Star wars fórum
Star wars fórum
Star wars fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Star wars fórum

Fórum o star wars
 
DomovGalleryLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 JEDI vs. SITH

Goto down 
+4
Norman03
Hard Tomy
lucius
DAVID
8 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorSpráva
Hard Tomy
Webmaster
Hard Tomy


Počet príspevkov : 3262
Age : 30
Planeta pôvodu : Haruun Kal
Varovania :
JEDI vs. SITH - Stránka 6 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100JEDI vs. SITH - Stránka 6 Right_bar_bleue

Stránka Sily : Republikán
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 25.08.2008

JEDI vs. SITH - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: JEDI vs. SITH   JEDI vs. SITH - Stránka 6 Icon_minitimeSo január 08, 2011 10:53 pm

Tiež už mám toho viacej načítané a neraz som aj rozmýšľal nad touto témou. Myslím, že dôvod prečo sú Sithovia mnohokrát silnejší ako Jedi je Temná stránka - pretože tá ponúka omnoho viacej moci a sily. Keď je niekto na Temnej strane tak sa jej oddá úplne a neberie ohľady na nikoho a nič, myslí len na seba a dovoľuje svojím emóciám aby pri boji ovládli jeho telo a myseľ.
Jediovia aby neprepadli Temnej strane toto nevyužívajú a teda častokrát na Sithov nemajú.
Návrat hore Goto down
Peter
Moderátor hry
Moderátor hry
Peter


Počet príspevkov : 1088
Age : 29
Planeta pôvodu : Kamino
Varovania :
JEDI vs. SITH - Stránka 6 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100JEDI vs. SITH - Stránka 6 Right_bar_bleue

Stránka Sily : svetla aj temna
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 16.06.2009

JEDI vs. SITH - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: JEDI vs. SITH   JEDI vs. SITH - Stránka 6 Icon_minitimeŠt marec 24, 2011 10:41 pm

Áno, poväčšinou nemajú na nich, ale Jediovia si to nahrádzajú zasa slušným počtom, samozrejme ak hovoríme o období pred klonovanými vojnami. Sithov nikdy nebude veľký počet a to už len z toho dôvodu že každí z nich má ambície byť najlepší a najsilnejší ako jednotlivec nie team a tak by bola medzi nimi strašná rivalita. Ja viem že boli časy ked bolo veľa aj sithov ale vtedy je podla mňa zbytočné hovoriť o nejakej vačšej kvalite na strane temnej stránky...
Návrat hore Goto down
majster yoda
Wanderer
Wanderer
majster yoda


Počet príspevkov : 5
Planeta pôvodu : Dagobah
Varovania :
JEDI vs. SITH - Stránka 6 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100JEDI vs. SITH - Stránka 6 Right_bar_bleue

Stránka Sily : Svetlá
Registration date : 27.11.2013

JEDI vs. SITH - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: JEDI vs. SITH   JEDI vs. SITH - Stránka 6 Icon_minitimeSt november 27, 2013 11:40 pm

takže ja sa viac prikláňam k Jediom ...a z Jediov najviac fandím Majstrovi Yodovi ,pretože bol velmi múdry a jeho  názory sa mi pozdávajú asi najviac zo všetkých Jediov ... vedel velmi dobre bojovať s lightsaberom a v používaní Síly patril medzi najlepších , proste to bol borec Very Happy 
zo Sithov najviac uznávam Dartha Bane , ktorý vytvoril pravidlo dvoch Sithov a patril medzi najvýznamnejších Sithov v dejnách ...
Návrat hore Goto down
Sponsored content





JEDI vs. SITH - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: JEDI vs. SITH   JEDI vs. SITH - Stránka 6 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
JEDI vs. SITH
Návrat hore 
Strana 6 z 6Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Jedi/Sith
» Jedi Knight: Jedi Academy
» Episode VI: Return of the Jedi
» Episode III: Revenge of the Sith (Pomsta Sithov)
» JEDI master Sifo-Dyas

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Star wars fórum :: Star Wars :: Diskusia-
Prejdi na: