Star wars fórum
Star wars fórum
Star wars fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Star wars fórum

Fórum o star wars
 
DomovGalleryLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Čo vám nie je jasné

Goto down 
+11
Moff Tarkin
Norman03
cubaka
Baka
zupanic
paddy
wasabi
lucius
Stalker
Peter
Hard Tomy
15 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorSpráva
Hard Tomy
Webmaster
Hard Tomy


Počet príspevkov : 3262
Age : 30
Planeta pôvodu : Haruun Kal
Varovania :
Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : Republikán
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 25.08.2008

Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čo vám nie je jasné   Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Icon_minitimeŠt november 05, 2009 5:18 pm

Tak mi napadlo ze ake su vlastne v SW platy? kolko by mohol taky Kancelar alebo napr. nejkay pilot zarabat?
Návrat hore Goto down
Peter
Moderátor hry
Moderátor hry
Peter


Počet príspevkov : 1088
Age : 29
Planeta pôvodu : Kamino
Varovania :
Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : svetla aj temna
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 16.06.2009

Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čo vám nie je jasné   Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Icon_minitimeŠt november 05, 2009 5:42 pm

Tak neviem ci dostaneme zohnat zo SW vyplatnu listinu Very Happy. Toto sa zrejme neda urcit lebo ked si zoberies kolko zamestnani je na svete a su rozne platene, tak to iste musi plati aj v SW. Tazko povedat kolko ludia zarabali, pretoze len u lodí (nie vsetkych) mas co stoji kreditov.
Návrat hore Goto down
lucius
Admin fóra
Admin fóra
lucius


Počet príspevkov : 1605
Age : 30
Planeta pôvodu : Tatooine
Varovania :
Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : Temná
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 22.08.2008

Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čo vám nie je jasné   Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Icon_minitimeŠt november 05, 2009 6:17 pm

Mňa by skôr zaujímal konverzný kurz, lebo by som rád vedel koľko je napr.: 30000 kreditov
Návrat hore Goto down
Hard Tomy
Webmaster
Hard Tomy


Počet príspevkov : 3262
Age : 30
Planeta pôvodu : Haruun Kal
Varovania :
Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : Republikán
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 25.08.2008

Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čo vám nie je jasné   Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Icon_minitimeŠt november 05, 2009 10:35 pm

hh Very Happy Very Happy Very Happy to sa do nasej meny neda premenit solo solo solo solo solo solo solo sak je to vymyslene
Návrat hore Goto down
wasabi
Wanderer
Wanderer



Počet príspevkov : 2
Varovania :
Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Right_bar_bleue

Registration date : 25.12.2009

Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čo vám nie je jasné   Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Icon_minitimePi december 25, 2009 6:59 pm

Som v tejto problematike uplne novy a rad by som si nechal poradit pretoze mi to nejak nie je jasne ...v akom poradi sledovat tych 6 epizod aby mi to nejak nasledovalo...su sice oznacene 1-6 ale tocene to bolo v inych rokoch a rad by som si to pozrel tak aby som porozumel o co ide.
Návrat hore Goto down
Stalker
Council Member
Council Member
Stalker


Počet príspevkov : 264
Age : 54
Planeta pôvodu : Corellia
Varovania :
Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : svetlá
Epizóda : Epizóda I
Registration date : 10.03.2009

Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čo vám nie je jasné   Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Icon_minitimePi december 25, 2009 8:13 pm

wasabi napísal:
Som v tejto problematike uplne novy a rad by som si nechal poradit pretoze mi to nejak nie je jasne ...v akom poradi sledovat tych 6 epizod aby mi to nejak nasledovalo...su sice oznacene 1-6 ale tocene to bolo v inych rokoch a rad by som si to pozrel tak aby som porozumel o co ide.
Aby si tomu porozumel mal by si to pozerat v poradi 1-6. Dava to zmysel, nie?

Co by ta mohlo rusit je fakt, ze povodne epizody su tie posledne tri.
Návrat hore Goto down
wasabi
Wanderer
Wanderer



Počet príspevkov : 2
Varovania :
Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Right_bar_bleue

Registration date : 25.12.2009

Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čo vám nie je jasné   Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Icon_minitimePi december 25, 2009 10:37 pm

Nj dava to zmysel len som si nebol isty vacsinou zacinam pozerat od najstarsieho vydania a dej sa odvija postupne k najnovsej casti kde to vacsinou vyvrcholi ale je pravdou ze v poslednej dobe sa filmy tocia tak ze v najnovsej casti sa vracaju na zaciatok kde sa vsetky zahady objasnuju. Dik
Návrat hore Goto down
paddy
Wanderer
Wanderer



Počet príspevkov : 2
Varovania :
Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Right_bar_bleue

Registration date : 31.12.2009

Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čo vám nie je jasné   Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Icon_minitimeŠt december 31, 2009 2:46 am

tiez si chcem teraz prvykrat pozret komplet sw a riesim poradie ci 4-6 a 1-3 alebo 1-6, poradie natacania trilogii vs chronologia ... no uvidim este

ale este by ma zaujimalo, ktore epizody boli nadabovane do SK alebo CZ,
ja viem akurat o ep3 ze bola dabovana do SK aj CZ,
ktore epizody boli este nadabovane ?
Návrat hore Goto down
Stalker
Council Member
Council Member
Stalker


Počet príspevkov : 264
Age : 54
Planeta pôvodu : Corellia
Varovania :
Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : svetlá
Epizóda : Epizóda I
Registration date : 10.03.2009

Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čo vám nie je jasné   Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Icon_minitimePi január 01, 2010 12:01 am

Je uplne jedno ci si pozries najprv nove epizody a potom stare, alebo naopak. Ak si chces vychutnat nove filmove techniky, tak nove epizody by som si nechal nakoniec, 30 rokov je priepastny rozdiel v urovni spracovania.
Ja som videl SK dabovane vsetky epizody, problem moze nastat ak mas na mysli filmy na DVD. Vydani je viac, niektore zial obsahuju iba titulky. To zistis na ktoromkolvek portali ponukajucom DVD.
Návrat hore Goto down
paddy
Wanderer
Wanderer



Počet príspevkov : 2
Varovania :
Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Right_bar_bleue

Registration date : 31.12.2009

Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čo vám nie je jasné   Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Icon_minitimePo január 04, 2010 12:09 pm

poradte ak viete kde zohnat DVD s CZ alebo SK dabingom, zatial som vygooglil vzdy len s povodnym znenim a to uz mam.
mne nevadi ten povodny dabing, ale kvoli synovi, lebo mu musim citat titulky Smile

a ktory dabing je lepsie spracovany - CZ alebo SK ?
Návrat hore Goto down
Hard Tomy
Webmaster
Hard Tomy


Počet príspevkov : 3262
Age : 30
Planeta pôvodu : Haruun Kal
Varovania :
Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : Republikán
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 25.08.2008

Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čo vám nie je jasné   Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Icon_minitimePo január 04, 2010 1:58 pm

kde by sa dalo kupit to neviem, ale stiahnut sa da vselikde:
skus toto: http://warez.lapaj.net/viewtopic.php?f=18&t=18270&start=0&st=0&sk=t&sd=a

tak spracovany dabing je podla mna tak narovnako dobre - ale ked uz tak radsej slovensky Very Happy , sice star wars so slovenskym dabingom som nevidel uz ani nepamatam ( s vynimkou ep. III ), takze slovensky dabing sa ovela tazsie zhana ako cesky
Návrat hore Goto down
Peter
Moderátor hry
Moderátor hry
Peter


Počet príspevkov : 1088
Age : 29
Planeta pôvodu : Kamino
Varovania :
Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : svetla aj temna
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 16.06.2009

Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čo vám nie je jasné   Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Icon_minitimePo január 04, 2010 2:12 pm

No hovori sa, ze cesky dabing je o nieco lepsi, neviem co je na tom pravdy. Ale kupit je to zbytocne ked sa to da stiahnut a Hard Tomy ti ktomu uz aj dal link. Smile
Návrat hore Goto down
lucius
Admin fóra
Admin fóra
lucius


Počet príspevkov : 1605
Age : 30
Planeta pôvodu : Tatooine
Varovania :
Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : Temná
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 22.08.2008

Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čo vám nie je jasné   Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Icon_minitimePo január 04, 2010 8:32 pm

S tým linkom je jediné štastie že sa na tento systém fóra už admin vykašlal, keďže za už 2.warez by to asi nedopadlo dobre.
Návrat hore Goto down
Stalker
Council Member
Council Member
Stalker


Počet príspevkov : 264
Age : 54
Planeta pôvodu : Corellia
Varovania :
Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : svetlá
Epizóda : Epizóda I
Registration date : 10.03.2009

Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čo vám nie je jasné   Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Icon_minitimeUt január 05, 2010 1:40 am

DVD ktore vysli maju cesky dabing + SK titulky, ine som nevidel (ak nepocitam tie bez ceskeho dabingu). Holt, kto si nenahral z TV nema...
Návrat hore Goto down
Peter
Moderátor hry
Moderátor hry
Peter


Počet príspevkov : 1088
Age : 29
Planeta pôvodu : Kamino
Varovania :
Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : svetla aj temna
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 16.06.2009

Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čo vám nie je jasné   Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Icon_minitimeUt január 05, 2010 3:05 pm

lucius napísal:
S tým linkom je jediné štastie že sa na tento systém fóra už admin vykašlal, keďže za už 2.warez by to asi nedopadlo dobre.
Radsej to potom dopln do pravidiel, pretoze ani ja som o tom dokonca nevedel. Embarassed
Návrat hore Goto down
lucius
Admin fóra
Admin fóra
lucius


Počet príspevkov : 1605
Age : 30
Planeta pôvodu : Tatooine
Varovania :
Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : Temná
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 22.08.2008

Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čo vám nie je jasné   Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Icon_minitimeUt január 05, 2010 8:09 pm

Dobre, ale však že warez je zakázaný je všeobecne známa informácia.
Návrat hore Goto down
Hard Tomy
Webmaster
Hard Tomy


Počet príspevkov : 3262
Age : 30
Planeta pôvodu : Haruun Kal
Varovania :
Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : Republikán
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 25.08.2008

Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čo vám nie je jasné   Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Icon_minitimeUt január 05, 2010 10:44 pm

to je Very Happy

ale musime si predsa pomahat - sak ked to bude mat stiahnute tak sa to vymaze...
Návrat hore Goto down
Peter
Moderátor hry
Moderátor hry
Peter


Počet príspevkov : 1088
Age : 29
Planeta pôvodu : Kamino
Varovania :
Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : svetla aj temna
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 16.06.2009

Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čo vám nie je jasné   Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Icon_minitimeSt január 06, 2010 12:09 am

Luciusi, ja viem, ze je to zakazane, ale existuju stranky, na ktorych ide o presny opak. Takze len pre istotu.
Návrat hore Goto down
Hard Tomy
Webmaster
Hard Tomy


Počet príspevkov : 3262
Age : 30
Planeta pôvodu : Haruun Kal
Varovania :
Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : Republikán
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 25.08.2008

Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čo vám nie je jasné   Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Icon_minitimeSt január 06, 2010 4:31 pm

to je teraz jedno...

dolezite ze sme sa dostali k OT!!
Návrat hore Goto down
zupanic
Adept
Adept
zupanic


Počet príspevkov : 74
Age : 31
Planeta pôvodu : Alderaan
Varovania :
Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : Svetla
Epizóda : Epizóda V
Registration date : 17.03.2010

Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čo vám nie je jasné   Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Icon_minitimePi apríl 16, 2010 11:42 pm

no dobre teraz odveci poviem

mne nieje jasna jedna vec..este som sa nestretla s tym, ze by to niekto pochopil

Ked Luke ma ten vycvik u Yodu..a vchadza do tej jaskyne...kde je tam figurina Vadera:D
Luke si dava dole opasok so zbranami, a Yoda mu povie, ze zbrane nebudu potrebne...
a Luke si ten opasok zas nasadi....

takze..prosim o vysvetlenie...dufam ze to tu nieje:D:D
Návrat hore Goto down
Peter
Moderátor hry
Moderátor hry
Peter


Počet príspevkov : 1088
Age : 29
Planeta pôvodu : Kamino
Varovania :
Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : svetla aj temna
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 16.06.2009

Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čo vám nie je jasné   Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Icon_minitimeSo apríl 17, 2010 11:36 am

Mozno si zachytila ten Lukov nedovercivy pohlad, ktory mi pripadal ako keby Luke si aj tak pre istotu zobral zbrane, pretoze vtedy este nebol az tak vycviceny v pouzivani sily a veril, teda aspon podla mna v to, ze keby sa nieco pokazilo, tak stale ma pri sebe urcitu ochranu. Da sa to prirovnat k obycajnej ludskej vlastnosti, ze radsej pojdeme do riskantnej oblasti aspon s nejakou zbranou ako bez nej.
Návrat hore Goto down
zupanic
Adept
Adept
zupanic


Počet príspevkov : 74
Age : 31
Planeta pôvodu : Alderaan
Varovania :
Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : Svetla
Epizóda : Epizóda V
Registration date : 17.03.2010

Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čo vám nie je jasné   Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Icon_minitimeNe apríl 18, 2010 12:26 am

ale on si ich najprv skladal dole..az ked mu povedal ze ich nebude potrebovat nasadil si to:D
neviem..je to divne:D
Návrat hore Goto down
Peter
Moderátor hry
Moderátor hry
Peter


Počet príspevkov : 1088
Age : 29
Planeta pôvodu : Kamino
Varovania :
Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : svetla aj temna
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 16.06.2009

Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čo vám nie je jasné   Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Icon_minitimeNe apríl 18, 2010 12:06 pm

Neviem, asi nejaky skrat ci co. Very Happy Ale ne, vazne, uz som si to presne nepamatal, ale kedze to mam rovno v pc Very Happy, tak som si hodil tu scenu a vsimol, ze tam pokial som dobre videl mal on tie zbrane polozene a az ked mu Yoda povedal, ze tam musi ist tak si ich zobral no Yoda mu hned na to povedal, ze ich nepotrebuje, ale on si ich aj tak zobral. V podstate to zapada do seba. Co sa ti zda na tom divne? Pretoze ked mu to Yoda hovoril, tak ich mal uz na sebe.
Návrat hore Goto down
Stalker
Council Member
Council Member
Stalker


Počet príspevkov : 264
Age : 54
Planeta pôvodu : Corellia
Varovania :
Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : svetlá
Epizóda : Epizóda I
Registration date : 10.03.2009

Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čo vám nie je jasné   Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Icon_minitimeNe apríl 18, 2010 12:28 pm

Je to tak, ked si tu scenu pozries, tak v momente, ked Yoda povie "dnesni lekce je u konce, uz dost bylo otazek" Luke nema na sebe ani opasok ani vrchnu cast kombinezy a zacne sa obliekat. Na to miesto ho Yoda asi nezaviedol nahodou. Luke sa otoci k jaskyni a povie "citim chlad a smrt", naco Yoda odveti "v te jeskyni ma Sila svou temnou stranu, je to doupe zla, tam musis vejit", v tomto momente ma Luke pas v ruke a uz si ho ide nasadit.
Nevidel by som za tym ziadny zvlastny vyznam, opasok proste patri k uniforme...
Návrat hore Goto down
Hard Tomy
Webmaster
Hard Tomy


Počet príspevkov : 3262
Age : 30
Planeta pôvodu : Haruun Kal
Varovania :
Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : Republikán
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 25.08.2008

Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čo vám nie je jasné   Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Icon_minitimePi apríl 23, 2010 6:36 pm

Ide hlavne o to, ze Luke je po "svojom otcovi" - to znamena nedovercivy.
A pokial ide o toho Vadera, tak ten sa odohrával len v jeho predstavach - nebol to ziaden robot, to len temna stranka ovplyvnila jeho mysel, ked vosiel do tej jaskyne. A keby bol dostatocne zdatny v Sile, ako si to Yoda aj myslel tak by zbran pouzit nemusel, lebo by tu temnu stranu potlacil vlastnou volou...

...aspon tak som to videl ja
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Čo vám nie je jasné   Čo vám nie je jasné - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Čo vám nie je jasné
Návrat hore 
Strana 2 z 4Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Star wars fórum :: Star Wars :: Diskusia-
Prejdi na: