Star wars fórum
Star wars fórum
Star wars fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Star wars fórum

Fórum o star wars
 
DomovGalleryLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Misia pre Trey Adana, Osud

Goto down 
2 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorSpráva
Hard Tomy
Webmaster
Hard Tomy


Počet príspevkov : 3262
Age : 30
Planeta pôvodu : Haruun Kal
Varovania :
Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 3 Right_bar_bleue

Stránka Sily : Republikán
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 25.08.2008

Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misia pre Trey Adana, Osud   Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 3 Icon_minitimeŠt jún 10, 2010 5:50 pm

Coruscant

Preplietal si sa pomedzi ostatné vozidlá snažiac sa dobehnúť svoj cieľ.
No on sa stále vzdialoval a vzdialoval.
Návrat hore Goto down
JoeMandel
Adept
Adept



Počet príspevkov : 72
Varovania :
Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 3 Right_bar_bleue

Registration date : 22.12.2009

Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misia pre Trey Adana, Osud   Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 3 Icon_minitimeUt jún 22, 2010 7:13 pm

Keď som zbadal, že už je dosť ďaleko, vykašľal som sa na to. Musel som ho vystopovať. Hoci, mohol to byť len nejaký člen gangu, ktorý len uteká pred jedim. Možno to bol niekto, kto urobil niečo protizákonné a myslel si, že ja ho mám zatknúť. Alebo to bol niekto, kto sa skrátka zľakol a ušiel. Ale ten zabrak, ktorý sa mi postavil do cesty s tým musel niečo mať. Aj keď v tom chaose sa určite stratil aj on. Najprv sa vrátim späť do baru. Možno tam bude viac takých ako on. Urobil som teda tak.
Návrat hore Goto down
Hard Tomy
Webmaster
Hard Tomy


Počet príspevkov : 3262
Age : 30
Planeta pôvodu : Haruun Kal
Varovania :
Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 3 Right_bar_bleue

Stránka Sily : Republikán
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 25.08.2008

Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misia pre Trey Adana, Osud   Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 3 Icon_minitimeUt január 11, 2011 6:44 pm

Coruscant

Cestou späť do baru si sa ponoril do svojej Sily a pokúšal sa meditovať.
Akurát si prechádzal okolo akejsi tmavej úzkej uličky keď ťa Sila upozornila, že sa tam niečo deje, niečo nečestné a nesprávne.
Vykročil si teda do nej.
V uličke stáli traja zabrakovia zahalení do čiernych plášťov a jedna pravdepodobne twi'lečka, ktorej si nevidel do tváre. Stáli nad nejakým telom niečo si potichu šomrali.
Návrat hore Goto down
JoeMandel
Adept
Adept



Počet príspevkov : 72
Varovania :
Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 3 Right_bar_bleue

Registration date : 22.12.2009

Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misia pre Trey Adana, Osud   Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 3 Icon_minitimeUt január 11, 2011 9:41 pm

V meditácií som nezistil vonkoncom nič. Akurát som natrafil na podozrivo vyzerajúce indivídua. Mali na sebe čierne plášte. Pravdepodobne to boli Zabrakovia. Stáli nad akýmsi telom. Snažil som sa nenápadne priblížiť a zistiť, o čo im ide.
Návrat hore Goto down
Hard Tomy
Webmaster
Hard Tomy


Počet príspevkov : 3262
Age : 30
Planeta pôvodu : Haruun Kal
Varovania :
Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 3 Right_bar_bleue

Stránka Sily : Republikán
Epizóda : Epizóda III
Registration date : 25.08.2008

Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misia pre Trey Adana, Osud   Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 3 Icon_minitimeSt január 12, 2011 10:25 pm

Coruscant

Tvoja prítomnosť ich výrazne znepokojila.
Jeden zo zabrakov, bez toho, že by sa otočil, potichu povedal:
Choď preč! Nemáš tu čo robiť Jedi!

Návrat hore Goto down
Sponsored content





Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Misia pre Trey Adana, Osud   Misia pre Trey Adana, Osud - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Misia pre Trey Adana, Osud
Návrat hore 
Strana 3 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Trey Adana

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Star wars fórum :: Hra :: Clone wars-
Prejdi na: