Star wars fórum
Star wars fórum
Star wars fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Star wars fórum

Fórum o star wars
 
DomovGalleryLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Za vonkajším okrajom - info

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
Stalker
Council Member
Council Member
Stalker


Počet príspevkov : 264
Age : 54
Planeta pôvodu : Corellia
Varovania :
Za vonkajším okrajom - info Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Za vonkajším okrajom - info Right_bar_bleue

Stránka Sily : svetlá
Epizóda : Epizóda I
Registration date : 10.03.2009

Za vonkajším okrajom - info Empty
OdoslaťPredmet: Za vonkajším okrajom - info   Za vonkajším okrajom - info Icon_minitimeNe máj 02, 2010 1:35 am

Takže tu je moja prvotina, prosím o zhovievavosť. pirat Budem rád keď pridáte svoj názor. Aby sa poviedka trocha odlíšila od ostatných, vždy po ukončení jednej kapitoly dostane môžnosť vybrať si ako sa bude ďalej vyvíjať.
Pre tento raz je to možnosť, že raketoplán s misiou buď hladko pristane, alebo sa vyskytnú problémy.
Návrat hore Goto down
Stalker
Council Member
Council Member
Stalker


Počet príspevkov : 264
Age : 54
Planeta pôvodu : Corellia
Varovania :
Za vonkajším okrajom - info Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Za vonkajším okrajom - info Right_bar_bleue

Stránka Sily : svetlá
Epizóda : Epizóda I
Registration date : 10.03.2009

Za vonkajším okrajom - info Empty
OdoslaťPredmet: Re: Za vonkajším okrajom - info   Za vonkajším okrajom - info Icon_minitimeNe máj 02, 2010 1:12 pm

Príspevky k mojej poviedke pridávajte do tohoto vlákna!
Návrat hore Goto down
Peter
Moderátor hry
Moderátor hry
Peter


Počet príspevkov : 1088
Age : 29
Planeta pôvodu : Kamino
Varovania :
Za vonkajším okrajom - info Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Za vonkajším okrajom - info Right_bar_bleue

Stránka Sily : svetla aj temna
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 16.06.2009

Za vonkajším okrajom - info Empty
OdoslaťPredmet: Re: Za vonkajším okrajom - info   Za vonkajším okrajom - info Icon_minitimeNe máj 02, 2010 2:20 pm

No tak poviedka vyzera zaujimavo a uvod bol podla mna celkom dobre zvladnuty. Najhlavnejsie vsak je, ze konecne sa mam na co tesit ked pridem znovu na forum. Smile
Vybral by som moznost, ze raketoplan hladko pristane, aby to malo neskor vacsie napatie, ze prv vsetko ide podla planu uplne v poriadku a potom...

Ale zalezi aj od toho co ma poviedka predstavovat.
Návrat hore Goto down
lucius
Admin fóra
Admin fóra
lucius


Počet príspevkov : 1605
Age : 30
Planeta pôvodu : Tatooine
Varovania :
Za vonkajším okrajom - info Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Za vonkajším okrajom - info Right_bar_bleue

Stránka Sily : Temná
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 22.08.2008

Za vonkajším okrajom - info Empty
OdoslaťPredmet: Re: Za vonkajším okrajom - info   Za vonkajším okrajom - info Icon_minitimeNe máj 02, 2010 4:27 pm

Nemám tomu čo vytknúť. Nemám ale ani poriadne čo zhodnotiť. Z prvej kapitoly sa veľa chváliť nedá, ale ako začiatok to je veľmi dobré, a dúfam že to takto bude aj pokračovať. Musím pochváliť celkom dobré predstavenie členov posádky a takisto aj informácie o nich.

Vybral by som možnosť, že raketoplán hladko pristane.
Návrat hore Goto down
Hard Tomy
Webmaster
Hard Tomy


Počet príspevkov : 3262
Age : 30
Planeta pôvodu : Haruun Kal
Varovania :
Za vonkajším okrajom - info Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Za vonkajším okrajom - info Right_bar_bleue

Stránka Sily : Republikán
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 25.08.2008

Za vonkajším okrajom - info Empty
OdoslaťPredmet: Re: Za vonkajším okrajom - info   Za vonkajším okrajom - info Icon_minitimeNe máj 02, 2010 8:42 pm

Takze k Stalkerovej poviedke: Velmi pekne spracovanie, nie je nic co by mi tam vadilo. Dynamicky pribeh a zaujimavy opis. Very Happy

Ako pokracovanie by som vybral ze Raketoplan bude mat problemy Twisted Evil aby to bolo zaujimavejsie Very Happy
Návrat hore Goto down
Stalker
Council Member
Council Member
Stalker


Počet príspevkov : 264
Age : 54
Planeta pôvodu : Corellia
Varovania :
Za vonkajším okrajom - info Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Za vonkajším okrajom - info Right_bar_bleue

Stránka Sily : svetlá
Epizóda : Epizóda I
Registration date : 10.03.2009

Za vonkajším okrajom - info Empty
OdoslaťPredmet: Re: Za vonkajším okrajom - info   Za vonkajším okrajom - info Icon_minitimePo máj 03, 2010 11:36 am

Zatial dvaja pre hladke pristatie a jeden za problemy.
Neslubujem, ale budem sa snazit napisat jedno pokracovanie tyzdenne, ono si to predsa len vyzaduje cas aby neprislo k fatalnym problemom v zapletke.
Návrat hore Goto down
Stalker
Council Member
Council Member
Stalker


Počet príspevkov : 264
Age : 54
Planeta pôvodu : Corellia
Varovania :
Za vonkajším okrajom - info Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Za vonkajším okrajom - info Right_bar_bleue

Stránka Sily : svetlá
Epizóda : Epizóda I
Registration date : 10.03.2009

Za vonkajším okrajom - info Empty
OdoslaťPredmet: Re: Za vonkajším okrajom - info   Za vonkajším okrajom - info Icon_minitimeUt jún 08, 2010 11:57 pm

Hm, zistil som jednu vec, ze bez mapy ktora pojednava o svetoch SW sa nepohnem. Musel som prepisat celu druhu cast poviedky, no stale nie je pripravena na uverejnenie. Neviete niekto o stranke kde je uveritelna mapa z cias medzi druhou a tretou epizodou?
Návrat hore Goto down
Peter
Moderátor hry
Moderátor hry
Peter


Počet príspevkov : 1088
Age : 29
Planeta pôvodu : Kamino
Varovania :
Za vonkajším okrajom - info Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Za vonkajším okrajom - info Right_bar_bleue

Stránka Sily : svetla aj temna
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 16.06.2009

Za vonkajším okrajom - info Empty
OdoslaťPredmet: Re: Za vonkajším okrajom - info   Za vonkajším okrajom - info Icon_minitimeŠt jún 10, 2010 6:31 pm

No rád by som ti pomohol, ale predpokladám, že si už asi hladal s googlom a tieto mapy si už našiel alebo zrejme chceš niečo iné...

http://www.startwins.com/star_wars_galaxy_map_2.jpg

http://www.moviecritic.com.au/images/star-wars-galaxy-map-big-version-detailed12.jpg

http://magamaps.com/wp-content/uploads/2009/08/swgalaxymap_lg.jpg

Tieto mi však našlo hneď ako prvé, takže neviem či môžu byt takéto mapy.
Návrat hore Goto down
Stalker
Council Member
Council Member
Stalker


Počet príspevkov : 264
Age : 54
Planeta pôvodu : Corellia
Varovania :
Za vonkajším okrajom - info Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Za vonkajším okrajom - info Right_bar_bleue

Stránka Sily : svetlá
Epizóda : Epizóda I
Registration date : 10.03.2009

Za vonkajším okrajom - info Empty
OdoslaťPredmet: Re: Za vonkajším okrajom - info   Za vonkajším okrajom - info Icon_minitimeUt jún 29, 2010 12:02 am

Toto su vseobecne mapy "galaxie", nachadzaju sa v strucnejsom vydani aj v knihach. Ale uz som ako-tak v obraze a dokoncujem druhu a tretiu cast.
Návrat hore Goto down
Stalker
Council Member
Council Member
Stalker


Počet príspevkov : 264
Age : 54
Planeta pôvodu : Corellia
Varovania :
Za vonkajším okrajom - info Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Za vonkajším okrajom - info Right_bar_bleue

Stránka Sily : svetlá
Epizóda : Epizóda I
Registration date : 10.03.2009

Za vonkajším okrajom - info Empty
OdoslaťPredmet: Re: Za vonkajším okrajom - info   Za vonkajším okrajom - info Icon_minitimeSo júl 03, 2010 12:26 am

Takže som dokončil druhú časť a dávam o5 na výber:
-signál nebol zachytený a misia môže v tichosti pokračovať
-signál bol zachytený separatistickou flotilou
-výsadok zažije problémy
Návrat hore Goto down
Hard Tomy
Webmaster
Hard Tomy


Počet príspevkov : 3262
Age : 30
Planeta pôvodu : Haruun Kal
Varovania :
Za vonkajším okrajom - info Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Za vonkajším okrajom - info Right_bar_bleue

Stránka Sily : Republikán
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 25.08.2008

Za vonkajším okrajom - info Empty
OdoslaťPredmet: Re: Za vonkajším okrajom - info   Za vonkajším okrajom - info Icon_minitimeSt júl 07, 2010 7:03 pm

Vynikajúco spracované..
Vybral by som možnosť: -výsadok zažije problémy
Návrat hore Goto down
Peter
Moderátor hry
Moderátor hry
Peter


Počet príspevkov : 1088
Age : 29
Planeta pôvodu : Kamino
Varovania :
Za vonkajším okrajom - info Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Za vonkajším okrajom - info Right_bar_bleue

Stránka Sily : svetla aj temna
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 16.06.2009

Za vonkajším okrajom - info Empty
OdoslaťPredmet: Re: Za vonkajším okrajom - info   Za vonkajším okrajom - info Icon_minitimeŠt júl 15, 2010 3:36 pm

Súhlasim s Hard Tommym a veľmi sa teším na pokračovanie. Dej je čím ďalej tým zaujímavejší. Inak ehm stalkere, to sú teraz tri možnosti?
Návrat hore Goto down
Stalker
Council Member
Council Member
Stalker


Počet príspevkov : 264
Age : 54
Planeta pôvodu : Corellia
Varovania :
Za vonkajším okrajom - info Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Za vonkajším okrajom - info Right_bar_bleue

Stránka Sily : svetlá
Epizóda : Epizóda I
Registration date : 10.03.2009

Za vonkajším okrajom - info Empty
OdoslaťPredmet: Re: Za vonkajším okrajom - info   Za vonkajším okrajom - info Icon_minitimePi júl 16, 2010 1:39 am

ano, mate moznost prehodit vyhybku a ovplyvnit dej... v hlave nosim pasaze vsetkych troch moznosti, uz sa len pre jednu rozhodnut aby som to mohol spisat...
Návrat hore Goto down
Peter
Moderátor hry
Moderátor hry
Peter


Počet príspevkov : 1088
Age : 29
Planeta pôvodu : Kamino
Varovania :
Za vonkajším okrajom - info Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Za vonkajším okrajom - info Right_bar_bleue

Stránka Sily : svetla aj temna
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 16.06.2009

Za vonkajším okrajom - info Empty
OdoslaťPredmet: Re: Za vonkajším okrajom - info   Za vonkajším okrajom - info Icon_minitimePi júl 16, 2010 2:14 pm

Tak ja sa rozhodujem pre možnosť, že signál bol zachytený separatistickou flotilou.
Návrat hore Goto down
Stalker
Council Member
Council Member
Stalker


Počet príspevkov : 264
Age : 54
Planeta pôvodu : Corellia
Varovania :
Za vonkajším okrajom - info Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Za vonkajším okrajom - info Right_bar_bleue

Stránka Sily : svetlá
Epizóda : Epizóda I
Registration date : 10.03.2009

Za vonkajším okrajom - info Empty
OdoslaťPredmet: Re: Za vonkajším okrajom - info   Za vonkajším okrajom - info Icon_minitimePi júl 16, 2010 2:17 pm

Bud sa vyjadri este niekto (dufam ze nevyberie tretiu moznost) a zacnem pisat dalej alebo pouzijem obe moznosti ktore ste doteraz vybrali.
Návrat hore Goto down
Stalker
Council Member
Council Member
Stalker


Počet príspevkov : 264
Age : 54
Planeta pôvodu : Corellia
Varovania :
Za vonkajším okrajom - info Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Za vonkajším okrajom - info Right_bar_bleue

Stránka Sily : svetlá
Epizóda : Epizóda I
Registration date : 10.03.2009

Za vonkajším okrajom - info Empty
OdoslaťPredmet: Re: Za vonkajším okrajom - info   Za vonkajším okrajom - info Icon_minitimePo november 29, 2010 12:08 am

Mam trochu vycitky svedomia, ze tu nie je dalsie pokracovanie, ale zahlbil som sa do SW knih a kym vsetky neprecitam asi nenapisem ani ciarku. Precital som 6 knih Boba Fett, Zahnovu trilogiu Dedic imperia a kvadrilogiu Ruka Thrawnova, 3 knihy o Darthovi Maulovi, mam rozcitany privy diel o Hanovi Solovi a este ma ich na disku caka zopar...
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Za vonkajším okrajom - info Empty
OdoslaťPredmet: Re: Za vonkajším okrajom - info   Za vonkajším okrajom - info Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Za vonkajším okrajom - info
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Cheaty, Navody, Info

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Star wars fórum :: Offtopic :: SW poviedky-
Prejdi na: