia, tak to je cisto len vylepsenie.
Návrat hore Goto down
Hard Tomy
Webmaster
Hard Tomy


Počet príspevkov : 3262
Age : 30
Planeta pôvodu : Haruun Kal
Varovania :
SPHA-T / Self-Propelled Heavy Artillery Left_bar_bleue0 / 1000 / 100SPHA-T / Self-Propelled Heavy Artillery Right_bar_bleue

Stránka Sily : Republikán
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 25.08.2008

SPHA-T / Self-Propelled Heavy Artillery Empty
OdoslaťPredmet: Re: SPHA-T / Self-Propelled Heavy Artillery   SPHA-T / Self-Propelled Heavy Artillery Icon_minitimeŠt august 06, 2009 1:58 pm

sak ano to mas pravdu ale niekedy sa osvedci aj vo viacerych podobach
Návrat hore Goto down
Peter
Moderátor hry
Moderátor hry
Peter


Počet príspevkov : 1088
Age : 29
Planeta pôvodu : Kamino
Varovania :
SPHA-T / Self-Propelled Heavy Artillery Left_bar_bleue0 / 1000 / 100SPHA-T / Self-Propelled Heavy Artillery Right_bar_bleue

Stránka Sily : svetla aj temna
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 16.06.2009

SPHA-T / Self-Propelled Heavy Artillery Empty
OdoslaťPredmet: Re: SPHA-T / Self-Propelled Heavy Artillery   SPHA-T / Self-Propelled Heavy Artillery Icon_minitimeŠt august 06, 2009 2:01 pm

No ved, kazda je na nieco ine dobra. Takto si to myslel vo viacerich podobach nie?
Návrat hore Goto down
Hard Tomy
Webmaster
Hard Tomy


Počet príspevkov : 3262
Age : 30
Planeta pôvodu : Haruun Kal
Varovania :
SPHA-T / Self-Propelled Heavy Artillery Left_bar_bleue0 / 1000 / 100SPHA-T / Self-Propelled Heavy Artillery Right_bar_bleue

Stránka Sily : Republikán
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 25.08.2008

SPHA-T / Self-Propelled Heavy Artillery Empty
OdoslaťPredmet: Re: SPHA-T / Self-Propelled Heavy Artillery   SPHA-T / Self-Propelled Heavy Artillery Icon_minitimeŠt august 06, 2009 2:06 pm

presne tak

kazda podoba do ineho terenu a an iny ucel
Návrat hore Goto down
Sponsored content





SPHA-T / Self-Propelled Heavy Artillery Empty
OdoslaťPredmet: Re: SPHA-T / Self-Propelled Heavy Artillery   SPHA-T / Self-Propelled Heavy Artillery Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
SPHA-T / Self-Propelled Heavy Artillery
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Star wars fórum :: Star Wars :: Technika :: Klonová technológia-
Prejdi na: