Star wars fórum
Star wars fórum
Star wars fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Star wars fórum

Fórum o star wars
 
DomovGalleryLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Nápady na zlepšenie produktivity fóra.

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
Moff Tarkin
Padawan
Padawan
Moff Tarkin


Počet príspevkov : 89
Planeta pôvodu : ZEM
Varovania :
Nápady na zlepšenie produktivity fóra. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Nápady na zlepšenie produktivity fóra. Right_bar_bleue

Stránka Sily : Vždy tá silnejšia
Registration date : 04.06.2010

Nápady na zlepšenie produktivity fóra. Empty
OdoslaťPredmet: Nápady na zlepšenie produktivity fóra.   Nápady na zlepšenie produktivity fóra. Icon_minitimeNe jún 27, 2010 6:23 am

Viem že nie som admin, ani aplouder ani ziaden super-duper džedáj. Ale toto ma trápi určite aspoň tak, ako vás všetkých, tak by som to veľmi rád riešil. Toto fórum má 74 členov. Naraz som ich tu videl asi 4(max) a clenov ktory tu boli lognuty som videl asi 20. Ak by sa zvýšila produktivita fóra, zanikli by niektoré veci, ktoré sú nepríjemné. Napríklad OT. To je viac-menej najväčší problém ktorý prichádza od členov. Keby sa dala zvýšiť produktivita a návštevnosť fóra, kleslo by to (hovorím z vlastnej skúsenosti). Chcel by som vymyslieť nejaký spôsob, ako všetko rozprúdiť a dať do pohybu (samozrejme za vašej pomoci a nápadov). Spravil som reklamu na fejsbuku. Miestnosť, ktorá ma 30 členov za 1deň. Bohužial, nikto nemal rád SW natoľko, aby sa prihlásil aj sem a aspoň minimálne tu niečo fóroval. Tak by som bol veľmi veľmi veľmi veľmi rád, keby ste mi s tým nejako pomohly. Ja veľmi rád spravím všetko pre to, aby to tu fungovalo viac.
Nie že by to tu nebolo fajn. Nie že by ľudia tu nemali znalosti o fóre. Nie že by sa tu nedalo komunikovať. Ale bolo by fajn, keby to odpoveď trvala kratšie ako cesta z Belkadanu na Anoth bez použitia hyperdrajvu. Preto spravím všetko, čo bude v mojích džedájských silách, aby sa to zmenilo. Prosím prosím veľmi veľmi pekne, aby ste mi napísali nejaké nápady na zlapšenie produktivity fóra.
Ďakujem.
Kama ta kido. Waka nuto ashka.
Umo ji muna.
Ďuri
Návrat hore Goto down
Peter
Moderátor hry
Moderátor hry
Peter


Počet príspevkov : 1088
Age : 29
Planeta pôvodu : Kamino
Varovania :
Nápady na zlepšenie produktivity fóra. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Nápady na zlepšenie produktivity fóra. Right_bar_bleue

Stránka Sily : svetla aj temna
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 16.06.2009

Nápady na zlepšenie produktivity fóra. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nápady na zlepšenie produktivity fóra.   Nápady na zlepšenie produktivity fóra. Icon_minitimeNe jún 27, 2010 1:36 pm

No tak snažilo sa tu o to už viac ľudí. Ja som napríklad skúsil sem pozvať polovicu triedy a zopár čechov s ktorými sa poznám. Viď: Vaapad, DarthAdamus, hausi, karoll, Dominik, Nano8Atom a nespočet ďalších, ktorí sa ani nezaregistrovali, pretože SW asi nemajú ako záľubu. Tušim aj admin s modermy riešili už ako sem prizvať ľudí. Keď tak porozmýšlame, aké spôsoby ešte sú na nalákanie?

Inak som rád, že konečne sa tu začalo pokračovať v riešení tohoto problému. Dávam ti za príspevok +.
Návrat hore Goto down
zupanic
Adept
Adept
zupanic


Počet príspevkov : 74
Age : 31
Planeta pôvodu : Alderaan
Varovania :
Nápady na zlepšenie produktivity fóra. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Nápady na zlepšenie produktivity fóra. Right_bar_bleue

Stránka Sily : Svetla
Epizóda : Epizóda V
Registration date : 17.03.2010

Nápady na zlepšenie produktivity fóra. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nápady na zlepšenie produktivity fóra.   Nápady na zlepšenie produktivity fóra. Icon_minitimeNe jún 27, 2010 1:40 pm

Ano, je to skutocne od Moffa mile, ze takto pomaha:D Nechapem preco ma taky maly respekt...teda..maly...minusovy:D co keby sme sa regli kazdy 5 krat a pisali z viacerych nickov?Very Happy:D:D
ale nie..dobre nic ma nenapada:D mozno raz nieco zmysluplne vymyslim:D
Umo ji muna......hovorim uz uplne ze plynule:D
Návrat hore Goto down
Moff Tarkin
Padawan
Padawan
Moff Tarkin


Počet príspevkov : 89
Planeta pôvodu : ZEM
Varovania :
Nápady na zlepšenie produktivity fóra. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Nápady na zlepšenie produktivity fóra. Right_bar_bleue

Stránka Sily : Vždy tá silnejšia
Registration date : 04.06.2010

Nápady na zlepšenie produktivity fóra. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nápady na zlepšenie produktivity fóra.   Nápady na zlepšenie produktivity fóra. Icon_minitimeNe jún 27, 2010 1:45 pm

Moznosti je vela. Fejsbuk nejako moc nefungoval... Zohnal som len 3och. ale inak fakt neviem. som myslel ze FB je najlepsi sposob na vymenu nazorou a zrobenie reklami. bohuzial to nejako nevyslo. treba dat hlavy dokopy a rozmyslat tuho.
Návrat hore Goto down
Stalker
Council Member
Council Member
Stalker


Počet príspevkov : 264
Age : 54
Planeta pôvodu : Corellia
Varovania :
Nápady na zlepšenie produktivity fóra. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Nápady na zlepšenie produktivity fóra. Right_bar_bleue

Stránka Sily : svetlá
Epizóda : Epizóda I
Registration date : 10.03.2009

Nápady na zlepšenie produktivity fóra. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nápady na zlepšenie produktivity fóra.   Nápady na zlepšenie produktivity fóra. Icon_minitimePo jún 28, 2010 12:54 am

Ak chcete prispet ku kvalite fora tak sa snazte pochopit rozdiel medzi pojmami CHAT a FORUM. Pretoze dve tretiny novych prispevkov ma charakter tlachania na fore. Neviem co ma mat nahodny navstevnik fora z toho, ze je tu pomaly kazde vlakno zanesene nezmyselnou klingoncinou, a prispevkami typu 'preco ma nikto nema rad', 'viem ze si uchyl' a pod? Vyjadrujte sa k teme miesto toho, ze si tu oznamujete svoje pocity. Chcete zvysit produktivitu fora? Prispejte novymi clankami o SW aby bolo o com diskutovat. A netahajte vsade Star Trek! Ku gramatike sa radsej nebudem vyjadrovat, na inych forach sa prispevky v skomolenej gramatike rovno mazu bez vysvetlenia.
Dalsia vec, naco je potrebne toto vlakno ked sa o tom istom diskutovalo vo vlakne Kvalita? Precitajte si co pise Lucius o reklame na forum na inych strankach a nezapamatelnej adrese web adrese fora, to sa proste nezmeni.
Návrat hore Goto down
Peter
Moderátor hry
Moderátor hry
Peter


Počet príspevkov : 1088
Age : 29
Planeta pôvodu : Kamino
Varovania :
Nápady na zlepšenie produktivity fóra. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Nápady na zlepšenie produktivity fóra. Right_bar_bleue

Stránka Sily : svetla aj temna
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 16.06.2009

Nápady na zlepšenie produktivity fóra. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nápady na zlepšenie produktivity fóra.   Nápady na zlepšenie produktivity fóra. Icon_minitimePo jún 28, 2010 2:46 pm

Ok, máš pravdu. O tejto tématike sa bude pokračovat vo vlákne Kvalita.

Toto téma sa teda može uzamknút a presunút do archívu.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Nápady na zlepšenie produktivity fóra. Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nápady na zlepšenie produktivity fóra.   Nápady na zlepšenie produktivity fóra. Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Nápady na zlepšenie produktivity fóra.
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Star wars fórum :: Offtopic :: Archív-
Prejdi na: