Star wars fórum
Star wars fórum
Star wars fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Star wars fórum

Fórum o star wars
 
DomovGalleryLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Misia pre Trey Adana, Osud

Goto down 
2 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorSpráva
JoeMandel
Adept
Adept



Počet príspevkov : 72
Varovania :
Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Right_bar_bleue

Registration date : 22.12.2009

Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misia pre Trey Adana, Osud   Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Icon_minitimePo január 18, 2010 8:54 am

Podržal som dvere výťahu. Tí, pre ktorých som ten výťah držal boli Anakin Skywalker a Obi-Van Kenobi. Odrazu sa ma Anakin spýtal, či som, kto som.
Áno, to som ja.
Odpovedal som. Takže toto je on. Anakin Skywalker. Ten, o ktorom sa predpovedalo, že je tým, ktorý má nastoliť stabilitu v Sile.
Návrat hore Goto down
Hard Tomy
Webmaster
Hard Tomy


Počet príspevkov : 3262
Age : 30
Planeta pôvodu : Haruun Kal
Varovania :
Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : Republikán
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 25.08.2008

Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misia pre Trey Adana, Osud   Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Icon_minitimePo január 18, 2010 9:33 pm

Coruscant, Chrám Jedi

Anakin sa usmial a dodal:
Aspoň viem s kým idem vo víťahu.
Dopovedal a škodoradostne sa zasmial.
Anakin!
Zahriakol ho Obi-Wan a usmial sa na teba.
Keď víťah dorazil hore, vystúpili ste a Obi-Wan a Anakin sa pobrali preč.
Návrat hore Goto down
JoeMandel
Adept
Adept



Počet príspevkov : 72
Varovania :
Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Right_bar_bleue

Registration date : 22.12.2009

Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misia pre Trey Adana, Osud   Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Icon_minitimeUt január 19, 2010 9:40 am

Vystúpil som z výťahu a vybral som sa chobou do miestnosti, kde sedeli majstri Najvyššej rady. Bolo mi ale povedané, že musím počkať, kým si ma zavolajú. Pravda som trochu napätý.
Návrat hore Goto down
Hard Tomy
Webmaster
Hard Tomy


Počet príspevkov : 3262
Age : 30
Planeta pôvodu : Haruun Kal
Varovania :
Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : Republikán
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 25.08.2008

Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misia pre Trey Adana, Osud   Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Icon_minitimeUt január 26, 2010 8:02 pm

Coruscant, Chrám Jedi

Po niekoľkých minútach ťa zavolali dovnútra.
Postavil si sa do stredu kruhovej miestnosti - ako to je zvykom.
Majster Windu sa na teba pozrel a začal:
Asi vieš, prečo sme si ťa zavolali.
Povedal pokojným tónom.
Návrat hore Goto down
JoeMandel
Adept
Adept



Počet príspevkov : 72
Varovania :
Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Right_bar_bleue

Registration date : 22.12.2009

Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misia pre Trey Adana, Osud   Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Icon_minitimeUt január 26, 2010 10:09 pm

Ide o toho vraha. Všetko čo viem je to, že sa ma najprv pokúsil zabiť termálnym detonátorom a neskor sa objavil v mojej izbe. Keby nebolo majstra Guerrimu, neviem čo by sa stalo. Zardžať som ho už ale nedokázal. Je to moja chyba.
Návrat hore Goto down
Hard Tomy
Webmaster
Hard Tomy


Počet príspevkov : 3262
Age : 30
Planeta pôvodu : Haruun Kal
Varovania :
Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : Republikán
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 25.08.2008

Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misia pre Trey Adana, Osud   Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Icon_minitimeSt január 27, 2010 8:06 pm

Coruscant, Chrám Jedi

Majster Yoda sa zachichotal.
Bystrí veľmi ty si.
Povedal Yoda.
Ale obviňovať ty sa nesmieš, nie tvoja chyba bola to. Správny Jedi nesmie myslieť na chyby svoje, len do budúcnosti hľadieť. Na to, čo je a čo bude sústrediť sa musíš, aby chybu už viacej krát neurobil si.
Dopovedal Yoda.
Majster Windu, sediaci vedľa neho len prikývol.
Máme obavy, že Rádu chce niekto ublížiť, niekto s vysokým postavením.
Keďže si už mal tu česť stretnúť sa s jeho poteciálnym komplicom poverujeme ťa touto úlohou mladý Adana.
Zisti, kto za tým je.

Povedal Windu.
Rada bude očakávať tvoje výsledky.
Povedal nakoniec.
Návrat hore Goto down
JoeMandel
Adept
Adept



Počet príspevkov : 72
Varovania :
Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Right_bar_bleue

Registration date : 22.12.2009

Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misia pre Trey Adana, Osud   Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Icon_minitimeŠt január 28, 2010 9:58 am

Rozumiem. Okamžite sa do toho pustím. Budem s vami v kontakte keby niečo.
Poviem a na náznak opustím miestnosť. Uvažoval som, že to s najväčšou pravdepodobnosťou bol nejaký lovec ľudí. Tí si dosť často vyhľadávajú aj Jediov. Ale kam sa mám vydať? Nemám skoro nič.
Návrat hore Goto down
Hard Tomy
Webmaster
Hard Tomy


Počet príspevkov : 3262
Age : 30
Planeta pôvodu : Haruun Kal
Varovania :
Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : Republikán
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 25.08.2008

Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misia pre Trey Adana, Osud   Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Icon_minitimeSo február 13, 2010 7:51 pm

Coruscant, Chrám Jedi

Po ceste spať do izby si nad tým veľmi rozmýšľal.
Zrazu do teba omylom drgol majster Qua Guerrin.
Eh, prepáč Trey.
Povedal rýchlo majster.
Návrat hore Goto down
JoeMandel
Adept
Adept



Počet príspevkov : 72
Varovania :
Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Right_bar_bleue

Registration date : 22.12.2009

Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misia pre Trey Adana, Osud   Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Icon_minitimeNe február 14, 2010 2:23 pm

Tak veľmi som rozmýšľal, že som si majstra Guerrimu ani nevšimol, a tak keď do mňa vrazil, nevnímal som to. Stále som rozmýšľal nad tým, že potrebujem nejaké vodítko. Možno tá jeho stíhačka. Ale pri najmenšom bude asi niekde v šrote ak nie je úplne zničená. Tá stíhačka vyzerala ako upravený stíhač. Áno genosiánsky typu Nantex. Vybavený jedným laserovým kanónom, ale dosť rýchly. Niet pochýb, že to bol lovec ľudí. Keby som aspoň vedel, akej je rasy. Také stíhače sú dnes dosť rozšírené, ale súčiastky pre úpravu sa dajú zohnať len na dvoch miestach. Tu, v skrytých miestach Coruscantu, alebo na Tatooine. Tam sa s tým obchoduje vo veľkom. Prišiel som do svojej izby pripravujúc sa na cestu. Ešte predtým by som mal vyzdvihnúť svojho droida z opravovne. Bez neho sa nezaobídem.
Návrat hore Goto down
Hard Tomy
Webmaster
Hard Tomy


Počet príspevkov : 3262
Age : 30
Planeta pôvodu : Haruun Kal
Varovania :
Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : Republikán
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 25.08.2008

Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misia pre Trey Adana, Osud   Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Icon_minitimeNe február 28, 2010 6:56 pm

Coruscant, Chrám Jedi

Mechanická opravovňa Chrámu jedi sídlila v podzemí. Samotný presun tam trval minimálne polhodiny. Keď si dorazil pri vstupnom pulte ťa oslovil droid:
Čo si želáte pane?
Povedal hlasno.
Návrat hore Goto down
JoeMandel
Adept
Adept



Počet príspevkov : 72
Varovania :
Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Right_bar_bleue

Registration date : 22.12.2009

Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misia pre Trey Adana, Osud   Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Icon_minitimeNe február 28, 2010 7:59 pm

Dorazil som do opravovne, kde za pultom stál droid.
Mal by tu byť astrodroid s označením R4-D12 na meno Adana. Prišiel som si ho vyzdvihnúť.
Návrat hore Goto down
Hard Tomy
Webmaster
Hard Tomy


Počet príspevkov : 3262
Age : 30
Planeta pôvodu : Haruun Kal
Varovania :
Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : Republikán
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 25.08.2008

Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misia pre Trey Adana, Osud   Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Icon_minitimeSt marec 03, 2010 9:57 pm

Coruscant, Chrám Jedi

A, áno, tu to mám, počkajte chvíľu prosím.
Povedal rýchlo droid a niekam odišiel.
Po chvíle sa vrátil so slovami:
Môžete si ho vyzdvihnúť na vstupe č. 12.
Dopovedal.
Návrat hore Goto down
JoeMandel
Adept
Adept



Počet príspevkov : 72
Varovania :
Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Right_bar_bleue

Registration date : 22.12.2009

Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misia pre Trey Adana, Osud   Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Icon_minitimeŠt marec 04, 2010 12:38 pm

Prišiel som do vchodu, kde stál môj astrodroid. Nevidel som ho asi dva týždne. Pokazil sa počas jednej z mojich výprav, keď si pomýlil prípojku na počítač so zástrčkou do elektriny, kde mu obhorelo pár obvodov. Už som bol pripravený vypraviť sa do podsvetia Coruscantu. Do R-4 som nahral aj môj denník, keby som náhodou stratil pamäť. Nasadol som do speedera a išiel som na vec.
Návrat hore Goto down
Hard Tomy
Webmaster
Hard Tomy


Počet príspevkov : 3262
Age : 30
Planeta pôvodu : Haruun Kal
Varovania :
Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : Republikán
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 25.08.2008

Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misia pre Trey Adana, Osud   Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Icon_minitimePi marec 12, 2010 6:28 pm

Coruscant

Dnešná noc bola neobyčajne tichá. Prechádzal si sa po Coruscantských baroch a kaviarňach. Hladal si stopu, niečo čo by ti aspoň trochu napomohlo k vyriešeniu prípadu.
Keď si prechádzal okolo Astanového klubu, zacítil si zvláštne chvenie v Sile.
Návrat hore Goto down
JoeMandel
Adept
Adept



Počet príspevkov : 72
Varovania :
Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Right_bar_bleue

Registration date : 22.12.2009

Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misia pre Trey Adana, Osud   Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Icon_minitimeSo marec 13, 2010 12:59 pm

Hmm...aké záchvevy v Sile.
Pomyslel som si, keď som išiel okolo Astanového klubu. Vošiel som
teda dovnútra nasledujúc svoj inštinkt. Može tu byť veľa možných kontaktov
ale ja hľadám taký, ktorý sa vyzná v upravovaní stíhačov. Dotiahlo ma to k
istému nervóznemu Rodianovi, ktorý sedel za pultom a klopal po ňom prstami.
Návrat hore Goto down
Hard Tomy
Webmaster
Hard Tomy


Počet príspevkov : 3262
Age : 30
Planeta pôvodu : Haruun Kal
Varovania :
Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : Republikán
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 25.08.2008

Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misia pre Trey Adana, Osud   Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Icon_minitimeNe marec 14, 2010 4:41 pm

Coruscant, Astanový klub

Všimol si si, že pod oranžovo-čiernym rúchom mal pás s blasterom.
Zrazu akoby sa mu niečo nezdalo. Zaplatil a zdvihol sa zo svojho miesta pri bare.
Kráčal smerom k toaletám.
Návrat hore Goto down
JoeMandel
Adept
Adept



Počet príspevkov : 72
Varovania :
Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Right_bar_bleue

Registration date : 22.12.2009

Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misia pre Trey Adana, Osud   Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Icon_minitimeNe marec 14, 2010 7:35 pm

Ajajaj.
Pomyslím si. Vedel som, že na Jedia mnohí pašeráci nereagujú dobre. Pustil som sa do sledovania. Snažil som sa byť čo najnenápadnejší. Predtým som prehodil pár slov s barmanom a povedal mi, že je to obchodník so súčiastkami, ktoré má z buď prepašované z iných svetov, alebo z ukradnutých lodí. Povedal mi aj to, že Huttovia vypísali na jeho hlavu odmenu. Nečudujem sa, že reagoval tak, ako reagoval. Sledujem ho teda až k toaletám.
Návrat hore Goto down
Hard Tomy
Webmaster
Hard Tomy


Počet príspevkov : 3262
Age : 30
Planeta pôvodu : Haruun Kal
Varovania :
Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : Republikán
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 25.08.2008

Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misia pre Trey Adana, Osud   Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Icon_minitimeSt marec 24, 2010 6:03 pm

Coruscant, Astanový klub

Pri toaletách nečakane vybočil zo smeru a začal kráčať, čím ďalej tým rýchlejšie.
Teraz už mieril priamo k východu.
Pri svojom tempe mu zrazu niečo vypadlo spod rúcha, no on išiel ďalej.
Pri východe z klubu už priam uháňal čo mu sily stačily.
Návrat hore Goto down
JoeMandel
Adept
Adept



Počet príspevkov : 72
Varovania :
Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Right_bar_bleue

Registration date : 22.12.2009

Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misia pre Trey Adana, Osud   Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Icon_minitimeŠt marec 25, 2010 12:42 pm

Sledujem ho, ale snaží sa ma zmiasť. Sledujem ho ďalej, no on zrazu ide von z klubu a uteká ako o život. Niečo mu vypadlo spod rúcha. Zdvihnem to, čo by to mohlo byť?
Návrat hore Goto down
Hard Tomy
Webmaster
Hard Tomy


Počet príspevkov : 3262
Age : 30
Planeta pôvodu : Haruun Kal
Varovania :
Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : Republikán
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 25.08.2008

Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misia pre Trey Adana, Osud   Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Icon_minitimePi apríl 23, 2010 8:43 pm

Coruscant

Kým si zdvíhal ten predmet, už sa ti úplne stratil dohľadu.
No možno by bol dobrý nápad použiť Silu.
Návrat hore Goto down
JoeMandel
Adept
Adept



Počet príspevkov : 72
Varovania :
Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Right_bar_bleue

Registration date : 22.12.2009

Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misia pre Trey Adana, Osud   Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Icon_minitimeUt apríl 27, 2010 10:59 am

Tá vec bola nejaký datapad, ale bol zakódovaný nejakou šifrou. Bol to akoby nejaký jazyk. Nebola to huttština ani twilečtina a na môj podiv ani rodianština. Založil som si datapad do vrecka a rozhodol som sa, že toho Rodiana pomocou Sily vystopujem. Vystopoval som ho na preľudnené otvorené priestranstvo.
Návrat hore Goto down
Hard Tomy
Webmaster
Hard Tomy


Počet príspevkov : 3262
Age : 30
Planeta pôvodu : Haruun Kal
Varovania :
Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : Republikán
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 25.08.2008

Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misia pre Trey Adana, Osud   Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Icon_minitimePi apríl 30, 2010 6:29 pm

Coruscant

Predieral sa pomaly ľudmi a cítil si že už nemá v úmysle utekať. Asi si myslel že ťa už striasol.
Zrazu si zbadal, že kráča priamo ku odparkovaným speedrom na blízkom parkovisku.
Siahol rukou do vrecka a vybral datačip od svojho speedru.
No vtom do teba niekot drgol:
Prepáčte!
Povedal rýchlo okoloidúci zabrak. Pozrel sa na teba a dodal:
Nepoznáme sa náhodou? Ste mi nejaký povedomý.
Návrat hore Goto down
JoeMandel
Adept
Adept



Počet príspevkov : 72
Varovania :
Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Right_bar_bleue

Registration date : 22.12.2009

Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misia pre Trey Adana, Osud   Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Icon_minitimeSo máj 01, 2010 6:11 pm

Našiel som ho. Moj plán vyšiel. Teraz aspoň viem, aký má speeder.
Potom ma osloví akýsi zabrak.
Nie, o tom pochybujem.
Odpoviem mu a idem ďalej.
Návrat hore Goto down
Hard Tomy
Webmaster
Hard Tomy


Počet príspevkov : 3262
Age : 30
Planeta pôvodu : Haruun Kal
Varovania :
Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Right_bar_bleue

Stránka Sily : Republikán
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 25.08.2008

Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misia pre Trey Adana, Osud   Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Icon_minitimeNe máj 02, 2010 12:54 pm

Coruscant

Rodian si pokojne sadol do speedru. Z úložného priestoru v kokpite speedru vytiahol komlink a priložil si ho k uchu.
Medzitým už boli motory speedru spustené a pripravené na odlet.
Nastala tvoja chvíľa.

No zabrak, ktorého si nechal za sebou zrazu spod tuniky vytiahol blaster a namieril priamo na teba. Než si sa stačil spamätať zabrak už vypálil salvu laserových striel priamo na teba.
Na námestí vznikol chaos, ľudia sa rozutekali do všetkých strán.
Návrat hore Goto down
JoeMandel
Adept
Adept



Počet príspevkov : 72
Varovania :
Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Right_bar_bleue

Registration date : 22.12.2009

Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misia pre Trey Adana, Osud   Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Icon_minitimeNe máj 02, 2010 8:44 pm

Vytiahol som svetelný meč, poodrážal som strely, použil som tlak na zabraka, ktorého odhodilo dozadu. Našiel som si nejaký iný speeder a švihal som za ním.
Tušil som to.
Prešlo mi hlavou.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misia pre Trey Adana, Osud   Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Misia pre Trey Adana, Osud
Návrat hore 
Strana 2 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Trey Adana

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Star wars fórum :: Hra :: Clone wars-
Prejdi na: