Star wars fórum
Star wars fórum
Star wars fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Star wars fórum

Fórum o star wars
 
DomovGalleryLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Kvalita

Goto down 
+2
lucius
Hard Tomy
6 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorSpráva
Stalker
Council Member
Council Member
Stalker


Počet príspevkov : 264
Age : 54
Planeta pôvodu : Corellia
Varovania :
Kvalita - Stránka 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kvalita - Stránka 3 Right_bar_bleue

Stránka Sily : svetlá
Epizóda : Epizóda I
Registration date : 10.03.2009

Kvalita - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalita   Kvalita - Stránka 3 Icon_minitimePi júl 31, 2009 12:04 am

David sorry, ale ja mam problem prave s takymi prispevkami ako je ten tvoj. 30 centimetrov na vysku, obrazok ktory mozes mat umiestneny miesto podpisu na ploche. Vo viacerych vlaknach som nasiel 50 obrazkov z podpisov a diskusiu a la chat, ziadny obsah k teme. Dalsie farby nie su potrebne, skor by som uvital keby fotum nebolo take tmave, resp keby bola na vyber farebna schema.
Ku gramatike napisem citat, ktory som kdesi cital ci pocul: jazyk nie su vidly, naberiem a kydnem co pride.

Ja nie som admin, napisal som svoje pripomienky k diskusii o kvalite fora, lebo odstranenie neaktivnych clenov IMHO nepovedie k nicomu, iba na uvodnej stranke bude ukazovat mensi pocet clenov, that's all. Lucius si nechal cas na rozmyslenie, ako upravi pravidla je na jeho rozhodnuti.

Len tak na okraj, pozri sa na pravidla fora www.kostky.org a na obsah, budes mozno prekvapeny akym sposobom prebieha diskusia tam.
Návrat hore Goto down
Hard Tomy
Webmaster
Hard Tomy


Počet príspevkov : 3262
Age : 30
Planeta pôvodu : Haruun Kal
Varovania :
Kvalita - Stránka 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kvalita - Stránka 3 Right_bar_bleue

Stránka Sily : Republikán
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 25.08.2008

Kvalita - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalita   Kvalita - Stránka 3 Icon_minitimeNe august 02, 2009 3:37 pm

zasnem pri pohlade na to, co sa tu odohralo kym som tu nebol Very Happy

s velkym poctom veci suhlasim ako: 1. zmensit alebo obmezdit obrazky v podpise
2. vynechat bezpredmetne prispevky
s tym zmenenim grafiky fora by to bolo zlozite no nezalezi to na mne
suhlasim s tym, aby sa na forum pridavalo co najviac informacii k danej teme a celkovo o Star Wars

ostatne je na Luciusovi
Návrat hore Goto down
Stalker
Council Member
Council Member
Stalker


Počet príspevkov : 264
Age : 54
Planeta pôvodu : Corellia
Varovania :
Kvalita - Stránka 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kvalita - Stránka 3 Right_bar_bleue

Stránka Sily : svetlá
Epizóda : Epizóda I
Registration date : 10.03.2009

Kvalita - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalita   Kvalita - Stránka 3 Icon_minitimeŠt august 06, 2009 11:55 pm

Mám otazku k článkom ktoré píše Peter. Sú to skôr články vhodné na web o SW než prvý príspevok diskusie, budú publikované aj inde? Možno by bolo dobré článok spolu s obrázkami v plnej verzii uverejniť na SW webe a stručnejšiu verziu s linkom na web dať na fórum. V podstate by to znamenalo, že každý kto by sa chcel zapojiť do diskusie by si mal možnosť najprv pozrieť všetko k téme mimo fóra. Zabilo by sa niekoľko múch jednou ranou: plnil by sa web kvalitnými faktografickými informáciami, rástol by tam aj počet prístupov a fórum by bolo odbremenené od dlhých článkov a obrázkov ale stále by tu ostávala kvalita založená na dobrých témach.
Návrat hore Goto down
Hard Tomy
Webmaster
Hard Tomy


Počet príspevkov : 3262
Age : 30
Planeta pôvodu : Haruun Kal
Varovania :
Kvalita - Stránka 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kvalita - Stránka 3 Right_bar_bleue

Stránka Sily : Republikán
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 25.08.2008

Kvalita - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalita   Kvalita - Stránka 3 Icon_minitimePi august 07, 2009 10:00 am

absolutne suhlasim
Návrat hore Goto down
Peter
Moderátor hry
Moderátor hry
Peter


Počet príspevkov : 1088
Age : 29
Planeta pôvodu : Kamino
Varovania :
Kvalita - Stránka 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kvalita - Stránka 3 Right_bar_bleue

Stránka Sily : svetla aj temna
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 16.06.2009

Kvalita - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalita   Kvalita - Stránka 3 Icon_minitimePi august 07, 2009 10:22 am

No tak ja by som nemal nic proti, ale myslim si, ze potom by to tu vyzeralo uz vazne len ako diskusia s bezobsahovymi prispevkami. Tej strucnej verzii som trochu nepochopil. Okrem toho je to tu prehladnejsie podla mna ako na webe. Neviem na webe sa mi to zda byt take pomiesane a, aby to ludia citali musi to byt prehladne a trochu upravene esteticky, tim ta nechcem kritizovat Hard Tomy, ale je to len taky navrh. Trebalo by, aby na tom mozno pracovalo viac ludi.
Návrat hore Goto down
Hard Tomy
Webmaster
Hard Tomy


Počet príspevkov : 3262
Age : 30
Planeta pôvodu : Haruun Kal
Varovania :
Kvalita - Stránka 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kvalita - Stránka 3 Right_bar_bleue

Stránka Sily : Republikán
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 25.08.2008

Kvalita - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalita   Kvalita - Stránka 3 Icon_minitimePi august 07, 2009 10:24 am

hej viem
a ymslis ze tu ej to esteticky lepsie??
Návrat hore Goto down
Peter
Moderátor hry
Moderátor hry
Peter


Počet príspevkov : 1088
Age : 29
Planeta pôvodu : Kamino
Varovania :
Kvalita - Stránka 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kvalita - Stránka 3 Right_bar_bleue

Stránka Sily : svetla aj temna
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 16.06.2009

Kvalita - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalita   Kvalita - Stránka 3 Icon_minitimePi august 07, 2009 10:28 am

Ano, podla mna urcite. Je to take prehladnejsie, su tu sekcie, ktore sa zaujimaju len o jednu temu a mame tu od vsetkeho nieco, no je to pekne organizovano dane. Tam na webe mi to pride take trochu, ze je to na kope a niektore veci by mozno mohli byt oddeleny, ale istym sposobom je to aj kvoli tomu, ze tam este vela veci nie je.
Návrat hore Goto down
Hard Tomy
Webmaster
Hard Tomy


Počet príspevkov : 3262
Age : 30
Planeta pôvodu : Haruun Kal
Varovania :
Kvalita - Stránka 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kvalita - Stránka 3 Right_bar_bleue

Stránka Sily : Republikán
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 25.08.2008

Kvalita - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalita   Kvalita - Stránka 3 Icon_minitimePi august 07, 2009 10:32 am

HEJ CHAPEM - no ś webom neviem az tak dobre robit, takze to zatial neviem tak dat ako na fore
Návrat hore Goto down
Peter
Moderátor hry
Moderátor hry
Peter


Počet príspevkov : 1088
Age : 29
Planeta pôvodu : Kamino
Varovania :
Kvalita - Stránka 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kvalita - Stránka 3 Right_bar_bleue

Stránka Sily : svetla aj temna
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 16.06.2009

Kvalita - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalita   Kvalita - Stránka 3 Icon_minitimePi august 07, 2009 10:38 am

Ok, vsak keby si potreboval pomoct s pisanim tych clankov alebo novych, tak povedz a mozme skraslit aj web. Inak velmi sa mi paci vzhlad tej stranky, ktoru si mi poslal.
Návrat hore Goto down
Hard Tomy
Webmaster
Hard Tomy


Počet príspevkov : 3262
Age : 30
Planeta pôvodu : Haruun Kal
Varovania :
Kvalita - Stránka 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kvalita - Stránka 3 Right_bar_bleue

Stránka Sily : Republikán
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 25.08.2008

Kvalita - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalita   Kvalita - Stránka 3 Icon_minitimePi august 07, 2009 10:42 am

myslis ten web?
Návrat hore Goto down
Peter
Moderátor hry
Moderátor hry
Peter


Počet príspevkov : 1088
Age : 29
Planeta pôvodu : Kamino
Varovania :
Kvalita - Stránka 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kvalita - Stránka 3 Right_bar_bleue

Stránka Sily : svetla aj temna
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 16.06.2009

Kvalita - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalita   Kvalita - Stránka 3 Icon_minitimePi august 07, 2009 10:44 am

Návrat hore Goto down
Hard Tomy
Webmaster
Hard Tomy


Počet príspevkov : 3262
Age : 30
Planeta pôvodu : Haruun Kal
Varovania :
Kvalita - Stránka 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kvalita - Stránka 3 Right_bar_bleue

Stránka Sily : Republikán
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 25.08.2008

Kvalita - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalita   Kvalita - Stránka 3 Icon_minitimePi august 07, 2009 10:52 am

hej viem na ten web som chodil casto
Návrat hore Goto down
Stalker
Council Member
Council Member
Stalker


Počet príspevkov : 264
Age : 54
Planeta pôvodu : Corellia
Varovania :
Kvalita - Stránka 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kvalita - Stránka 3 Right_bar_bleue

Stránka Sily : svetlá
Epizóda : Epizóda I
Registration date : 10.03.2009

Kvalita - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalita   Kvalita - Stránka 3 Icon_minitimePi august 07, 2009 10:53 am

Ta uprava webu nemusi prebehnut ihned, ale su prazdniny a je viac casu zamysliet sa nad tym a cosi urobit, nez pocas skolskeho roka. Tie sekcie mozu byt aj tam v podobnej strukture, temy ako Zbrane, Planety, Postavy, Bitky, Udalosti, ... by pod sebou mali schovane jednotlive prispevky.
Návrat hore Goto down
Hard Tomy
Webmaster
Hard Tomy


Počet príspevkov : 3262
Age : 30
Planeta pôvodu : Haruun Kal
Varovania :
Kvalita - Stránka 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kvalita - Stránka 3 Right_bar_bleue

Stránka Sily : Republikán
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 25.08.2008

Kvalita - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalita   Kvalita - Stránka 3 Icon_minitimePi august 07, 2009 10:56 am

ano uz na tom pracujem
Návrat hore Goto down
Stalker
Council Member
Council Member
Stalker


Počet príspevkov : 264
Age : 54
Planeta pôvodu : Corellia
Varovania :
Kvalita - Stránka 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kvalita - Stránka 3 Right_bar_bleue

Stránka Sily : svetlá
Epizóda : Epizóda I
Registration date : 10.03.2009

Kvalita - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalita   Kvalita - Stránka 3 Icon_minitimePo marec 15, 2010 6:42 pm

Zda sa, ze sa opat dostava na pretras forum, jeho uroven a navstevnost. Ked sa zacitate do tohoto vlakna tak zistite, ze pripomienky som daval asi len ja. Cosi sa zmenilo, ale neda sa povedat ze by sme boli na konci procesu, tu su postrehy.
Musim konstatovat, ze apelovanie na dodrziavanie gramatiky viaceri pochopili. Da sa pisat aj bez diakritiky a aspon minimalne sa snazit dodrziavat interpunkciu, hned to vyzera inak.
Obmedzila sa velkost obrazkov v podpisoch, v principe mi vsak stale vadia. Pozrite napr. na podpis webmastera Hard Tommy-ho o prispevok vyssie. Twisted Evil Prve co si vsimnete je zlty text Only the force can make you wise. Potom bold kurzivou a podciarknute Nech je sila s vami!!!. Text "ano uz na tom pracujem" sa uplne straca... Rolling Eyes
Stale sa stava ze v niektorych vlaknach sa diskusia meni na chat. Pokial sa to podari trochu okresat a udrzat v urcitych hraniciach bude to fajn.
Caste su dotazy na veci, kde by stacilo pouzit Google.
Privital by som moznost, keby si clenovia mohli po sebe mazat prispevky.
Adresa fora je nezapamatelna, Lucius tusim rozmyslal nad inym webhostingom.

Ako je to s bannermi-reklamou na forum na inych strankach?
Návrat hore Goto down
Peter
Moderátor hry
Moderátor hry
Peter


Počet príspevkov : 1088
Age : 29
Planeta pôvodu : Kamino
Varovania :
Kvalita - Stránka 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kvalita - Stránka 3 Right_bar_bleue

Stránka Sily : svetla aj temna
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 16.06.2009

Kvalita - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalita   Kvalita - Stránka 3 Icon_minitimePi marec 19, 2010 12:16 am

No tak tie obrazky su niekedy fakt naobtiaz, a tak vela ludi sa k nim nevyjadruje co nieje prilis dobre. Moj navrh je dat anketu a poskytnut tieto moznosti: Ponechat obrazky ako su, zmensit este obrazky, uplne zrusit obrazky. Co sa tyka toho chatu v diskusiach, podla mna nieje naskodu ked sa nachvilku mierne odbehne od diskusie, pretoze potom zase nebude o com pisat a tak sa budu stracat novi clenovia, zatial by som ziadne drsne opatrenia nerobil. K tomu googlu a castych otazkach, tak to by som naozaj nechal tak a nesmeroval pisatela na google. Jednak vsetko sa da najst na nete, druhak je to diskusia a o to ide, aby sa pisalo a vysvetlovali veci uzivatelom hned tu a nemuseli pritom prehladavat net. Je nieco ine ked nejaku otazku nevie nikto na fore, ale ked ju vie tak ju kludne moze objasnit hned. Co sa tyka mazania prispevkov, to je jednoducho super napad, ktori by som velmi ocenil keby sa stal realitou.No a adresu fora necham na Luciusovi. Very Happy
Návrat hore Goto down
lucius
Admin fóra
Admin fóra
lucius


Počet príspevkov : 1605
Age : 30
Planeta pôvodu : Tatooine
Varovania :
Kvalita - Stránka 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kvalita - Stránka 3 Right_bar_bleue

Stránka Sily : Temná
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 22.08.2008

Kvalita - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalita   Kvalita - Stránka 3 Icon_minitimePi marec 19, 2010 6:58 pm

To mazanie príspevkov som pozeral zistil že to by to uživatelia mali mať povolené. a ohľadom adresy fóra je to trcohu zložitejšie. Zmena je možná, ale buď:

a: nakúpim 1600 creditov za ktoré sa zmení adresa fóra na 1 rok.
b: zmení sa hosting fóra, ale tento systém neposkytuje databázu na prenášanie. tj. pri prechode na nový hosting by sa muselo začínať od nuly.
Návrat hore Goto down
Peter
Moderátor hry
Moderátor hry
Peter


Počet príspevkov : 1088
Age : 29
Planeta pôvodu : Kamino
Varovania :
Kvalita - Stránka 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kvalita - Stránka 3 Right_bar_bleue

Stránka Sily : svetla aj temna
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 16.06.2009

Kvalita - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalita   Kvalita - Stránka 3 Icon_minitimeUt marec 23, 2010 11:04 pm

Co sa tyka mazania prispevkou, tak ano je to povolene, ale iba na urcitu dobu, tak 15 minut, dalo by sa to dat aj neobmedzene? K tym variantom: A: Pod slovom nakupim si predstavujem dam peniaze za nieco, pretoze ak to plati v tomto zmysle, tak do tejto veci sa mi ostatni ti miesat nemozme, kedze ide o tvoje financie, ale teda iba ak som to spravne pochopil. Smile B: Tento variant prichadza do uvahy asi len keby sme natrafili na iny dobry hosting, inak by sa nam to zrejme nevyplatilo, ale bolo by zaujimave pocut aj nazory inych...
Návrat hore Goto down
Stalker
Council Member
Council Member
Stalker


Počet príspevkov : 264
Age : 54
Planeta pôvodu : Corellia
Varovania :
Kvalita - Stránka 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kvalita - Stránka 3 Right_bar_bleue

Stránka Sily : svetlá
Epizóda : Epizóda I
Registration date : 10.03.2009

Kvalita - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalita   Kvalita - Stránka 3 Icon_minitimeSt marec 24, 2010 11:12 am

Povedzme si rovno ze pokial si na to clovek nenajde sponzora tak je to len o jeho moznostiach. Lucius uz myslim spominal, ze naklady na registraciu hradi zo svojeho, takze aj tie 'kredity' su urcite len o dalsich vydavkoch. Toto nie je velmi schodna cesta.
Zacinanie od nuly by sa Vam asi nepacilo, je tak? Twisted Evil
Návrat hore Goto down
lucius
Admin fóra
Admin fóra
lucius


Počet príspevkov : 1605
Age : 30
Planeta pôvodu : Tatooine
Varovania :
Kvalita - Stránka 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kvalita - Stránka 3 Right_bar_bleue

Stránka Sily : Temná
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 22.08.2008

Kvalita - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalita   Kvalita - Stránka 3 Icon_minitimeSt marec 24, 2010 3:36 pm

Aby som to upresnil: financie su u tohoto fóra potrebné na rozsirenie galerie a zmenu adresy fora.

Zacinat od nuly by sa nepacilo nikomu. Je tu uz totizto dost tem aj príspevkov a samozrejme aj dost je tu toho porobeného graficky.
Návrat hore Goto down
Peter
Moderátor hry
Moderátor hry
Peter


Počet príspevkov : 1088
Age : 29
Planeta pôvodu : Kamino
Varovania :
Kvalita - Stránka 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kvalita - Stránka 3 Right_bar_bleue

Stránka Sily : svetla aj temna
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 16.06.2009

Kvalita - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalita   Kvalita - Stránka 3 Icon_minitimeSt marec 24, 2010 8:17 pm

Takze uz predsa len mame zopar moznosti, na com sa zhodneme? Myslim si, ze variant A ani B neprichadzaju do uvahy, su este dalsie moznosti? Popripade sa nemusi menit nic, je to len diskusia.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Kvalita - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kvalita   Kvalita - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Kvalita
Návrat hore 
Strana 3 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Star wars fórum :: Problémy-
Prejdi na: