Star wars fórum
Star wars fórum
Star wars fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Star wars fórum

Fórum o star wars
 
DomovGalleryLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Band of Brothers - Bratstvo neohrozených

Goto down 
+2
Peter
Hard Tomy
6 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
Norman03
Kancelár
Kancelár
Norman03


Počet príspevkov : 525
Age : 29
Planeta pôvodu : Naboo
Varovania :
Band of Brothers - Bratstvo neohrozených - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Band of Brothers - Bratstvo neohrozených - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : Svetla
Epizóda : Epizóda VI
Registration date : 26.01.2009

Band of Brothers - Bratstvo neohrozených - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Band of Brothers - Bratstvo neohrozených   Band of Brothers - Bratstvo neohrozených - Stránka 2 Icon_minitimeSo september 19, 2009 4:38 pm

ano BOA prepacte..............tak mi povedz niejaku propagandu s tych dvoch filmov..............nemyslim filmy kde hraju rusi ale ktore natocili rusi su to uplne propagandy a v knihach uz ani nehovorim .................ja som sa tiez radsej ktvojmu rozhovoru o demokrcii a komunizme radsej nevyjadroval...............
Návrat hore Goto down
Hard Tomy
Webmaster
Hard Tomy


Počet príspevkov : 3262
Age : 30
Planeta pôvodu : Haruun Kal
Varovania :
Band of Brothers - Bratstvo neohrozených - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Band of Brothers - Bratstvo neohrozených - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : Republikán
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 25.08.2008

Band of Brothers - Bratstvo neohrozených - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Band of Brothers - Bratstvo neohrozených   Band of Brothers - Bratstvo neohrozených - Stránka 2 Icon_minitimeUt september 22, 2009 8:13 pm

kaslite na blbe propagandy - jednoducho je to super serial a stoji zato si to pozriet
Návrat hore Goto down
Peter
Moderátor hry
Moderátor hry
Peter


Počet príspevkov : 1088
Age : 29
Planeta pôvodu : Kamino
Varovania :
Band of Brothers - Bratstvo neohrozených - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Band of Brothers - Bratstvo neohrozených - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : svetla aj temna
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 16.06.2009

Band of Brothers - Bratstvo neohrozených - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Band of Brothers - Bratstvo neohrozených   Band of Brothers - Bratstvo neohrozených - Stránka 2 Icon_minitimeSo september 26, 2009 8:06 pm

No kedze sa tu nechcem s tebou hadat a porusovat pravidla fora, tak sa radsej vratim k teme. Inak, ale skus si niekedy pozriet film Zachrante vojaka Rayena a porozmyslaj co je propaganda. Film sa samozrejme pozerat da len som poukazoval na to, ze iba malo filmov dokaze byt nezainteresovanych na jednu ci druhu stranu a vykreslit dej objektivne.
Návrat hore Goto down
Hard Tomy
Webmaster
Hard Tomy


Počet príspevkov : 3262
Age : 30
Planeta pôvodu : Haruun Kal
Varovania :
Band of Brothers - Bratstvo neohrozených - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Band of Brothers - Bratstvo neohrozených - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : Republikán
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 25.08.2008

Band of Brothers - Bratstvo neohrozených - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Band of Brothers - Bratstvo neohrozených   Band of Brothers - Bratstvo neohrozených - Stránka 2 Icon_minitimeSt september 30, 2009 9:48 pm

sak hej ale nevnimajte to
Návrat hore Goto down
Norman03
Kancelár
Kancelár
Norman03


Počet príspevkov : 525
Age : 29
Planeta pôvodu : Naboo
Varovania :
Band of Brothers - Bratstvo neohrozených - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Band of Brothers - Bratstvo neohrozených - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : Svetla
Epizóda : Epizóda VI
Registration date : 26.01.2009

Band of Brothers - Bratstvo neohrozených - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Band of Brothers - Bratstvo neohrozených   Band of Brothers - Bratstvo neohrozených - Stránka 2 Icon_minitimeNe október 04, 2009 12:49 am

film zachrante vojaka rayenaa som videl milion krat.................vies co je propaganda ??????? study
Návrat hore Goto down
Count Dooku
Padawan
Padawan
Count Dooku


Počet príspevkov : 91
Planeta pôvodu : Serenno
Varovania :
Band of Brothers - Bratstvo neohrozených - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Band of Brothers - Bratstvo neohrozených - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : Dark Side
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 27.09.2009

Band of Brothers - Bratstvo neohrozených - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Band of Brothers - Bratstvo neohrozených   Band of Brothers - Bratstvo neohrozených - Stránka 2 Icon_minitimeNe október 04, 2009 10:23 am

Ako to tu tak čítam tak podaktorí sú tu strašne vojensky založení. Je to pekný koníček, ale riešiť na fóre o SW tony železa na zabíjanie, tak v pohode...hovoril som a hovorím to každému, raz sa tu jeden z vás bude preháňať na tanku a ostrelovať ľudí na ulici zo samopalu, a potom sa môžme pýtať, kde sa stala v dnešnej mládeži chyba, a prečo polka končí vo väzení...ale mňa v podstate do toho ničSmile nemám nič proti neškodnému zaujímaniu sa, ale toto už je trochu moc, ale nie len táto téma je tu toho viac. Nechcete si náhodou nejaký tank rovno ukradnúť?

Snívajte si tu pekne o vojne, ale vôbec nepoznáte pomery, neviete nič ako to tam chodilo, stovky ludí umierali a prečo? lebo sa niekto rozhodol, tak ak sa vám tento štýl páči tak dúfam že neskončíte raz z určitým znakom na páske okolo ramena, a nebudete oblbovať státisíce ľudí...
Návrat hore Goto down
Peter
Moderátor hry
Moderátor hry
Peter


Počet príspevkov : 1088
Age : 29
Planeta pôvodu : Kamino
Varovania :
Band of Brothers - Bratstvo neohrozených - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Band of Brothers - Bratstvo neohrozených - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : svetla aj temna
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 16.06.2009

Band of Brothers - Bratstvo neohrozených - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Band of Brothers - Bratstvo neohrozených   Band of Brothers - Bratstvo neohrozených - Stránka 2 Icon_minitimeNe október 04, 2009 2:17 pm

Norman03 napísal:
film zachrante vojaka rayenaa som videl milion krat.................vies co je propaganda ??????? study
Praveze viem, kedze sa zaujimam o historiu 2. svetovej vojny. Wink Narazil som pri tejto zalube na dost odvetvi propagandy. Taka otazka, zaujimas sa o 2. svetovu vojnu aj ty? Pokial ano o co konkretne a kolko toho asi vies? Co sa tyka toho fimu: Nehovorim, ze je hnusny, len poukazujem na to, ze americani tam maju dost velku propagandu. Niekde v prispevkoch si mi pisal, aby som ti povedal kde, takze:

1. Pokial viem film je o zachrane jedneho americkeho vysadkara, ktoremu zomreli bratia. Toto presne ukazuje druhym ako sa Amerika o svojich vojakov vzdy pekne postara(v reale totalny nezmysel).

2. Potom toho vojaka hladaju po celom meste pri com prichadzaju o vlastnych(statisticky trochu nevyhodne nemyslis len kvoli jednemu vojakovi).

3. Niekde znicia nejakeho nemeckeho gulometcika a SAMOZREJME ho hned so zaviazanymi ocami pustia, nech sa sam vzda(pekne akurat si myslim, ze toto sa asi prilis casto nedialo, ale preco je to vo filme? No, aby ludia videli aky su ti Americania dobri).

4. Ked ho konecne najdu, tak idu do rozbombardovaneho francuzskeho mesta, kde musia branit nejaky most a Ryan sa nechce vratit lebo musi pomoct ho ubranit a ostatny sa samozrejme k nemu pridaju(toto myslim, ze ani komentar nepotrebuje).

5. Dalsi americky film, v ktorom sa ukazuje ako americania nemaju ziadnu chybu a su najlepsi a Nemci zasa najvacsi tupci.

6. Scena ako Americania behaju okolo nejakeho tanku a ten po nich striela gulometom a vzdy trafi len zem pekne ukazuje ako Americania vsetko vydrzia a su skoro nesmrtelny.

7. Na jedneho Americana co bezi po moste striela asi 5 Nemcov a trafi ho az po niekolky krat a nakoniec ich ten americky vojak necha len tak ist.

8. A nakoniec filmu striela s pistolou na tank ten Muller a naraz sa ten tank rozlame na padrt. Neskor je ukazany ten nad nim prelietavajuci Mustang, ktory by asi v tej rychlosti takto presne nezhodil tu pumu, nanajvys by to islo "len trochu" vedla.

Film sa da pozerat len ked nehladis na tu propagandu a chces si jednoducho len pozriet nejaky vojensky film, Pokial, ale chces trochu realistiky, tak je dobre poobzerat sa po nejakom inom. Pre ludi co sa zaujimaju o historiu to nie je dobry vyber.
Co dodat. Inak myslim si, ze ja studovat o propagande nemusim, skor niekto iny...
Wink
Návrat hore Goto down
Hard Tomy
Webmaster
Hard Tomy


Počet príspevkov : 3262
Age : 30
Planeta pôvodu : Haruun Kal
Varovania :
Band of Brothers - Bratstvo neohrozených - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Band of Brothers - Bratstvo neohrozených - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : Republikán
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 25.08.2008

Band of Brothers - Bratstvo neohrozených - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Band of Brothers - Bratstvo neohrozených   Band of Brothers - Bratstvo neohrozených - Stránka 2 Icon_minitimeNe október 04, 2009 8:19 pm

Count Dooku napísal:
Ako to tu tak čítam tak podaktorí sú tu strašne vojensky založení. Je to pekný koníček, ale riešiť na fóre o SW tony železa na zabíjanie, tak v pohode...hovoril som a hovorím to každému, raz sa tu jeden z vás bude preháňať na tanku a ostrelovať ľudí na ulici zo samopalu, a potom sa môžme pýtať, kde sa stala v dnešnej mládeži chyba, a prečo polka končí vo väzení...ale mňa v podstate do toho ničSmile nemám nič proti neškodnému zaujímaniu sa, ale toto už je trochu moc, ale nie len táto téma je tu toho viac. Nechcete si náhodou nejaký tank rovno ukradnúť?

Snívajte si tu pekne o vojne, ale vôbec nepoznáte pomery, neviete nič ako to tam chodilo, stovky ludí umierali a prečo? lebo sa niekto rozhodol, tak ak sa vám tento štýl páči tak dúfam že neskončíte raz z určitým znakom na páske okolo ramena, a nebudete oblbovať státisíce ľudí...

neviem ako ostatnych ale moj zaujem o vojnu a vojnove filmy je cisto vedecky.
zaujima ma ako to bolo, viem o vsetkych hrozach ktore so sebou vojna nesie a ked na niektore pomyslim tak z nich mam husiu kozu.

jednoducho ma vojna fascinuje nie to preco vznikla a ake jatky v nej boli ale preto ze sa vo vojnach ekonomika statov ubera necakanym smerom a veda a armada necakane stupa vo vyvoji. Zaujima ma technika a sposob - strategia, taktika, postupy...

preto mam rad Druhu svetovu vojnu
Návrat hore Goto down
Norman03
Kancelár
Kancelár
Norman03


Počet príspevkov : 525
Age : 29
Planeta pôvodu : Naboo
Varovania :
Band of Brothers - Bratstvo neohrozených - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Band of Brothers - Bratstvo neohrozených - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : Svetla
Epizóda : Epizóda VI
Registration date : 26.01.2009

Band of Brothers - Bratstvo neohrozených - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Band of Brothers - Bratstvo neohrozených   Band of Brothers - Bratstvo neohrozených - Stránka 2 Icon_minitimePo október 05, 2009 10:15 pm

prehanat na tanku a odstrelovat ludi :DD.....mam ine konicky Very Happy.........Peter pozeras sa nato niejak ako ja nedokazem viem ako je to v reale s americkymi vojakmi a pod. zaujimam sa o vojnu o vsetko mozne okolo nej... technika ...zbrane...vodcovia... atd. .............vies aj film musi mat niejaky dej okolo ktoreho sa to musi tocit a aky by mal zmisel keby to spravili napr. vylodia sa dobiju mesto a koniec filmu a myslim si ze SPIELBERG nieje stych reziserov ktory by niejaku taku propagandu propagoval Very Happy..................NIEKTORY NEMAJU RADI STAR WARS pretoze sa nanho divaju tiez len ako na film a nic viac.................
Návrat hore Goto down
Peter
Moderátor hry
Moderátor hry
Peter


Počet príspevkov : 1088
Age : 29
Planeta pôvodu : Kamino
Varovania :
Band of Brothers - Bratstvo neohrozených - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Band of Brothers - Bratstvo neohrozených - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : svetla aj temna
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 16.06.2009

Band of Brothers - Bratstvo neohrozených - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Band of Brothers - Bratstvo neohrozených   Band of Brothers - Bratstvo neohrozených - Stránka 2 Icon_minitimePo október 05, 2009 10:50 pm

Ja som poukazoval len na tu propagandu. Celkovo film o vojne sa mi paci napr. Stalingrad a zevraj podobny realisticky je aj Pad tretej rise, v ktorych sa vlastne hovori o podmienkach na fronte a priblizuje obycajnych vojakov, ktory nekosia nepriatelov, ale sami su dost zranitelny ako kazdy iny. Najlepsie je ked to nerobia americania ani Rusi, ale Nemci, od ktorych je aj Stalingrad, dokazu to objektivne divakovi podat. Inak bavme sa radsej o bratrstve.
Návrat hore Goto down
Hard Tomy
Webmaster
Hard Tomy


Počet príspevkov : 3262
Age : 30
Planeta pôvodu : Haruun Kal
Varovania :
Band of Brothers - Bratstvo neohrozených - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Band of Brothers - Bratstvo neohrozených - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : Republikán
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 25.08.2008

Band of Brothers - Bratstvo neohrozených - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Band of Brothers - Bratstvo neohrozených   Band of Brothers - Bratstvo neohrozených - Stránka 2 Icon_minitimeUt október 06, 2009 10:18 pm

jj suhlasim Konec OT

tuto stredu ide jeden z mojich najoblubenejsich dielov Batogne Very Happy:D ale ete lepsi je diel po nom Bod zlomu - to je uplna pecka
Návrat hore Goto down
Norman03
Kancelár
Kancelár
Norman03


Počet príspevkov : 525
Age : 29
Planeta pôvodu : Naboo
Varovania :
Band of Brothers - Bratstvo neohrozených - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Band of Brothers - Bratstvo neohrozených - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : Svetla
Epizóda : Epizóda VI
Registration date : 26.01.2009

Band of Brothers - Bratstvo neohrozených - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Band of Brothers - Bratstvo neohrozených   Band of Brothers - Bratstvo neohrozených - Stránka 2 Icon_minitimeSt október 07, 2009 11:34 am

nooo vsetky diely maju nieco do seba............. Very Happy......aj stalingrad je dobry film a na pd tretej rise som bol v kine dobry film ale pomaly som uz zaspaval Very Happy totizto bol dlhy a neskoro ho zacali premietat Very Happy
Návrat hore Goto down
Hard Tomy
Webmaster
Hard Tomy


Počet príspevkov : 3262
Age : 30
Planeta pôvodu : Haruun Kal
Varovania :
Band of Brothers - Bratstvo neohrozených - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Band of Brothers - Bratstvo neohrozených - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : Republikán
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 25.08.2008

Band of Brothers - Bratstvo neohrozených - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Band of Brothers - Bratstvo neohrozených   Band of Brothers - Bratstvo neohrozených - Stránka 2 Icon_minitimeSt október 07, 2009 7:48 pm

no Stalingrad tiez stoji za to ale uz ideme zase do OT
Návrat hore Goto down
Peter
Moderátor hry
Moderátor hry
Peter


Počet príspevkov : 1088
Age : 29
Planeta pôvodu : Kamino
Varovania :
Band of Brothers - Bratstvo neohrozených - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Band of Brothers - Bratstvo neohrozených - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : svetla aj temna
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 16.06.2009

Band of Brothers - Bratstvo neohrozených - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Band of Brothers - Bratstvo neohrozených   Band of Brothers - Bratstvo neohrozených - Stránka 2 Icon_minitimeSt október 07, 2009 8:23 pm

Nanestastie ani nestiham sledovat serialy. Neda sa to niekde na nete pozriet, ako aj predchadzajuce diely?
Návrat hore Goto down
Hard Tomy
Webmaster
Hard Tomy


Počet príspevkov : 3262
Age : 30
Planeta pôvodu : Haruun Kal
Varovania :
Band of Brothers - Bratstvo neohrozených - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Band of Brothers - Bratstvo neohrozených - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : Republikán
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 25.08.2008

Band of Brothers - Bratstvo neohrozených - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Band of Brothers - Bratstvo neohrozených   Band of Brothers - Bratstvo neohrozených - Stránka 2 Icon_minitimeSt október 07, 2009 9:53 pm

urcite ze sa da, ale ja ti neporadim lebo to na nete nevyhladavam kedze to mam vsetko na DVD
Návrat hore Goto down
Norman03
Kancelár
Kancelár
Norman03


Počet príspevkov : 525
Age : 29
Planeta pôvodu : Naboo
Varovania :
Band of Brothers - Bratstvo neohrozených - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Band of Brothers - Bratstvo neohrozených - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : Svetla
Epizóda : Epizóda VI
Registration date : 26.01.2009

Band of Brothers - Bratstvo neohrozených - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Band of Brothers - Bratstvo neohrozených   Band of Brothers - Bratstvo neohrozených - Stránka 2 Icon_minitimeŠt október 08, 2009 8:26 pm

niekde to vyhladaj v google ja to mam tiez na CD .............
Návrat hore Goto down
Hard Tomy
Webmaster
Hard Tomy


Počet príspevkov : 3262
Age : 30
Planeta pôvodu : Haruun Kal
Varovania :
Band of Brothers - Bratstvo neohrozených - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Band of Brothers - Bratstvo neohrozených - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : Republikán
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 25.08.2008

Band of Brothers - Bratstvo neohrozených - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Band of Brothers - Bratstvo neohrozených   Band of Brothers - Bratstvo neohrozených - Stránka 2 Icon_minitimeŠt október 08, 2009 9:19 pm

jj urcite to dakde je
Návrat hore Goto down
JoeMandel
Adept
Adept



Počet príspevkov : 72
Varovania :
Band of Brothers - Bratstvo neohrozených - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Band of Brothers - Bratstvo neohrozených - Stránka 2 Right_bar_bleue

Registration date : 22.12.2009

Band of Brothers - Bratstvo neohrozených - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Band of Brothers - Bratstvo neohrozených   Band of Brothers - Bratstvo neohrozených - Stránka 2 Icon_minitimeSo január 16, 2010 9:25 pm

čo povedať, skvelý seriál, ako Zachráňte vojaka Ryana formou seriálu
Návrat hore Goto down
Hard Tomy
Webmaster
Hard Tomy


Počet príspevkov : 3262
Age : 30
Planeta pôvodu : Haruun Kal
Varovania :
Band of Brothers - Bratstvo neohrozených - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Band of Brothers - Bratstvo neohrozených - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : Republikán
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 25.08.2008

Band of Brothers - Bratstvo neohrozených - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Band of Brothers - Bratstvo neohrozených   Band of Brothers - Bratstvo neohrozených - Stránka 2 Icon_minitimeNe január 17, 2010 2:24 pm

no, sak o take nieco im aj islo
Návrat hore Goto down
JoeMandel
Adept
Adept



Počet príspevkov : 72
Varovania :
Band of Brothers - Bratstvo neohrozených - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Band of Brothers - Bratstvo neohrozených - Stránka 2 Right_bar_bleue

Registration date : 22.12.2009

Band of Brothers - Bratstvo neohrozených - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Band of Brothers - Bratstvo neohrozených   Band of Brothers - Bratstvo neohrozených - Stránka 2 Icon_minitimeNe január 17, 2010 6:32 pm

keď im o to išlo, tak im to aj vyšlo:D
a na produkcií sa podieľal aj sám Tom Hanks
Návrat hore Goto down
Hard Tomy
Webmaster
Hard Tomy


Počet príspevkov : 3262
Age : 30
Planeta pôvodu : Haruun Kal
Varovania :
Band of Brothers - Bratstvo neohrozených - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Band of Brothers - Bratstvo neohrozených - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : Republikán
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 25.08.2008

Band of Brothers - Bratstvo neohrozených - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Band of Brothers - Bratstvo neohrozených   Band of Brothers - Bratstvo neohrozených - Stránka 2 Icon_minitimeNe január 17, 2010 10:11 pm

hej Tom Hanks a Steven Spielberg

a tento rok v marci ma vyjst dalsia desat-dielna seria ktopra sa bude volat The Pacific
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Band of Brothers - Bratstvo neohrozených - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Band of Brothers - Bratstvo neohrozených   Band of Brothers - Bratstvo neohrozených - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Band of Brothers - Bratstvo neohrozených
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Star wars fórum :: Offtopic :: Offtopic-
Prejdi na: