Star wars fórum
Star wars fórum
Star wars fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Star wars fórum

Fórum o star wars
 
DomovGalleryLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Misia pre Trey Adana, Osud

Goto down 
2 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorSpráva
Hard Tomy
Webmaster
Hard Tomy


Počet príspevkov : 3262
Age : 30
Planeta pôvodu : Haruun Kal
Varovania :
Misia pre Trey Adana, Osud Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Misia pre Trey Adana, Osud Right_bar_bleue

Stránka Sily : Republikán
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 25.08.2008

Misia pre Trey Adana, Osud Empty
OdoslaťPredmet: Misia pre Trey Adana, Osud   Misia pre Trey Adana, Osud Icon_minitimeUt december 22, 2009 9:14 pm

Coruscant, Chrám Jedi

Stál si na balkóne svojej izby a hľadel na zapadajúce slnko. Coruscant bol preslávený svojím pohľadom na zapadúje slnko. Užíval si si každý jemný dotyk lúčov dopadajúcich všade naokolo. Dalo sa pri tom úžasne meditovať. Bolo to ako splynutie so Silou - ten nádherný pohľad vzdialujúceho sa slnka.
Tvoje rozímanie zrazu prerušil blízky prelet nejakého vznášadla, ktorý tesne minul tvoj balkón. Bolo to zvláštne, pretože žiadne vzášadlá sa nesmú priblížiť k Chrámu na vzdialenosť 500 metrov. Vtom si uvidel ako sa začalo obracať a mierilo priamo k tebe. Bol to ten typ vznášadla s uzavretým kokpitom, takže si nemohol rozoznať kto je vo vnútri, no zrazu sa otvorilo okienko nejaká ruka vhodila termálny detonátor priamo na tvoj balkón.
Návrat hore Goto down
JoeMandel
Adept
Adept



Počet príspevkov : 72
Varovania :
Misia pre Trey Adana, Osud Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Misia pre Trey Adana, Osud Right_bar_bleue

Registration date : 22.12.2009

Misia pre Trey Adana, Osud Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misia pre Trey Adana, Osud   Misia pre Trey Adana, Osud Icon_minitimeUt december 22, 2009 9:18 pm

Čo to...pomyslel som si a odrazu predo mnou spadol termálny detonátor. Uskočil som rýchlo dnu, aby ma výbuch nezasiahol.
Návrat hore Goto down
Hard Tomy
Webmaster
Hard Tomy


Počet príspevkov : 3262
Age : 30
Planeta pôvodu : Haruun Kal
Varovania :
Misia pre Trey Adana, Osud Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Misia pre Trey Adana, Osud Right_bar_bleue

Stránka Sily : Republikán
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 25.08.2008

Misia pre Trey Adana, Osud Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misia pre Trey Adana, Osud   Misia pre Trey Adana, Osud Icon_minitimeUt december 22, 2009 9:35 pm

Coruscant, Chrám Jedi

Termálny detonátor pristál neďaleko od teba.
Schovaný vo vnútri si počul už len záverečné pípnutie, keď detonátor vybuchol.
Vtedy si pocítil veľký výkyv v Sile, akoby sa všetci Jediovia snažili pomocou Sily dozvedieť čo sa stalo.
Keď pominul dym pri balkóne si uvidel stáť tmavú postavu, vyzerala ako človek, no nebol si si tým úplne istý.
Stále si bol skrčený za dverami na balkón, tá postava ťa pravdepodobne ešte nezbadala.
Zrazu vykročila smerom k tebe.
Návrat hore Goto down
JoeMandel
Adept
Adept



Počet príspevkov : 72
Varovania :
Misia pre Trey Adana, Osud Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Misia pre Trey Adana, Osud Right_bar_bleue

Registration date : 22.12.2009

Misia pre Trey Adana, Osud Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misia pre Trey Adana, Osud   Misia pre Trey Adana, Osud Icon_minitimeUt december 22, 2009 9:41 pm

Mal som šťastie, že som prežil ten výbuch. Uchvátil ma taký čudný negatívny pocit. Odrazu sa predo mnou objavila akási temná postava.
Kto ste a čo tu hľadáte?
Spýtal som sa rázne. Ak by ale malo dôjsť k boju, môj svetelný meč som mal pred výbuchom položený vedľa. Tlaková vlna ho odhodila zhruba smerom dnu. Je asi tak 3 metre odo mňa. Vidím ho.
Návrat hore Goto down
Hard Tomy
Webmaster
Hard Tomy


Počet príspevkov : 3262
Age : 30
Planeta pôvodu : Haruun Kal
Varovania :
Misia pre Trey Adana, Osud Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Misia pre Trey Adana, Osud Right_bar_bleue

Stránka Sily : Republikán
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 25.08.2008

Misia pre Trey Adana, Osud Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misia pre Trey Adana, Osud   Misia pre Trey Adana, Osud Icon_minitimeSt december 23, 2009 10:42 pm

Coruscant, Chrám Jedi

Tmavá postava sa otočila smerom k tebe. Teraz už si zreteľne videl do jej tváre.
Bol to človek, na tvári mal zvláštne tetovanie, pripomínalo trochu mandaloriánske no nebolo to úplne ono.
Pozrel sa na teba a s Huttským prízvukom povedal:
Ty ešte žiješ!!
Urobil jeden opatrný krok k tebe, pričom bolo zreteľné ako sa snaží niečo vytiahnuť z vrecka.
Vtom sa dvere do izby s rachotom rozleteli. Dnu vošiel majster Qua Guerrin.
Majster sa na teba pozrel a vtom spod oblecenia cudzinec vytiahol malý blaster a namieril na teba.
Návrat hore Goto down
JoeMandel
Adept
Adept



Počet príspevkov : 72
Varovania :
Misia pre Trey Adana, Osud Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Misia pre Trey Adana, Osud Right_bar_bleue

Registration date : 22.12.2009

Misia pre Trey Adana, Osud Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misia pre Trey Adana, Osud   Misia pre Trey Adana, Osud Icon_minitimeSt december 23, 2009 10:56 pm

Ten divný chlapík na mňa vytiahol blaster a mieril na mňa. Použil som silové tlačenie, čiže by ho to malo odhodiť. Bleskovo som urobil kotúľ vzad a zdvihol som svoj svetelný meč a postavil som sa pripravený bojovať.
Návrat hore Goto down
Hard Tomy
Webmaster
Hard Tomy


Počet príspevkov : 3262
Age : 30
Planeta pôvodu : Haruun Kal
Varovania :
Misia pre Trey Adana, Osud Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Misia pre Trey Adana, Osud Right_bar_bleue

Stránka Sily : Republikán
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 25.08.2008

Misia pre Trey Adana, Osud Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misia pre Trey Adana, Osud   Misia pre Trey Adana, Osud Icon_minitimeSo december 26, 2009 7:06 pm

Coruscant, Chrám Jedi

Muž odletel do kúta miestosti.
Majster Qua Guerrin sa rozbehol smerom k nemu.
Odhoď tú zbraň!
Skrýkol na neho.
Muž vstal a s pekelným úsmevom odhodil blaster.
Ešte než blaster dopadol na zem rozutekal sa smerom k svojmu vznášadlu.
Návrat hore Goto down
JoeMandel
Adept
Adept



Počet príspevkov : 72
Varovania :
Misia pre Trey Adana, Osud Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Misia pre Trey Adana, Osud Right_bar_bleue

Registration date : 22.12.2009

Misia pre Trey Adana, Osud Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misia pre Trey Adana, Osud   Misia pre Trey Adana, Osud Icon_minitimeSo december 26, 2009 7:15 pm

Po mojom zásahu a zásahu majstra Que Guerrima sa ten čudný zjav rozbehol ku svojmu vznášadlu. Rozhodol som sa, že ak to bol nejaký vrah alebo niečo také, mohol by som ho chytiť a možno by sme z neho vypáčili nejakú informáciu. Rozbehol som sa teda za ním. Rátal som s tým, že ak sa mu podarí dostať k svojmu vznášadlu, skočím za ním.
Návrat hore Goto down
Hard Tomy
Webmaster
Hard Tomy


Počet príspevkov : 3262
Age : 30
Planeta pôvodu : Haruun Kal
Varovania :
Misia pre Trey Adana, Osud Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Misia pre Trey Adana, Osud Right_bar_bleue

Stránka Sily : Republikán
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 25.08.2008

Misia pre Trey Adana, Osud Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misia pre Trey Adana, Osud   Misia pre Trey Adana, Osud Icon_minitimePi január 01, 2010 10:12 pm

Coruscant, Chrám Jedi

Muž skočil do vznášadla pričom sa nebezpečne zapotácalo.
Majster Que Guerrima sa s tebou rozbehol smerom k vznášadlu.
Je to na tebe Trey!
Skrýkol na teba Majster.
Návrat hore Goto down
JoeMandel
Adept
Adept



Počet príspevkov : 72
Varovania :
Misia pre Trey Adana, Osud Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Misia pre Trey Adana, Osud Right_bar_bleue

Registration date : 22.12.2009

Misia pre Trey Adana, Osud Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misia pre Trey Adana, Osud   Misia pre Trey Adana, Osud Icon_minitimePi január 01, 2010 11:39 pm

Naskočil som na vznášadlo a držal som ho zubami nechtami. Snažil sa kľučkovať a dosť to hádzalo. Svetelný meč som si zavesil na opasok aby som mal voľné ruky. Snažil som sa preliezť do kabíny.
Návrat hore Goto down
Hard Tomy
Webmaster
Hard Tomy


Počet príspevkov : 3262
Age : 30
Planeta pôvodu : Haruun Kal
Varovania :
Misia pre Trey Adana, Osud Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Misia pre Trey Adana, Osud Right_bar_bleue

Stránka Sily : Republikán
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 25.08.2008

Misia pre Trey Adana, Osud Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misia pre Trey Adana, Osud   Misia pre Trey Adana, Osud Icon_minitimeNe január 03, 2010 8:15 pm

Coruscant, Chrám Jedi

Muž naštartoval a bolo počuť charakteristický bzučavý zvuk repulsoru.
Vznášadlo s obrovským zrýchelním vyrazilo smerom preč od Chrámu Jedi, bolo jasné, že to nie je jedno z tých lacných pomalých vznášadiel. Dalo by sa dokonca prirovnávať k závodnému, jeho neskutočne aerodinamický tvar a rýchlosť to len dosvedčovali.
Náhle si si uvedomil, že to na čom si stál a snažil sa toho držať neboli len tak nejaké motory pre vznášadlá - boli to klasické podsveteľné motory.
A vetdy ti to docvaklo... to nie je vznášadlo a hviezdna stíhačka!

Muž kľučkoval, ako sa len dalo no ty si sa nezlomne držal. Ale musel si riešiť inú otázku: ako sa odtiaľ dostať ešte predtým než zamieri do vesmíru, kde by si pochopiteľne nemal šancu prežiť. Skočiť dolu by bola istá samovražda, no mohlo by sa ti podariť zachytit sa na inom vznášadle pod tebou, kde ich lietalo stovky. Ale aj napriek tomu by to bolo príliž nebezpečné. Najlepšie by bolo dostať sa k nemu do kabíny.
Návrat hore Goto down
JoeMandel
Adept
Adept



Počet príspevkov : 72
Varovania :
Misia pre Trey Adana, Osud Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Misia pre Trey Adana, Osud Right_bar_bleue

Registration date : 22.12.2009

Misia pre Trey Adana, Osud Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misia pre Trey Adana, Osud   Misia pre Trey Adana, Osud Icon_minitimeNe január 03, 2010 10:43 pm

Držal som sa ho ako kliešť. Nebolo to vznášadlo, ale stíhačka. Čo teraz? Som už dosť vysoko aby som sa ho pustil. Musím sa dostať do kabíny. To je jediná možnosť.
Vytasím blaster a snažím sa zničiť odklápací mechanizmus. Nejde to ale tak ľahko musím ho najprv spomaliť. Zasuniem blaster a vytiahnem si spoza opasku svetelný meč. Zabodnem ho do kapoty a snažím sa aspoň poškodiť jeden z motorov.
Návrat hore Goto down
Hard Tomy
Webmaster
Hard Tomy


Počet príspevkov : 3262
Age : 30
Planeta pôvodu : Haruun Kal
Varovania :
Misia pre Trey Adana, Osud Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Misia pre Trey Adana, Osud Right_bar_bleue

Stránka Sily : Republikán
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 25.08.2008

Misia pre Trey Adana, Osud Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misia pre Trey Adana, Osud   Misia pre Trey Adana, Osud Icon_minitimeUt január 05, 2010 4:25 pm

Coruscant

Motor zabzučal a zhasol. Stíhač razantne spomalil a vychýlil sa z dráhy. Mal čo robiť aby nenabúral do iných vznášadiel, keď zrazu TRESK.
Stíhač čelne vrazil do jedného z okoloidúcich vznášadiel. Spod kapoty sa začali valiť kúdle dymu. No nikde si muža, ktorého prenasleduješ nevidel.
Návrat hore Goto down
JoeMandel
Adept
Adept



Počet príspevkov : 72
Varovania :
Misia pre Trey Adana, Osud Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Misia pre Trey Adana, Osud Right_bar_bleue

Registration date : 22.12.2009

Misia pre Trey Adana, Osud Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misia pre Trey Adana, Osud   Misia pre Trey Adana, Osud Icon_minitimeUt január 05, 2010 10:56 pm

Kde je? Ako mohol tak náhle zmiznúť. Náraz som pocítil. Nebol som už tak vysoko a tak som preskočil na iné vznášadlo. Preskakoval som z jedného na druhé až kým som neskončil na streche jednej budovy. Tam som sa posadil a zamyslel sa nad tým. Čo to bolo za osobu? Čo odo mňa chcel?
Návrat hore Goto down
Hard Tomy
Webmaster
Hard Tomy


Počet príspevkov : 3262
Age : 30
Planeta pôvodu : Haruun Kal
Varovania :
Misia pre Trey Adana, Osud Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Misia pre Trey Adana, Osud Right_bar_bleue

Stránka Sily : Republikán
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 25.08.2008

Misia pre Trey Adana, Osud Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misia pre Trey Adana, Osud   Misia pre Trey Adana, Osud Icon_minitimeSt január 06, 2010 6:53 pm

Coruscant

Tvoje premýšľanie prerušilo pípanie komlinku na tvojom opasku. Odopol si komlink z opasku a zapol ho:
Trey si v poriadku?
Ozval sa hlas z komlinku, bolo takmer isté, že to je Majster Que Guerrima.

- Majster Que Guerrima bol jeden z mála priateľov, ktorých si v Chráme mal. -
Návrat hore Goto down
JoeMandel
Adept
Adept



Počet príspevkov : 72
Varovania :
Misia pre Trey Adana, Osud Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Misia pre Trey Adana, Osud Right_bar_bleue

Registration date : 22.12.2009

Misia pre Trey Adana, Osud Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misia pre Trey Adana, Osud   Misia pre Trey Adana, Osud Icon_minitimeSt január 06, 2010 7:34 pm

Majster Guerrima, som v poriadku, ale potreboval by som sa dostať naspäť do chrámu a svoje vznášadlo mám pred chrámom. Ostatné vám poviem potom.
Neostávalo mi robiť nič iné iba čakať na odvoz naspäť do chrámu. Všade bolo tak živo. Nikomu by ani nenapadlo, že niekto tu mohol len tak prísť o život.
Návrat hore Goto down
Hard Tomy
Webmaster
Hard Tomy


Počet príspevkov : 3262
Age : 30
Planeta pôvodu : Haruun Kal
Varovania :
Misia pre Trey Adana, Osud Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Misia pre Trey Adana, Osud Right_bar_bleue

Stránka Sily : Republikán
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 25.08.2008

Misia pre Trey Adana, Osud Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misia pre Trey Adana, Osud   Misia pre Trey Adana, Osud Icon_minitimeSo január 09, 2010 4:31 pm

Coruscant

Asi po 15 minútach pri tebe zastavilo štvormiestné vznášadlo s krytým kokpitom. Keď sa dvere do kokpitu otvorili uvidel si vo vnútri sedieť Majstra Que Guerrima a Lekárskeho droida.
Pre istotu som ho zobral zo sebou.
Povedal Majster a ukázal pri tom na droida.
Poď sadni si, Najvyššia Rada by chcela s tebou hovoriť.
Dodal Majster napokon.
Návrat hore Goto down
JoeMandel
Adept
Adept



Počet príspevkov : 72
Varovania :
Misia pre Trey Adana, Osud Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Misia pre Trey Adana, Osud Right_bar_bleue

Registration date : 22.12.2009

Misia pre Trey Adana, Osud Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misia pre Trey Adana, Osud   Misia pre Trey Adana, Osud Icon_minitimeSo január 09, 2010 6:57 pm

Vďakabohu po chvíli prišiel majster Querimma, aby ma zobral späť do chrámu. Nastúpil som do vznášadla.
Lekársky droid? Vďaka, ale to nie je treba. Mám možno pár šrámov, ale nič vážne.
Potom mi bolo oznámené, že ma chce vidieť rada jedi.
To som si myslel. Tak poďme teda.
Dodal som a celú cestu som mal dosť zamyslenú tvár. Nikdy som nebol príliš rád z toho, že som musel predstúpiť pred radu. Majster Windu si ma vždy vedel podať. Hoci viem, že to robia pre moje dobro a najmä preto, aby som nepodľahol temnej stránke.
Návrat hore Goto down
Hard Tomy
Webmaster
Hard Tomy


Počet príspevkov : 3262
Age : 30
Planeta pôvodu : Haruun Kal
Varovania :
Misia pre Trey Adana, Osud Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Misia pre Trey Adana, Osud Right_bar_bleue

Stránka Sily : Republikán
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 25.08.2008

Misia pre Trey Adana, Osud Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misia pre Trey Adana, Osud   Misia pre Trey Adana, Osud Icon_minitimeSo január 09, 2010 10:01 pm

Coruscant, Chrám Jedi

Po pár minútach si už bol vo svojej izbe a dával si si to tam doporiadku. Celá miestnosť bola rozhádzaná, akoby v nej zápasil párik tigrov Nexu. Váza, čo si mal na stolíku bola rozbitá, okna popraskané, miestami vybité. Cez ne do izby vial chladný nočný vetrík.

O niekoľko minút zaklopal niekto na dvere.
Návrat hore Goto down
JoeMandel
Adept
Adept



Počet príspevkov : 72
Varovania :
Misia pre Trey Adana, Osud Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Misia pre Trey Adana, Osud Right_bar_bleue

Registration date : 22.12.2009

Misia pre Trey Adana, Osud Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misia pre Trey Adana, Osud   Misia pre Trey Adana, Osud Icon_minitimeSo január 09, 2010 10:41 pm

To je ale spúšť. Taký neporiadok som tu dávno nemal. A to som si myslel, že to bude ďalší pokojný deň. Ukladal som veci na svoje miesto, keď tu odrazu niekto klopal na dvere.
Ďalej, je otvorené.
Odpovedal som.
Návrat hore Goto down
Hard Tomy
Webmaster
Hard Tomy


Počet príspevkov : 3262
Age : 30
Planeta pôvodu : Haruun Kal
Varovania :
Misia pre Trey Adana, Osud Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Misia pre Trey Adana, Osud Right_bar_bleue

Stránka Sily : Republikán
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 25.08.2008

Misia pre Trey Adana, Osud Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misia pre Trey Adana, Osud   Misia pre Trey Adana, Osud Icon_minitimeNe január 10, 2010 9:26 pm

Coruscant, Chrám Jedi

Do miestnosti vošiel malý chlapec. Mohol mať asi 10 rokov. Poznal si ho z videnia v chráme.
Majster Adana, čáká vás Najvyššia Rada, odkzauje to Majster Windu.
Povedal chlapec s tipyckým detským hlasom.
Návrat hore Goto down
JoeMandel
Adept
Adept



Počet príspevkov : 72
Varovania :
Misia pre Trey Adana, Osud Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Misia pre Trey Adana, Osud Right_bar_bleue

Registration date : 22.12.2009

Misia pre Trey Adana, Osud Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misia pre Trey Adana, Osud   Misia pre Trey Adana, Osud Icon_minitimePo január 11, 2010 8:51 am

Vo dverách sa objavil malý chlapec. Tak som si teda švihol a išiel som. Pravdepodobne sa to bude týkať toho vraha, ktorý sa ma pokúsil zabiť.
Dobre, už idem.
Odpovedal som.
Návrat hore Goto down
Hard Tomy
Webmaster
Hard Tomy


Počet príspevkov : 3262
Age : 30
Planeta pôvodu : Haruun Kal
Varovania :
Misia pre Trey Adana, Osud Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Misia pre Trey Adana, Osud Right_bar_bleue

Stránka Sily : Republikán
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 25.08.2008

Misia pre Trey Adana, Osud Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misia pre Trey Adana, Osud   Misia pre Trey Adana, Osud Icon_minitimeNe január 17, 2010 2:30 pm

Coruscant, Chrám Jedi

Chlapec sa poklonil a odišiel.
Vybral si sa do komnát Najvyššej Rady, nachádzala sa v tej najvyššej veži, takže chvíľu trvalo, než si sa tam dostal. Prechádzal si rôznymi chodbami a sálmi, na stenách boli obrazy slávnych Jediov po bokoch rôzne sochy...
Vošiel si do turbovíťahu, ktorý ťa mal doviezť už priamo do komnát Navyšej Rady, keď tu na teba niekto zakričal:
Počkajte ešte na nás prosím.
Návrat hore Goto down
JoeMandel
Adept
Adept



Počet príspevkov : 72
Varovania :
Misia pre Trey Adana, Osud Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Misia pre Trey Adana, Osud Right_bar_bleue

Registration date : 22.12.2009

Misia pre Trey Adana, Osud Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misia pre Trey Adana, Osud   Misia pre Trey Adana, Osud Icon_minitimeNe január 17, 2010 6:31 pm

Cesta do hlavnej veže ma vždy fascinovala. Pozeral som na tých, ktorí boli pred nami. Sám som si vravieval, že chcem byť ako oni. Dúfam, že sa raz toho dožijem, a ak nie, aspoň chcem urobiť čo najviac pre Republiku a hlavne pre Jediov. Určite by si to tak želal aj moj majster Grandel Ook. Už už sa chystám ísť smerom hore, keď tu odrazu niekto chce, aby som počkal. Neváhal som a podržal som teda výťah.
Návrat hore Goto down
Hard Tomy
Webmaster
Hard Tomy


Počet príspevkov : 3262
Age : 30
Planeta pôvodu : Haruun Kal
Varovania :
Misia pre Trey Adana, Osud Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Misia pre Trey Adana, Osud Right_bar_bleue

Stránka Sily : Republikán
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 25.08.2008

Misia pre Trey Adana, Osud Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misia pre Trey Adana, Osud   Misia pre Trey Adana, Osud Icon_minitimeNe január 17, 2010 10:15 pm

Coruscant, Chrám Jedi

Pribehli dvaja muži a jeden z nich sa na teba vďačne pozrel a povedal:
Ďakujem
Keď si sa na nich zahľadel zbadali si že sú to Majster Obi-Wan Kenobi a jeho padawan Anakin Skywalker.
Vy ste Trey Adana že?
Ozval sa po chvíli Anakin.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Misia pre Trey Adana, Osud Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misia pre Trey Adana, Osud   Misia pre Trey Adana, Osud Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Misia pre Trey Adana, Osud
Návrat hore 
Strana 1 z 3Choď na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Trey Adana

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Star wars fórum :: Hra :: Clone wars-
Prejdi na: