Star wars fórum
Star wars fórum
Star wars fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Star wars fórum

Fórum o star wars
 
DomovGalleryLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Kvalita

Goto down 
+2
lucius
Hard Tomy
6 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorSpráva
Hard Tomy
Webmaster
Hard Tomy


Počet príspevkov : 3262
Age : 30
Planeta pôvodu : Haruun Kal
Varovania :
Kvalita - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kvalita - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : Republikán
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 25.08.2008

Kvalita - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalita   Kvalita - Stránka 2 Icon_minitimePo júl 13, 2009 8:34 pm

ok tak ja si to naplanujem co tento tyzden?
Návrat hore Goto down
lucius
Admin fóra
Admin fóra
lucius


Počet príspevkov : 1605
Age : 30
Planeta pôvodu : Tatooine
Varovania :
Kvalita - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kvalita - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : Temná
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 22.08.2008

Kvalita - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalita   Kvalita - Stránka 2 Icon_minitimeUt júl 14, 2009 2:16 pm

Dobre
Návrat hore Goto down
Peter
Moderátor hry
Moderátor hry
Peter


Počet príspevkov : 1088
Age : 29
Planeta pôvodu : Kamino
Varovania :
Kvalita - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kvalita - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : svetla aj temna
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 16.06.2009

Kvalita - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalita   Kvalita - Stránka 2 Icon_minitimeŠt júl 16, 2009 5:41 pm

Hard Tomy napísal:
aj ja Very Happy

inak som spat Wink Hard Tomy

ok suhlasim s petrom - az na to ze chcete vyhodit tych co uz maju nejake tie prispevky
No s tymi co uz maju par prispevkov nevyhodime hned, ich najprv skontrolujeme ci uz ubehol mesiac a ci za ten mesiac pridali nejaky prispevok alebo aspon navstivili forum. Ak ho nenavstivili tak sa ich pokusime upozornit a ak ani na to nebudu reagovat tak az potom ich vyhodime. Ak forum navstivili za ten mesiac ale nenapisali ziadny prispevok tak je to ok, ale i tak by mohli sa obcas zapojit do nejakej diskusie.
Návrat hore Goto down
Hard Tomy
Webmaster
Hard Tomy


Počet príspevkov : 3262
Age : 30
Planeta pôvodu : Haruun Kal
Varovania :
Kvalita - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kvalita - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : Republikán
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 25.08.2008

Kvalita - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalita   Kvalita - Stránka 2 Icon_minitimeŠt júl 16, 2009 6:44 pm

no ............ pouvazujem Very Happy
Návrat hore Goto down
Peter
Moderátor hry
Moderátor hry
Peter


Počet príspevkov : 1088
Age : 29
Planeta pôvodu : Kamino
Varovania :
Kvalita - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kvalita - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : svetla aj temna
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 16.06.2009

Kvalita - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalita   Kvalita - Stránka 2 Icon_minitimeŠt júl 16, 2009 7:03 pm

Posledny clen ktory ma vela prispevkov bol Norman03, neviete nahodou ci uz sem nechodi alebo co? Podla mna bolo by to tu veselsie a CASTEJSIE by tu aj niekto diskutoval. Neviem si pomoct, ale toto forum mi pripada take prazdne, podla mna malo sa diskutuje a tem je tu az az. Myslel som, ze ked prihodim nove temy tak to bude trochu veselsie. Myslim, ze potrebujeme nieco, co by ludi lakalo zapojit sa a nie chodit sem len z "povinnosti". Dufam, ze to vyriesi ta nova hra a pribehy zo Star wars sveta.
Návrat hore Goto down
Hard Tomy
Webmaster
Hard Tomy


Počet príspevkov : 3262
Age : 30
Planeta pôvodu : Haruun Kal
Varovania :
Kvalita - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kvalita - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : Republikán
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 25.08.2008

Kvalita - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalita   Kvalita - Stránka 2 Icon_minitimeŠt júl 16, 2009 7:41 pm

ani ne myslim ze skor nemaju cas
Návrat hore Goto down
Peter
Moderátor hry
Moderátor hry
Peter


Počet príspevkov : 1088
Age : 29
Planeta pôvodu : Kamino
Varovania :
Kvalita - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kvalita - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : svetla aj temna
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 16.06.2009

Kvalita - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalita   Kvalita - Stránka 2 Icon_minitimeŠt júl 16, 2009 10:20 pm

To je vec nazoru. Podla mna ak ta nieco bavi tak si ten volny cas najdes na to aj ked budes musiet odsunut na bok nejaku inu vec a presne vtom to je cele, ze ich to po case prestane bavit a jednoducho odidu. Nedivim sa im, pretoze je to ako ked pocuvas tu istu pesnicku stale dokola aj ked sa ti paci tak skor ci neskor ta omrzi ak ju budes pocuvat velmi dlho a nie len raz za cas. Toto je aj nas problem ako takisto problem fora, ked chceme, aby to tu ludi bavilo musime vymyslat stale nieco originalne a obmienat to s tym starim. Takto ludi udrzi a budu sa chciet tiez zapojit.
Návrat hore Goto down
Hard Tomy
Webmaster
Hard Tomy


Počet príspevkov : 3262
Age : 30
Planeta pôvodu : Haruun Kal
Varovania :
Kvalita - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kvalita - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : Republikán
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 25.08.2008

Kvalita - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalita   Kvalita - Stránka 2 Icon_minitimeŠt júl 16, 2009 10:59 pm

hej hej no uvidime
Návrat hore Goto down
Norman03
Kancelár
Kancelár
Norman03


Počet príspevkov : 525
Age : 29
Planeta pôvodu : Naboo
Varovania :
Kvalita - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kvalita - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : Svetla
Epizóda : Epizóda VI
Registration date : 26.01.2009

Kvalita - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalita   Kvalita - Stránka 2 Icon_minitimePo júl 27, 2009 4:38 pm

okey po dlhsej dobre som späť Very Happy.....zdravim vsetkych aj noveho vyrecneho clena Very Happy......takze prepacte ale nemal som cas cele dni len beham po vonku a nezostava mi cas byt na PC thx
Návrat hore Goto down
Peter
Moderátor hry
Moderátor hry
Peter


Počet príspevkov : 1088
Age : 29
Planeta pôvodu : Kamino
Varovania :
Kvalita - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kvalita - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : svetla aj temna
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 16.06.2009

Kvalita - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalita   Kvalita - Stránka 2 Icon_minitimePo júl 27, 2009 5:06 pm

Ahoj, som rad, ze si spat i ked my sa este velmi nepozname, ale podla poctu tvojich prispevkov si staly clen a takych teraz potrebujeme. Very Happy
Návrat hore Goto down
Norman03
Kancelár
Kancelár
Norman03


Počet príspevkov : 525
Age : 29
Planeta pôvodu : Naboo
Varovania :
Kvalita - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kvalita - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : Svetla
Epizóda : Epizóda VI
Registration date : 26.01.2009

Kvalita - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalita   Kvalita - Stránka 2 Icon_minitimePo júl 27, 2009 5:17 pm

ved casom sa spozname Very Happy
Návrat hore Goto down
DAVID
Uploader
Uploader
DAVID


Počet príspevkov : 1413
Age : 30
Planeta pôvodu : Coruscant
Varovania :
Kvalita - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kvalita - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : aj aj
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 25.10.2008

Kvalita - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalita   Kvalita - Stránka 2 Icon_minitimeUt júl 28, 2009 5:10 pm

vitaj norman-ko sorry ale ja uz som normalne aj na teba zabudol Very Happy
Návrat hore Goto down
http://www.gameexpres.sk
Norman03
Kancelár
Kancelár
Norman03


Počet príspevkov : 525
Age : 29
Planeta pôvodu : Naboo
Varovania :
Kvalita - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kvalita - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : Svetla
Epizóda : Epizóda VI
Registration date : 26.01.2009

Kvalita - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalita   Kvalita - Stránka 2 Icon_minitimeUt júl 28, 2009 9:11 pm

ja som nato vsetko tiez uplne zabudol Very Happy Very Happy..........
Návrat hore Goto down
Stalker
Council Member
Council Member
Stalker


Počet príspevkov : 264
Age : 54
Planeta pôvodu : Corellia
Varovania :
Kvalita - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kvalita - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : svetlá
Epizóda : Epizóda I
Registration date : 10.03.2009

Kvalita - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalita   Kvalita - Stránka 2 Icon_minitimeSt júl 29, 2009 12:15 am

Vážení, chápem vašu snahu urobiť fórum zaujímavým, to však nedosiahnete vyhadzovaním členov. Pokiaľ sa jedná o SPAMerov, nech s nimi admin zatočí ako si zaslúžia, klasika permanentný IP ban môže pomôcť. Čo sa týka neaktívnych členov, dokázal by som tolerovať výmaz tých, ktorí sa na fórum neprihlásili vyše 18 alebo 24 mesiacov. Pasívny člen, ktorý príde na fórum je lepší ako žiadny, veď on sa časom môže rozkývať a začať sa aktívne zapájať do života fóra.

Upravil by som možno grafiku fóra, farby sú príliš tmavé. Je možno námetom na anketu či zmeniť layout alebo nie.

Obmedzil by som veľkosť obrázkov, ktoré sa môžu objavovať v podpise či čo je to tam dole pod čiarou. Načo je potrebné aby tam bol obrovský obraz ako má v profile David ale aj Hard Tomy? Sorry chlapi, ale ide to na úkor prehľadnosti.

Množstvo príspevkov vo vláknach je o ničom, súkromnú diskusiu môžu členovia viesť cez súkromné správy. To by malo byť v pravidlách a 'burina' by sa mala premazať. To sa týka aj gramatiky, diakritika by mala byť nepovinná až v príspevkoch dlhších ako dva riadky. Správny pravopis by mal byť samozrejmosťou, nie je tu niečo ako kontrola pravopisu?

Vďaka Petrovi sa tu objavilo veľa zaujímavostí najmä o technike, bolo by super, keby sa rozrastalo množstvo článkov a obrázkov k témam. Toto je IMHO cesta ku skvalitneniu fóra a zvýšeniu návštevnosti.

Doplnil by som súkromnú inzerciu, to je obvykle miesto kde sa premelie veľa ľudí a kde to žije.

Mali ste niekedy nejaké stretnutie? Ja som zorganizoval v rámci Lego fóra dve a stretli sa s veľkým ohlasom.

Keby niekto hrával kartové SW hry, mohol by sa spraviť nejaký klub, kde by sa hrávalo pravidelne a kde by sa noví členovia mohli naučiť hrať. Zároveň by to bolo miesto, kde by sa dali meniť collectibles.
Návrat hore Goto down
Peter
Moderátor hry
Moderátor hry
Peter


Počet príspevkov : 1088
Age : 29
Planeta pôvodu : Kamino
Varovania :
Kvalita - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kvalita - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : svetla aj temna
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 16.06.2009

Kvalita - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalita   Kvalita - Stránka 2 Icon_minitimeSt júl 29, 2009 11:11 am

No tym vyhadzovanim clenov som mal namysli, aby sa odlisili aktivny clenovia od neaktivnych a ti co sa nezapajaju, by forum mohli aspon navstevovat, aby sme vedeli, ze onho maju zaujem, pretoze ak tu nie su tak mohli opusti forum aj pred rokom a nemaju zaujem sa sem vratit. Co sa tyka tych mesiacov, zda sa mi to vela, ale to nech posudia ostatni.


O velikosti obrazkov sa da tiez diskutovat, ale to mi az tak nevadi oproti smajlom, jednoslovnemu prispevku so suhlasom a chyba mi tu trocha odbornost, no tu odbornost by som vedel pochopit, ale tie ostatne, s tymi by sa snad dalo nieco robit. S tou diakritikou mas na mysli dlzne, uvodzovky alebo si myslel interpunkciu(bodky, ciarky)? Suhlasil by som, aby sa to dalo do pravidiel, ale prv budeme musiet vytvorit anketu na tuto temu a s tym by som radsej pockal aj na Hardtomyho a admina Luciusa.


Vdaka za tu pochvalu s tou technikou, vsimol som si tvoj registracny datum 10.3.2009. Hned od zaciatku si prispevky nepisal preco?


Co sa tyka sukromnej inzercie, neviem, ale myslim si, ze by pocty prispevkou kruto poklesli, pretoze by sa o SW bavilo rovno tam, je to rychlejsie a naco potom pisat do tem. Asi tak by si to povedali.


Ja som tu vcelku ani tak dlho neni, takze o stretnutiach nic neviem. Ten klub som trochu nepochopil, urobit klub k foru?
Návrat hore Goto down
Stalker
Council Member
Council Member
Stalker


Počet príspevkov : 264
Age : 54
Planeta pôvodu : Corellia
Varovania :
Kvalita - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kvalita - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : svetlá
Epizóda : Epizóda I
Registration date : 10.03.2009

Kvalita - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalita   Kvalita - Stránka 2 Icon_minitimeSt júl 29, 2009 12:09 pm

Peter napísal:
No tym vyhadzovanim clenov som mal namysli, aby sa odlisili aktivny clenovia od neaktivnych...
Neaktívneho člena chápem ako človeka, ktorý na fórum neprišiel už zmienených XX mesiacov. Takého asi naozaj možno zmazať.

Peter napísal:
S tou diakritikou mas na mysli dlzne, uvodzovky alebo si myslel interpunkciu(bodky, ciarky)? Suhlasil by som, aby sa to dalo do pravidiel...
Pravopis by sa mal dodržiavať a je jedno či sa jedná o diakritiku alebo interpunkciu. Čiarky by sa dali odpustiť, ale pri zložených vetách sa stráca zmysel. Diakritika by mohla byť nepovinná od určitej dĺžky príspevku.

Peter napísal:
to mi az tak nevadi oproti smajlom, jednoslovnemu prispevku so suhlasom
Plný súhlas, tieto príspevky som označil ako burinu.

Peter napísal:
vsimol som si tvoj registracny datum 10.3.2009. Hned od zaciatku si prispevky nepisal preco?
Mal som spočiatku problém s registráciou a neskôr s mobilným internetom, stále sa mi odpájal modem. Na fórum som občas pozrel, ale bez prihlásenia. Na fóre to nejak veľmi nežilo, zdalo sa mi, že sem chodia hlavne ľudia ktorí sa spolu poznajú. Až nové ankety a články ma zaujali natoľko, že som sa začal prihlasovať.

Peter napísal:
Co sa tyka sukromnej inzercie, neviem, ale myslim si, ze by pocty prispevkou kruto poklesli, pretoze by sa o SW bavilo rovno tam...
Určite nie, vlákna Kúpim/predám/vymením by neslúžili na diskutovanie, len na uverejnenie ponuky. Samotný obchod by si riešili kupujúci a predávajúci buď cez MP, mail alebo telefón. Aj toto môže byť ošetrené v pravidlách.

Peter napísal:
Ten klub som trochu nepochopil, urobit klub k foru?
Klub treba chápať vo voľnom kontexte. Ak by sa na fóre našlo zopár ľudí, ktorých by spojili SW karty a chceli by si z času na čas zahrať, alebo hrávať pravidelne, bolo by to len plus pre fórum. Kopec vecí by sa dalo riešiť ústne na týchto stretnutiach a odbúrala by sa časť jalových príspevkov z fóra.
Návrat hore Goto down
Peter
Moderátor hry
Moderátor hry
Peter


Počet príspevkov : 1088
Age : 29
Planeta pôvodu : Kamino
Varovania :
Kvalita - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kvalita - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : svetla aj temna
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 16.06.2009

Kvalita - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalita   Kvalita - Stránka 2 Icon_minitimeSt júl 29, 2009 12:49 pm

No s tou sukromnou inzerciou som ta asi vtedy velmi nepochopil alebo som si zle precital text, myslel som pod tym chatbox. Az teraz ako si dal tie priklady na kupenie a predanie som porozumel co si tym myslel. Vtom pripade treba povedat alebo poslat sukromnu spravu adminovi, pretoze len on moze vytvarat nove sekcie.


S tym pravopisom by bolo dobre ak by sa to dalo do pravidiel, ale ja som len obycajny clen a pravidla pridavat nemozem.


Som rad, ze ta nove clanky zaujali, no coraz vacsmi mam pocit, ze poslednu dobu davam na forum nove temy len ja. Nechapem preco obcas nieco nenahodia aj ostatny ako to bolo v minulosti.


Co sa tyka klubu, myslim, ze na fore je malo ludi na zalozenie klubu a aj keby sa zalozil urcite vela ludi by nanho cas nemali. Este sa chcem spytat na SW karty, pretoze to nepoznam alebo je to len obrazne pomenovanie?
Návrat hore Goto down
Stalker
Council Member
Council Member
Stalker


Počet príspevkov : 264
Age : 54
Planeta pôvodu : Corellia
Varovania :
Kvalita - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kvalita - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : svetlá
Epizóda : Epizóda I
Registration date : 10.03.2009

Kvalita - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalita   Kvalita - Stránka 2 Icon_minitimeSt júl 29, 2009 2:56 pm

Peter napísal:
S tym pravopisom by bolo dobre ak by sa to dalo do pravidiel, ale ja som len obycajny clen a pravidla pridavat nemozem.
Ono sa to da napr. vyriesit aj tak, ze sa prida kontrola pravopisu. Existuju aj taketo nastroje...

Peter napísal:
...na fore je malo ludi na zalozenie klubu a aj keby sa zalozil urcite vela ludi by nanho cas nemali. Este sa chcem spytat na SW karty, pretoze to nepoznam alebo je to len obrazne pomenovanie?
Este raz, nejde o ziadny oficialny klub. Mozno tu niekto hra kartove hry a hlada spoluhracov.
Co sa tyka samotnej hry, najdes to na nete ako Star Wars Trading Card Game. Karty sa daju aj zbierat ako zberatelsky a vymenny artikel. Najznamejsou hrou je asi Magic, poznal som cloveka ktory hraval pravidelne v klube Cierny rytier kusok od stanice, asi to uz zaniklo.
http://www.wizards.com/default.asp?x=swtcg
Návrat hore Goto down
Peter
Moderátor hry
Moderátor hry
Peter


Počet príspevkov : 1088
Age : 29
Planeta pôvodu : Kamino
Varovania :
Kvalita - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kvalita - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : svetla aj temna
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 16.06.2009

Kvalita - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalita   Kvalita - Stránka 2 Icon_minitimeSt júl 29, 2009 3:04 pm

Zaujimave ani som nevedel, ze nieco take existuje. Skoda, ze je to v anglitcine. Inak ktomu pravopisu: Je to dobry napad a skus to prediskutovat s adminom, ale neviem ci tam teraz je, pretoze ma nejake problemy s internetom alebo nieco, podrobnosti neviem, ale snad ti odpovie.
Návrat hore Goto down
lucius
Admin fóra
Admin fóra
lucius


Počet príspevkov : 1605
Age : 30
Planeta pôvodu : Tatooine
Varovania :
Kvalita - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kvalita - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : Temná
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 22.08.2008

Kvalita - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalita   Kvalita - Stránka 2 Icon_minitimeSt júl 29, 2009 4:15 pm

Ako presne by to v tych pravidlach malo zniet??
Návrat hore Goto down
Stalker
Council Member
Council Member
Stalker


Počet príspevkov : 264
Age : 54
Planeta pôvodu : Corellia
Varovania :
Kvalita - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kvalita - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : svetlá
Epizóda : Epizóda I
Registration date : 10.03.2009

Kvalita - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalita   Kvalita - Stránka 2 Icon_minitimeSt júl 29, 2009 11:07 pm

lucius napísal:
Ako presne by to v tych pravidlach malo zniet??
Napríklad aj takto:
-Jazykom fóra je slovenčina (a čeština - ak to admin pripustí). Citácie z cudzích jazykov sú povolené, je však nutné pripojiť preklad.
Alebo: Citácie z cudzích jazykov sú povolené, s výnimkou angličtiny je nutné pripojiť preklad.

-Diakritika a interpunkcia je povinná/žiadaná! Nepovinnou sa stáva pri správach od dĺžky 2 (príp. 3 alebo 5, ako rozhodne admin...) riadkov.

-Slovakswforum je moderované fórum, nie CHAT! Príspevky píšte jasne, k veci, bez osobných invektív a obťažovania. Za obťažovanie môže byť považované i používanie blikajúcích avatarov, zbytočne dlhých či grafických podpisov, offtopic textov v podpise a pod.


Neviem nakoľko sa stotožníš s mojimi návrhmi (vrátane tých uvedených vyššie), keby to bolo vhodné, môžme to riešiť cez MP. Doinštalovanie kontroly pravopisu je možné?
Návrat hore Goto down
Peter
Moderátor hry
Moderátor hry
Peter


Počet príspevkov : 1088
Age : 29
Planeta pôvodu : Kamino
Varovania :
Kvalita - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kvalita - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : svetla aj temna
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 16.06.2009

Kvalita - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalita   Kvalita - Stránka 2 Icon_minitimeŠt júl 30, 2009 9:13 am

No s tymi pravidlami to vyzera dobre, ale k tej citacii by som chcel, aby sa prikladal tiez preklad anglictiny, pretoze nie vsetci sa hned od zaciatku v skole ucili anglictinu. Niektori sa mohli najprv nemcinu a neskor anglictinu(ako napriklad ja).
Návrat hore Goto down
lucius
Admin fóra
Admin fóra
lucius


Počet príspevkov : 1605
Age : 30
Planeta pôvodu : Tatooine
Varovania :
Kvalita - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kvalita - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : Temná
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 22.08.2008

Kvalita - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalita   Kvalita - Stránka 2 Icon_minitimeŠt júl 30, 2009 12:22 pm

Ok. Možem sa to pokúsiť nejak vytvoriť, keď bude čas.
Návrat hore Goto down
DAVID
Uploader
Uploader
DAVID


Počet príspevkov : 1413
Age : 30
Planeta pôvodu : Coruscant
Varovania :
Kvalita - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kvalita - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : aj aj
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 25.10.2008

Kvalita - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalita   Kvalita - Stránka 2 Icon_minitimeŠt júl 30, 2009 8:00 pm

JEZIS boze sa to tu zacne tvarit jak oficialna stranka STAR WARS sak to uz coje jak keby to tu navstevovalo 20 000 clenov

a este co gramatika???sak to uz coje tu budem 3hodiny hladat a pisat dlhe pismena kratke bodky..........sak kazdy chape co som napisal naco to potom sak kym tu vsetkym odpoviem nejsme na hodine slovenskeho jazyka tak a co ked namiesto i dam y sak rychlo pisem si to ani neuvedomim

alebo aby sme si totu pisali veci cez soukromu spravu sak to sa uz s fora stane iba informacne stredisko si mozme pisat rovno cez icq.......sak to je otom ze kazdy nieco napise niekto sa ktomu prida zacne debata.........

a viac farieb???co sme v cirkuse to je star WARS A NE hrackarstvo

a aj s tymi ostatnymi vecmi moc som ich nepochopil ale ked to tu bude take tak SORRY ale
z velkou pravdepodobnostnou odídem
Návrat hore Goto down
http://www.gameexpres.sk
Peter
Moderátor hry
Moderátor hry
Peter


Počet príspevkov : 1088
Age : 29
Planeta pôvodu : Kamino
Varovania :
Kvalita - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kvalita - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : svetla aj temna
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 16.06.2009

Kvalita - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalita   Kvalita - Stránka 2 Icon_minitimeŠt júl 30, 2009 9:34 pm

Zle si to pochopil, my musime prilakat novych clenov a uputat ich informovanostou fora, aby ich to zaujalo. Ved oni sa chcu o svete star wars co najviac dozvediet a az potom debatovat o tych informaciach. Ved si predstav, ze na ulici debatuju spolu ludia, len taka obycajna debata a predstav si, ze by si sa mal do toho zapojit. No teraz nastane otazka ako ked o danej veci nic neviem. Ludi lakaju informacie, cista diskusia prebieha len na pokeci, skype, icq atd. Toto je forum, ktore chce ludom poskytnut co najviac o danej teme, cize star wars a tie informacie musia na forum davat clenovia. Co sa tyka gramatiky, tak si pozri cely stalkerov prispevok, kde sa zmienuje o hranici dodrziavania interpunkcie a diakritiky. Ano tie farby mi az tak nevadia, predsa ide obsah na fore, ale bol to len navrh stalkera na ktory sa ma vyjadrit kazdy clen.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Kvalita - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalita   Kvalita - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Kvalita
Návrat hore 
Strana 2 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Star wars fórum :: Problémy-
Prejdi na: